Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

5. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu

5. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri, önceki akşam Le Méridien İstanbul Etiler’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Televizyon dünyasının yıldızlarının ödüllendirildiği gece, ünlü isimleri bir araya getirdi. Sunuculuğunu Esra Erol’un üstlendiği törene katılanlar arasında Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay, Erkan Petekkaya, Gökçe Bahadır, Uğur Yücel ve Bengü de vardı. Törende ayakligazete.com sitesinde yapılan anketle belirlenen yılın en iyi isimlerine ödülleri verildi.

1/16

Geceye eşi Didem Petekkaya ile gelen Erkan Petekkaya, yeni dizisi “Paramparça”daki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay için “Çok başarılı ve disiplinli. Onunla çalışmayı yıllardır istiyordum” dedi.

2/16

“En iyi drama dizisi erkek oyuncu” ödülü, “Medcezir”in başrolü Çağatay Ulusoy’un oldu.

3/16

Törene Uluç Bayraktar ve Neslihan Yeşilyurt’la katılan Kenan İmirzalıoğlu, hayranlarını üzecek bir haber verdi: “Dizi haziran ayında bitiyor.”

4/16

“En iyi komedi dizisi erkek oyuncusu” seçilen Uğur Yücel, ödülünü Ferit Aktuğ’a verdi. Gençlerin ödül alması gerektiğini söyleyen Yücel, “Bana artık ödül vermeyin” dedi.

5/16

“Karadayı”da oynayan Melike İpek Yalova, dönem dizisi dalında “en iyi yardımcı kadın oyuncu” seçildi.

6/16

Dönem dizisi kadın oyuncu: Bergüzar Korel seçildi.

7/16

4,5 aylık hamile olan Ece Erken, törene eşi Serkan Uçar’la geldi. Göbeği iyice belirginleşen Erken, erkek bebek beklediğini söyledi.

8/16

Adı Galatasaraylı Olcan Adın’la anılan Bengü, “Ben daha önce açıklamamı yaptım; bu haber yalandır. Ama herhangi bir kızgınlığım yok.

9/16

Çünkü ben bekar birisiyim ve bu haberlerin çıkması gayet normal” dedi.

10/16

Murat Boz’la ilişkisini noktalayan Eliz Sakuçoğlu da törendeydi.

11/16

Sakuçoğlu, sıra dışı kostüm seçimiyle dikkat çekti

12/16

Gökçe Bahadır

13/16

Nazlı Çelik

14/16

Hazar Ergüçlü - Metin Akdülger

15/16

Hasan Akgün -Tayfun Topal

16/16