taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7385
6.3941
1492.24
99785.16
275.211
42728.44

Elon Musk, Starship roketinin gerçek fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz günlerde Starship roketinin neye benzeyeceğine dair bir fotoğraf paylaşan Elon Musk, bu sefer roketin gerçek fotoğrafını Twitter kullanıcılarına gösterdi.

Haber Merkezi | 11.01.2019 - 17:27..
Whatsapp ile paylaş

Elon Musk ve SpaceX'in insanları Ay'a ve Mars'a götürme hayalleri doğrultusunda inşa edilmeye başlanan Starship roketinin fotoğrafını, Elon Musk Twitter hesabından paylaşarak, roketin en son halini tüm dünyaya gösterdi.

starship

Elon Musk, SpaceX'in Starship adlı roketinin bir araya getirilmiş erken bir sürümünün fotoğrafını paylaşarak şu açıklamayı yaptı: ''Starship test uçuş roketinin, Teksas'taki fırlatma tesisinde montajı yeni tamamlandı. Bu gerçek bir resim, render değil.''

starship

Elon Musk ayrıca, fotoğraftaki uzay roketinin sadece test amaçlı kullanılacağını da belirtti. Starship roketinin fırlatma test aşamaları, haziran ayında yapılacak ve fırlatma ve iniş sistemleri test edilecek. Elon Musk, ilk olarak geçtiğimiz aralık ayında, Starship roketinin yapım aşamasındaki fotoğrafını bizlerle paylaşmıştı.

starship

2020'DE FIRLATILACAK

Bugüne kadar yapılan uzay araçlarından daha büyük ve daha gelişmiş olacak Starship, çeşitli test uçuşlarını tamamladıktan sonra bir sorun çıkmadığı takdirde 2020 yılında fırlatılacak.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir