Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ayşegül Aşkın bu defa 6. kattan atladı

İzmir'de 3 yıl önce 3'üncü kattan kendini boşluğa bırakıp yaralı kurtulan, ancak sakat kalan 24 yaşındaki Ayşegül Aşkın, bu kez bir otelin 6'ncı katının balkonundan atladı.

1/11

Otelin giriş kapısının üzerindeki camlı tentenin üzerine düşen Aşkın, hayatını kaybetti.

2/11

Ayşegül Aşkın ilk olarak, Karataş Semti Mithatpaşa Caddesi'ndeki evinde 27 Ocak 2010 tarihinde, erkek arkadaşı ile yaşadığı tartışmanın ardından, kendini üçüncü kattan boşluğa bıraktı.

3/11

Kameralarca görüntülen o anların ardından hastaneye kaldırılan Aşkın'ın sağ bacağında kalıcı hasar meydana geldi. Hastanedeki tedavisi tamamlanan Ayşegül Aşkın, itfaiye görevlileri hakkında, olay anında yavaş davrandıkları ve hava yastığını geç açtıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu, ancak dava açılmasına yer olmadığına karar verildi.

4/11

Ayşegül Aşkın, aradan geçen 3 yılın ardından yine aynı şeyi yaptı. Yakınlarının erkek arkadaşı ile ayrıldığı için bunalımda olduğunu belirttiği Aşkın, taksiyle, Alsancak'ta, Gaziosmanpaşa Bulvarı'ndaki bir otele geldi. Bir şişe viski sipariş eden Aşkın, 5'inci kattaki odasında bir süre vakit geçirdi.

5/11

Saat 05.00 sıralarında odanın balkonuna çıkan Aşkın, kendini boşluğa bıraktı. Otelin giriş kapısının üzeride bulunan camlı tentenin üzerine düşen Aşkın'ı kanlar içinde gören güvenlik görevlileri durumu, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11