Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
361.192
0.06%
25ºC
İstanbul
Bulutlu 25 C
  Dekorasyonda duvar rafı kullanımı

  Dekorasyonda duvar rafı kullanımı

  Modern stilde mekanda yataylığı vurgulamak, cuntry stilde ise gündelik kullanım bulan eşyaları pratik şekilde düzenlemek için dekoratif raflara evinizde yer verin.
  • 04.02.2015 - 14:32

  vsdv

  Son dönemde ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları raflar. Ancak ne yazık ki iş güzel bir raf veya raf seti seçmekle bitmiyor. O rafı güzelce kombinleyebileceğiniz parçaları seçmek apayrı bir zanaat. Objelerin duvar renkleri, mobilyalar ve rafın kendiyle uyumlu olması ve kendi içlerinde bir harmoniye sahip olmaları gerekiyor.

  Dekoratif raf düzenlemeleri sadece evi süslemek için değil eşyalarınızı, aksesuarlarınızı yerleştirip daha derli toplu bir ev dekorasyonu yapabilmeniz açısından da önemlidir. Rafları kullanarak kitaplarınız, özel koleksiyonunuz ya da sevdiğiniz aksesuarlarınız için evinizde yer açabilir ve bunu yaparken kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

  Dekorasyonda duvar rafı kullanımı #2

  EVİN HER YERİNDE RAF KULLANABİLİRSİNİZ

  Duvar rafları genellikle süs eşyalarının koyulduğu yerlerdir. Kitap, vazo gibi eşyalar da duvar raflarına koyulabilir. Evin farklı bölümlerinde örneğin salon, mutfak, banyo, yatak odaları gibi her yerinde kullanılabilen raflar genellikle ahşaptan yapılmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kare üretilmiş veya daire üretilmiş modeller bulabilirsiniz.

  Dekorasyonda duvar rafı kullanımı #3

  RAF KULLANIMININ AVANTAJLARI

  - Raflar ayaklı mobilyalardan daha az yer kaplar. Raflar sayesinde duvar köşelerini değerlendirebilirsiniz.

  - Düz raflarla kendi tarzınıza uygun pek çok farklı tasarım yapabilirsiniz. Öte yandan duvarda sanat eseri gibi görünen ilginç ürünlerle salona farklılık da katabilirsiniz.

  - Raflar sayesinde salonunuzda ekstra yer açılır ve salona daha çok eşya ve aksesuar yerleştirebilirsiniz.

  - Duvara raf çakmak son derece kolaydır.

  - Raflar diğer pek çok mobilyaya göre oldukça ucuz ürünlerdir.

  Dekorasyonda duvar rafı kullanımı #4


  Görüş Bildir