Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Bergüzar Korel'den moda dünyasına sert eleştiri

Karadayı dizisinin yıldızı Bergüzar Korel, Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafla "katı güzellik kurallarına" meydan okudu...

1/13

Vitiligo hastası olan 19 yaşındaki manken Winine Harlow'un bir pozunu paylaşan Korel "Nası göründüğünün değil nasıl hissettiğinin fotoğrafı.. Güzellik yaptırımcılarına selam olsun" notunu yazdı.

2/13

Korel'in bu paylaşımı takipçileri tarafından da çok beğenildi.

3/13

Korel'in fotoğrafını paylaştığı Winnie Harlow ya da gerçek adıyla Chanelle Brown Young, moda dünyasında kuralları yıkan mankenlerden biri.

4/13

Winnie Harlow, vitiligo hastası. Bu da onun aslında siyahi olan teninin iki farklı renkte olmasına yol açıyor.

5/13

Michael Jackson'ın da yakalandığı bu hastalık Winnie Harlow'un moda dünyasına kabul edildi.

6/13

Hatta hastalığı onun kariyerinde belirleyici bir unsur oldu. Ama çocukluk yıllarında hastalığı yüzünden arkadaşları arasında alay konusu da oldu Harlow.

7/13

Onu; Instagram ve Twitter sayfaları sayesinde deneyimli manken Tyra Banks keşfetti. Onu, jürisinde yer aldığı America's Next Top Model yarışmasına davet etti. Bu da Harlow'un hayatında bir dönüm noktası oldu.

8/13

Genç model bu programın kadınlara kendilerini oldukları gibi kabul edip bu şekilde mutlu olmaları konusunda ilham verdiğini söylüyor.Winnie Harlow'un hastalığı henüz küçük bir çocukken başladı.

9/13

Karadayı dizisinin yıldızı Bergüzar Korel

10/13

Karadayı dizisinin yıldızı Bergüzar Korel

11/13

Karadayı dizisinin yıldızı Bergüzar Korel

12/13

Karadayı dizisinin yıldızı Bergüzar Korel

13/13