Dolar
7.6999
-0.0129%
Euro
8.9815
0.0601%
Altın
1855.29
-0.4378%
Borsa
1102.65
0.592%
G. Altın
458.855
-0.6022%
Bitcoin
78831.52
-0.0741%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C
  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası

  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası

  İç mekanlara uygulanan dekoratif duvar taş kaplama modelleri evinizde farklı ve şık bir görüntü sağlıyor.
  • 02.08.2016 - 10:32

  İç mekanlarda kullanılan ve taş kaplama görüntüsü oluşturan taş görünümlü kaplama modeller sayesinde iç mekanlara daha modern bir hava katabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için pek çok farklı özellikte patlatma taş modeli kullanabilirsiniz. Bu sayede duvarlarınızda başka hiçbir yerde görmediğiniz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası #1

  MEKANLARA DOĞALLIK KATIN

  Patlatma taş duvar modelleri iç ve dış mekanları daha şık bir görünüme kavuşturur. Bunun yanında taş duvar deseni sayesinde, mekanlar içinde elde edilen doğallık, evlere ayrı bir ruh kazandırır. Her malzemenin olduğu gibi taş duvarların da oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Taş duvar üreten firmalar, üretimde kullanılan taşın, kalitesinden, sertliğinden tutun da, taşın rengi, oluşturulabilecek oldukça fazla desen çeşidine kadar, taşlarında seçiminde her türlü müşterinin memnuniyetini sağlayacak çözümleri sunuyor.

  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası #2

  Doğal taş görünümüne sahip olan bu modeller sayesinde paneller, sütunlar ve kemerler bulunan 3 boyutlu taş görünümlerini duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Bunlar iç ve dış mekanlara rahatlıkla uygulanabildiğinden hemen her yerde kullanılabilmektedir. Bu modellerle birlikte kullanılan ışıklandırmaların özellikle gece görüntüsünün çok güzel bir görüntü oluşturduğunu görebilirsiniz.

  AYDINLATMALARLA ZENGİNLEŞTİRİN

  İç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz aydınlatmalarla da zenginleştirebileceğiniz patlatma taş modelleri sayesinde daha otantik bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Bu modeller özellikle salonlarda, yatak odalarında ve binaların dış cephelerinde çok dekoratif bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca bunların üretimlerine göre ısı ve nem yalıtımı yapabilecek olmaları da bulunduğunuz ortamların daha sağlıklı olmasına olanak sağlamaktadır.

  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası #3

  İÇ VE DIŞ MEKAN MODELLERİ BİRBİRİNDEN FARKLIDIR

  İç mekanda kullanılan ürünlerle dış mekanda kullanılan modeller birbirlerinden farklıdır. Bu yüzden seçimlerinizde ilk olarak bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kullanacağınız patlatma taş modelleri eğer iç mekanlarda kullanılacaksa mobilya dekorasyonlarınızla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylelikle daha şık bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Bu modellerin kullanım sırasında sunduğu en büyük kolaylık her mobilya dekorasyonuna uygun modeller bulabilmenize olanak sağlamalarıdır. Bu modeller sayesinde özellikle ev dekorasyonunuzda daha sıra dışı tasarımlar kullanabilmeniz daha sıcak bir ortam yaratabilmeniz mümkün olacaktır.

  Dekorasyonda patlatma taş duvar modası #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir