Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2021'in en şık ve rüküş ünlüleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ünlü isimlerin tercih ettiği birbirinden şık moda kıyafetleri çok konuşuldu. Öte yandan yeni stilleri ilk kez deneyen isimler şık olmak için çabalarken rüküş kıyafetleriyle sosyal medyada çok konuşuldu. İşte 2021 yılının en şık ve en rüküş kombinlerini yapan isimler...

1/24

Kusursuz fiziği ile her giydiği kıyafetle olay yaratan Serenay Sarıkaya'nın bir dergi kapağına verdiği pozlar 'styling hatası' olarak yorumlandı ve beğenilmedi.

2/24

Altın Kelebek ödün töreninde 'En İyi Influencer Kadın' ödülünü alan Rachel Araz, gecede giydiği kurdeleli elbiseyle sosyal medyada gündem oldu. Beğeneni olduğu kadar beğenmeyeni de olan elbise rüküş olarak yorumlandı.

3/24

Derin göğüs dekoltesiyle Altın Kelebek ödül gecesine katılan Melis Sezen'in tercih ettiği elbisede potlukların olması modaseverlerin gözüne battı ve dekoltesiyle birlikte listenin beğenilmeyen elbiseleri arasında yer aldı.

4/24

Replika ayakkabı tercihiyle çok konuşulan ve tartışma yaratan Berfu Yenenler'in kıyafeti de kumaşı ve modeli nedeniyle beğenilmedi.

5/24

Paris Moda Haftası'na katılan Sibil Çetinkaya'nın tercih ettiği kıyafet moda haftası için basit kaldığını düşünülerek uygun bulunmadı.

6/24

Tercih ettiği her kıyafetiyle modaya yön veren isimlerden biri olan Yasemin Özilhan'ın bu kombini kafa karıştırıcı gerekçesiyle yoğun eleştiriye maruz kaldı.

7/24

Dijital platformda yayınladığı makyaj videolarıyla ünlenen Ezgi Fındık, sosyal medya paylaşımlarıyla ve fiziği ile çok beğeniliyor. 29 yaşındaki Fındık'ın, geçtiğimiz günlerde yaptığı kombinine anlam verilemedi.

8/24

Koronavirüs salgını nedeniyle sahnelerden uzak kalan sanatçılar, yasakların kalkmasıyla hayranlarıyla buluştu. Hande Yener, kendisini dinlemeye gelen misafirlerine görsel şölen eşliğinde sevilen şarkılarını söyledi.

9/24

Her yıl cesur sahne kıyafetleriyle çok konuşulan ve büyük oranla beğenilen Hande Yener'in, bu yıl tercih ettiği kostümler beğenilmedi.

10/24

Sosyal medyada sık sık gündem olan Duygu Özaslan, gaflarının yanı sıra kombinleriyle de çok konuşuluyor. Ayakkabı seçimiyle çok konuşulan ve beğenilmeyen Özaslan, 2021'in rüküşleri arasında yer aldı.

11/24

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Nilsu Berfin Aktaş, geçtiğimiz aylarda ödül aldığı törende tercih ettiği kıyafetle yılın beğenilmeyenleri arasına girdi.

12/24

Güzelliği ve başarılı performansıyla göz dolduran Bensu Soral'ın, tatil için gittiği New York'ta tercih ettiği kombin göz yorucu bulundu ve beğenilmedi.

13/24

Birbirinden iddialı sahne kostümleriyle adında sıkça bahsettiren başarılı sanatçı Hadise'nin mor renkli kostümü sosyal medyada olumsuz yorumlar aldı.

14/24

Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in geçtiğimiz günlerde uçuk fiyatlı ceketi kısa süreliğine sosyal medyada dalga konusu oldu ve beğenilmedi.

15/24

Yıl boyunca sahnesi ve sahne kıyafetleriyle gündem olan Gülşen, derin dekolteli kıyafetleri eleştirilse de listenin en şık ünlü isimlerinin başında yer alıyor.

16/24

Dümdüz karnını gözler önüne seren Çağla Şıkel, genç kızlara taş çıkaran fiziği ile çok beğeniliyor. Hey giydiği kıyafeti yakıştıran başarılı manken, bu yıl da şık kıyafetleriyle göz doldurdu.

17/24

Cesur kıyafet tercihleriyle ön plana çıkan Burcu Esmersoy'un derin yırtmaçlı iddialı elbisesi büyük beğeni topladı.

18/24

Paris'te derin göğüs dekolteli elbisesiyle geceye katılan Danla Bilic, sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gördü ve çok konuşuldu.

19/24

Yılın en çok konuşulan hırkasını kullanan ünlüler arasında yer alan Demet Özdemir, hırkanın en çok yakıştırıldığı isim oldu.

20/24

İddialı derin göğüs dekolteli elbisesiyle ödül gecesine katılan Melisa Şenolsun, gecede bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve sosyal medyada büyük beğeni topladı.

21/24

Her giydiği kıyafetle olay olan Derin Talu, 18 yaşında birbirinden iddialı kıyafetlerle anıldı ve büyük beğeni topladı.

22/24

Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, tarzı ve fiziği ile genç kızların ilgi odağı oldu. Kusursuz fiziği ile her giydiği kıyafeti yakıştıran Subaşı, bu yılda birbirinden iddialı tercihleriyle göz doldurdu. Bunların başında hiç şüphesiz gri mini elbisesi oldu.

23/24

Dergi çekimi için transparan bir elbise tercih eden Didem Soydan, takipçilerinden büyük beğeni topladı ve sosyal medyada çok beğenildi.

24/24