Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Avrupa'nın en güzel 10 köyü

Avrupa'da yer alan köyler, çevre düzeni ve yeşillikleri ile göz kamaştıran cinsten... İşte en güzel Avrupa Köyleri...

1/22

Hallstatt, Avusturya Merkezi Avusturya'da Hallstatt hikaye kitabı kenti bozulmamış göl ve su kenarında dramatik yükselir yemyeşil bir dağın arasında Hallstätter See kıyısında muhteşem bir ortam sunmaktadır.

2/22

Binlerce yıl öncesine dayanan tuz madenciliği öyküsü sarmaşık kaplı binalar ile halkalı güzel meydanda en belirgin kasaba, refah kalıcı çevrilmiş gelmiştir.

3/22

Manarola, İtalya Manarola La Spezia, Liguria, Kuzey İtalya'da ilinde, Riomaggiore'nin küçük bir kasaba, comune (belediyenin) bir frazione olduğunu.

4/22

Bu turistlerin uğrak ünlü Cinque Terre kasaba ikinci küçüğüdür.

5/22

Bibury, İngiltere tepelik Cotswold bölge güneybatı İngiltere'de bir belirlenen "Üstün Doğal Güzellik Alanı" ve onun sevimli köylerinden biri Bibury, nerede dik eğimli çatılar ile eski taş evler Abut yemyeşil çayırlar.

6/22

Köy bisects Nehri Coln, alabalık ile doludur, ama en doğal alan Arlington Row, yakındaki Arlington Mill dokumacılar ev 17. yüzyılda inşa sepya tonlu evler kulvar olduğunu.

7/22

Colmar, Fransa Fransız ve Alman etkiler yerel pastaneler hem kruvasan ve kugelhopf satmak bu iyi korunmuş Alsas köyünde kaynaşmak ve restoranlar kaz ciğeri ve lahana turşusu (veya choucroute) konusunda uzman...

8/22

Alman Gotik Fransız Neo-Barok mimari stilleri bir dizi, onun cobblestoned yolları, sakin kanallardan tarihi güzelliği kısmen Dünya Savaşı sırasında yıkımı sayesinde kurtulmuş oldu eski şehir, lekeli ve yarı edilebilir ahşap evler.

9/22

iyi korunmuş Alsas köyünde kaynaşmak ve restoranlar kaz ciğeri ve lahana turşusu (veya choucroute) konusunda uzman

10/22

Reine, Norveç Arctic Circle Kuzey, Reine Lofoten adalar güzel bir balıkçı köyü, safir koylar fiyortları ve dağlar noktalamak starkly güzel Nordic vahşi, bir alandır.

11/22

Parlak kırmızı balıkçı kabin (adlandırılır rorbuer) çoğu Norveç Denizi doğrudan erişim sunan ziyaretçiler için rahat evler dönüştürülmüştür. Kış kuzey ışıkları yaz gece yarısı güneşten gece gökyüzünde ve büyüleyici eğlence, bir ön sırada görünümü için yerleşmek.

12/22

Pucisca, Hırvatistan Hırvatistan'ın Dalmaçya kıyısında güneşli durdurmak otobüsler ve yolculukları Dubrovnik takılar ve Hvar antik ada köy yaşamaya istekli turist açığa.

13/22

Daha az ziyaretçi Brač adasındaki Pucisca kendi yolunu bulmak. pişmiş toprak çatılı beyaz taş villa, dar sokaklar cobblestoned ve taş döşeli meydanın: ödül bedenler itiraz ile bir sahil köyüdür. Göreceli yalnızlık ve turkuaz Adriyatik Denizi yüzme birçok asal noktalar güneşlenmek.

14/22

Telč, Çek Cumhuriyeti Telč, güney Moravia küçük bir kasaba, sakinleri tek binanın yanındaki daha güzel olan uzun ana meydanında, üzerinde belirgin olarak bugün bir kez evlerinin güzelliğini hakkında oldukça rekabetçi.

15/22

Soluk pastel boyalı High Gables sahip Baroque- ve Rönesans tarzı cepheler, şimdi küçük dükkanlar ve kafeler desteklemektedir. Büyük bir Rönesans dönemi château ve büyük balık dolu gölet kare çevreliyor.

16/22

Cong, İrlanda Akarsu ile çevrilidir, Cong pitoresk köy İlçe Mayo ve göller ve otlayan koyun ile noktalı vibrantly yeşil çayırlar Galway-bir bölge arasındaki sınırı yerdedir.

17/22

Cong sayısız taş köprüler, bir ortaçağ manastır, zaman zaman sazdan çatı yazlık ve Ashford Castle, romantik bir lüks otel haline dönüştürülmüş bir büyük Viktorya emlak kalıntıları sayar.

18/22

Cong pitoresk köy İlçe Mayo ve göller ve otlayan koyun ile noktalı yeşil alan..

19/22

Gruyères, İsviçre Gruyères olan hafif, ceviz lezzet fondü çok iyi erir adaşı peyniri, ünlüdür.

20/22

Ama birkaç şehrin kendisi, batı İsviçre'de Saane Nehri üst vadisinde bir ortaçağ Hamlet aşinadır.

21/22

Geniş, taş döşeli sokak heybetli surlarının ve çevresindeki Alp eteklerindeki geniş manzaralı, muhteşem 13. yüzyıl Gruyères Kalesi kadar götürür.

22/22