Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Aileden zengin 15 ünlü

Adam Levine Maaron 5'in yakışıklı solisti Adam Levine, müzik kariyeri boyunca yaptığı 35 milyon dolarlık servetin dışında zengin bir aileden gerliyordu. Avukat olan babası Fred, aynı zamanda giyim markası M.Frederic'in de sahibi.

1/15

Anderson Cooper Ünlü Sunucu Anderson Cooper, ABD'nin en tanınmış ailelerinden Vanderbilt'in varisi milyoner Gloria Vanderbilt'in oğlu. Vanderbilt ailesi demiryolu ve taşımacılık işleri sayesinde bir zamanlar ABD'nin en büyük ailelerinden biriydi.

2/15

Broke Shields Ünlü yıldızın babası Francis Alexander Shields, kozmetik şirketi Revlon'un yöneticilerinden biri. Shiels'in büyükannesi Donna Marina Torlonia ise büyük bir servetin sahibi olan bir İtalyan prensesi.

3/15

Carly Simon 70'lerin ünlü şarkıcısı Carly Simon, ABD'nin ünlü yayınevi Simon & Schuster'in sahibinin kızı.

4/15

Chevy Chase Özellikle aile babası rolleri ile tanıdığımız Chase, soyu yüzyıllar öncesine daynana oldukça köklü bir aileden geliyor. Yazar bir baba ve piyanist bir annenin oğlu olan Chase aynı zamanda Kuzey Amerika'nın en büyük tesisat şirketlerinden birinin de varis

5/15

Glenn Close Michael Douglas ile beraber oynadığı Fatal Attraction filmi ile yıldızı parlayan Close, oldukça rahat bir ortamda büyüdü. 'ABD Hastaneler Ortaklığı' yöneticisinin torunu olan Close'nin babası da ABD'nin en tanınmış doktorlarındandı.

6/15

Johnny Manziel NFL ligi oyuncusu Johnny Manziel'in büyük dedesi Bobby Manziel, 1930'lu yıllarda Teksas'ta petrol bularak servetine servet katan bir milyoner. Aile, sahip olduğu milyonlarca doları dedelerine borçlu.

7/15

Julia Louis-Dreyfus Seinfeld dizisinin yıldızı Julia Louis-Dreyfus, Fransız milyarder Gérard Louis-Dreyfus'un kızı. Babasının akaryakıt şirketleriyle de ilgilenen Dreyfus'un 3 milyar doları olduğu tahmin ediliyor.

8/15

Julian Casablancas The Storkes grubunun solisti Julian Casablancas, sahnelere adım atmadan önce de rahat bir hayat sürüyordu. Julian Casablancas'ın babası John Casablancas, Linda Evangelista, Gisele Bündchen, Heidi Klum, Tyra Banks, Kendall Jenner ve Cara Delevingne gibi ünlü top modelleri keşfeden Elit Model ajansının sahibi.

9/15

Michelle Williams Aktris Michelle Williams'ın babası daha önce 2 kez senatör seçilen ve Montana tomruklarının ticaretiyle büyük parala kazanan Larry Richard Williams...

10/15

Paul Giamatti Aktör Paul Giamatti'nin babası Angelo Bartlett Giamatti dünyaca ünlü Yale Üniversitesi'nin eski rektörüydü. Ayrıca Angelo Giamatti, Ulusal Beyzbol Liginin yöneticilerinden biriydi. Beyzbol ligi yöneticilerinin yıllık kazancının 30 milyon doları bulduğu tahmin ediliyor.

11/15

Rooney Mara Ünlü aktirsin büyük dedesi Tim Mara, NFL takımlarından New York Giants'ın kurucusu.

12/15

Lady Gaga Ünlü şarkıcının annesi ve babası, New York'un otellerine Wi-Fi internet bağlantılarını kuran şirketin sahipleri. Rahat bir çocukluk geçiren ve paralı okularda okuyan Lady Gaga'nın lisede sınıf arkadaşı Hiltonların varisi Paris Hilton'du...

13/15

Kristen Stewart Alacakaranlık serisiyle üne kavuşam Stewart da ünlü olmadan önce zengin bir hayat sürüyorduç Steward'ın babası John Stewart, Fox TV'de yıllarca program yapımcılığı yaptı. Anne Jules Mann-Stewart ise senarist ve yönetmen...

14/15

Zooey Deschanel Aktrisin babası Oscar ödüllü ünlü oyuncu Caleb Deschanel, annesi ise aktris Mary Jo Deschanel...

15/15