Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
380.781
-0.15%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C
  Küçük evler için loft tarzı dekorasyonlar

  Küçük evler için loft tarzı dekorasyonlar

  Klasik daire tipinden sıkılan günümüz insanının yeni gözdesi loft tarzı, artık küçük evlerde de uygulanabiliyor.
  • 26.04.2016 - 14:00

  loft

  Mimari ve dekorasyon alanında 1980’lere dayanan bir geçmişi olan loft stili günümüzde modern mimarinin en iyi uygulamalarından birisi. Modern dekorasyon akımına uygun, klasik tarzda dekore edilmiş evlere aykırı bir anlayışla oluşan loft dekorasyon, daha rahat ve daha kuralsız bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Genelde büyük yapılara uygulanan loft tasarımının izlerine artık küçük evlerde de rastlamak mümkün. Estetik olarak loft tasarım istiyor ancak evim küçük diye yakınıyorsanız, mikro loft tam da sizin için ideal bir çözüm...

  Küçük evler için loft tarzı dekorasyonlar - Foto Galeri

  Küçük evler için loft tarzı dekorasyonlar #2

  MİMARİYE SADIK KALIN

  Loft stili, geniş ve ferah alanlar yaratması ile modern mimaride oldukça tercih edilen bir stil olmuştur. Loft tarzı bir dekorasyonda; odalara ayrılmış bir iç mekanın aksine, duvarların olmadığı bir yaşam alanı oluşturulmaktadır. Ayrıca loft stili dekorasyonda taş duvarlar veya yapının doğal haline sadık kalınarak yapılacak uygulamalar oldukça farklı ve çarpıcı bir etki yaratacaktır.

  Küçük evler için loft tarzı dekorasyonlar #3

  AHŞABIN SICAKLIĞINI KULLANIN

  Loft stili bir ev dekorasyonunda genel olarak sade, modern ve minimalistik bir hava yaratılmaya çalışılır. Bu sebeple çok süslü ve abartılı objelerden kaçınılmalıdır. Loft stilini otaya çıkaran en güzel görüntü; ahşap objelerin endüstriyel mimari ile oluşturacağı uyumdur. Bu sebeple ahşap kullanarak mekanın soğukluğunu kırmanız da mümkün olacaktır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir