taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7338
6.35
1473.01
106846.18
271.307
47260.31

Enkazda Şevval Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı

Kartal'da çöken 8 katlı binanın enkazında yapılan aramalarda, hemşirelik öğrencisi Şevval Yılmaz'ın da cansız bedenine ulaşıldığı öğrenildi.

Haber Merkezi | 09.02.2019 - 09:37..
Whatsapp ile paylaş
Enkazda Şevval Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı

Google Maps'deki 2014'te çekilmiş sokak görüntülerinde, Yeşilyurt Apartmanı'nın 3'üncü katındaki pencerede görünen küçük kızın, şimdi hemşirelik okuyan Şevval Yılmaz olduğu belirtiliyordu.

Sabah saatlerinde, 23 yaşındaki Şevval Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Enkazda Şevval Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı

"DEPREM OLMADIĞINI GÖRÜNCE ŞEVVAL ODASINA DÖNDÜ"

Çökmenin yaşandığı ilk gün enkazdan çıkarılan anne Güler Yılmaz yaşananları anlatırken, kızını yanına çağırdığını ve "Deprem mi oldu?" diye sorduğunu söylemişti.

Anne Yılmaz “Birkaç gün önce mutfak dolaplarından gıcırdama duydum. Bina çökmeden yarım saat önce balkona çıkmıştım. Titrediğini hissettim. Şevval’i yanıma çağırdım. ‘Deprem mi oldu?’ dedim. Haberlere baktı. Olmadığını görünce Şevval odasına döndü. Dakikalar sonra bina çöktü.” diye konuşmuştu.

Hemşirelik öğrencisi Şevval Yılmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı VİDEO

BABA CAMİDEYDİ

Binanın 1999 depreminden sonra güçlendirildiğini söyleyen ve olay sırasında camide olan baba Osman Yılmaz ise “Sağlam diye daire aldık. Girişte tekstil atölyesi vardı. İçeride çalışma olduğunu söylüyorlardı. Ama ben bir şey görmedim. Binada ne olduysa son üç günde oldu.” diye konuşmuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir