Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Birbirine çok benzeyen ünlüler

Gösteri dünyasında bir çok ünlü var. Bunlardan bazıları birbirlerine kardeş kadar çok benziyor.İşte Birbirine çok benzeyen ünlüler...

1/77

Esra Bilgiç Bilgiç, Osmanlı Devletinin kuruluş döneminin ele alındığı Diriliş dizisinde Halime Hatun isimli karakteri canlandıran bayan oyuncudur.

2/77

Hande Soral Hande Soral bir televizyon programında keşfedildi.

3/77

Küçük Kadınlar isimli dizide Armağan karakterini canlandıran çiçeği burnunda güzel oyuncudur...

4/77

Berfu Öngören Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu olarak çalıştı.

5/77

Tiyatro'nun yanı sıra, Bizim Evin Halleri ve Ne Seninle Ne Sensiz isimli tv dizilerinde rol aldı.

6/77

Esra Kızıldoğan Uygur Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu.

7/77

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.

8/77

Esra Kızıldoğan Uygur, bir çok dizi ve filmlere rol almıştır...

9/77

Nebahat Çehre, Türk oyuncu, şarkıcı ve modeldir.

10/77

Nebahat Çehre, Samsun'da dört çocuklu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Ailenin tek kızı olan Çehre anne tarafından Laz, baba tarafından ise Gürcü kökenlidir..Çehre bir çok film ve dizi de rol almıştır.

11/77

Evrim Alasya Alasya, Benim Adım Gültepe dizisinde Suna karakteri ile izleyici karşısına çıkan bayan oyuncudur.Evrim Alasya Dokuz Eylül Üniversitesinin tiyatro bölümünden 2003 senesinde başarılı bir şekilde mezun oldu

12/77

Küçük yaşlarda çocuk tiyatrolarında da rol almış olan oyuncu üniversiteden mezun olduktan sonra şehir tiyatrolarında görev almaya başladı. Nebahat Çehre Hanımefendiye aşırı benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu bu benzerlik sayesinde popülerliğine popülerlik katmıştır

13/77

Nehir Erdoğan İlk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve burayı bitirdi.

14/77

Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu.

15/77

Erdoğan kısa bir süre için ABD'de yaşamış, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye'ye geri dönmüştür. Bugüne kadar çeşitli televizyon kanallarında oyunculuk ve sunuculuk yapmış; filmlerde rol almıştır. Nehir Erdoğan, kendisi gibi oyuncu olan Funda Eryiğit ile benzerliği dikkat çekmektedir.

16/77

Funda Eryiğit Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.

17/77

Aslen Samsunludur. Kadir Has Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi uluslararası ilişkiler bölümüne girmiş ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

18/77

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nun 2012-2013 sezonunda sahnelediği Sessizlik adlı oyundaki performansıyla 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödüllerinde müzikal/komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Ayrıca 17. Afife Tiyatro Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu dalında aday olmuştur.

19/77

Ceyda Düvenci,İsmail ve Zümrüt Düvenci'nin tek çocuğudur. Ceyda'nın babası Selanik'li, annesi ise Kırklareli'lidir. Kadıköy Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.

20/77

1995 yılında Kandemir Konduk'un Palavra Aşklar adlı TV dizisiyle oyunculuğa başladı. 1997 yılında Star TV'nin düzenlediği güzellik yarışmasında Türkiye 3. güzeli seçildi. Üçüncü olduğu açıklandığında inanılması güç duygular yaşayan Ceyda Düvenci için o anlar şöhret kapılarının aralandığı andır.

21/77

İlk iş olarak Şebnem Dönmez'in sunduğu 'Sabah Şekerliği'nin sunuculuğunu devralır. Artık sokakta tanınan, teyzelerin bağrına bastığı 'bizim kız Ceyda'dır.

22/77

Esra Harmanda Harmanda 23 Haziran 1975 yılında doğmuş olup şu anda 40 yaşındadır.Esra Harmanda ayrıca İzmirlidir. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine ise 21 yaşında başlamıştır.

23/77

İlk olarak 1996 yılında Kralın Hayatı dizisinde boy göstermiştir. Daha sonra Sırtımdan Vuruldum, Ne Ekersen, Mavi Düşler, İç Güveyi Billy, Şükran Büfe, Tirvana ve Kadın Severse gibi projelerde yer almıştır. Sanatçının oyunculuk kariyeri 1996 ve 2000'li yıllar arasında oldukça hızlı geçmiştir; fakat 2000 yıllarının başından 2006'ya kadar geçen sürede sadece bir projede yer almıştır.

24/77

Özge Özberk, Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.Özge Özberk, 13 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde bir süre okuduktan sonra 2000 ve 2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Şiir Tiyatrosu Kulübü'nde yönetmenlik yaptı

25/77

Bizim Ev, Sır Dosyası ve Bizimkiler gibi televizyon yapımlarında oyunculuk yaptı, Yıldız Tepe adlı filmde başrol oynadı. Genç yaşında girdiği Beşiktaş Kültür Merkezi ekibi ile Otogargara müzikali ve Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? gibi birçok oyunda rol aldı.

26/77

Sevinç Erbulak, Türk tiyatro oyuncusudur.

27/77

Tiyatrocu bir anne (Füsun Erbulak) ve babanın (Altan Erbulak) kızıdır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de oynamaktadır. Epsilon Yayınları'ndan 2002 yılında "Gözünü kırpma, düşerim" adlı kitabı (ISBN 975-331-403-5) çıkmıştır.

28/77

Avukat Dalin Midyat ile evliliğinden 2006 yılında Zeynep Kavin adını verdiği kızı dünyaya gelmiştir.

29/77

Melis Birkan,Türk dizi ve sinema oyuncusu.İlköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede modern dans eğitimini tamamladı.

30/77

Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Leyla ile Mecnun 'da "Leyla" rolünde oynamaktadır. Oyuncu'nun son dizisi Saklı Kalan adlı televizyon dizisinde oynamıştır.

31/77

Sevinç Gürsen Akyıldız,23 Ocak 1979’da İstanbul’da, dünyaya geldi

32/77

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur.

33/77

Göksun Çam, 24 Mayıs 1982 İzmir doğumlu oyuncu..

34/77

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı-Tiyatro/Royal Academy Of Dramatic Art-Shakespeare Dili ve Oyunculuğu Yükseklisans bölümünü bitirdi..

35/77

Büşra Develi “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin Selin’i Büşra Develi: “Sokakta artık yavaş yavaş tanımaya başladı.

36/77

Yaz döneminin öne çıkan gençlik dizilerinden “Tatlı Küçük Yalancılar”ın en beğenilen isimlerinden oldu 22 yaşındaki Develi. Sosyal medyadaki yorumlarda hep onun ismi geçiyor, televizyon eleştirmenleri köşelerinde “Bu kıza dikkat edin” yazıyor. Madem öyle, kendisine biraz “dikkat edelim” dedik.

37/77

Aylin Kabasakal,Türk dizi ve sinema oyuncusu, sunucu. 9 Eylül Üniversitesi Guzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü 'nü bitirdi.

38/77

Önceleri bazı müzik kanalı ve Tv kanallarında sunuculuk yapmış sonra oyunculuğa geçerek Görgüsüzler, Baba Ocağı, Kayıkçı, Ömerçip, Dikkat Bebek Var, Kaçıklık Diploması gibi dizi ve filmlerde rol almış son dönemde rol aldığı Cennet Mahallesi adlı Tv komedi dizisinde canlandırdığı Fatoş karakteriyle başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. STAR TV 'de]] yayınlanan Güzel Köylü adlı dizide oynamıştır.

39/77

Aylin Kontente Türk oyuncu. Oyunculuk hayatına Güldür Güldür Show isimli programda devam etmektedir.

40/77

Aylin Kontente, Aylin Kabasakal'ya benzemektedir.

41/77

Seray Kaya 4 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde Tiyatro eğitimi aldı. Güzelliği ile ve fiziği ile dikkat çeken Seray Kaya kısa zaman da büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur kendisine.

42/77

Huzur Sokağı dizisinde Kutsi'nin canlandırdığı Bilal'in kız kardeşi Rezzan'ı canlandıran güzel oyuncu şimdi ise Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakterini canlandırıyor.

43/77

Biran Damla Yılmaz Biran Damla Yılmaz 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. 18 yaşındaki güzel oyuncu ilk kez Muhteşem Yüzyıl dizisinde kamera karşısına geçmiştir.

44/77

Şimdilerde Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandırmaktadır. oyuncu ile pek fazla bilgi bulunmamaktadır. İşte oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler..

45/77

Melike Güner, Türk dizi ve tiyatro oyuncusu.2002 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. İlk baş rolünü oynadığı uzun metrajlı filmi ise 2011 yılı Dram/Romantik türündeki İncir Reçeli'dir. 14 Şubat 2011'de finallenen Doktorlar dizisinde oynamıştır. Dizide Zenan rolüyle tanınmıştır.

46/77

Doktorlar dizisinde oynayan Bekir Aksoy'la beraber olmuş, hatta bu beraberlik evliliğe kadar gitmiştir. Sonradan ayrılmışlardır.

47/77

Ayrıca yardımcı yönetmenlik de yapmıştır. 2012 yılında Merhaba Hayat adlı dizinin kadrosuna Doktorlar'da oynadığı Zenan karakteri ile katılmıştır.

48/77

Esra Inal, Ömer Faruk Sorak'ın yeni filmi 8 Saniye ile karşımıza çıkan Esra İnal oyunculuğu ile büyük merak uyandırdı. Hakkında çok fazla bilgi olmayan Esra İnal sinema dünyasına yeni katıldı.

49/77

Begüm Kütük, Türk oyuncu.İlk öğretimini Namık Kemal İlkokulu'nda okuyan Yaşaroğlu, orta ve liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimi için Fransa'ya giden Yaşaroğlu, burada Nancy 2 Ünivesitesi'nde Medya ve İletişim bölümünü tamamlayarak yurda döndü ve oyunculuk kariyerine başladı.

50/77

Oyunculuk kariyerine TV dizileriyle başlayan sanatçı televizyon dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde ve çeşitli kısa filmlerde rol aldı. Rol aldığı Mar filmi Siyad Film Festivali En İyi Film Ödülü, Malatya Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İskenderiye Uluslararası Film Festivali En iyi Film Ödülü'ne layık görüldü. Çalıkuşu adlı dizide Neriman karakterini canlandırmıştır. 2014 sonbaharında başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Defne karakterini canlandırmaktadır.

51/77

Melek Balkan 24 yaşında, profosyonel voleybolcu. Sakatlık geçirdikten sonra voleybolu bırakmak zounda kalmış. İzmir’de yaşayan Melek; bu yarışma için istanbul’a gelmiş. Kendi kıyafetlerini dikiyor.

52/77

Ayakkabıya düşkün ve 47 çift ayakkabısı olduğunu söylüyor. Çok iyi taklit yapıyor. Kendinde en çok yüzünü beğeniyor. En sevmediği ise omuzlarının geniş olması. İyi br sitilist olmak istiyor.

53/77

İrem Derici, Türk şarkıcı. Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,[kaynak belirtilmeli] Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano . "Bensiz Yapamazsın" isimli çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır.

54/77

"Bensiz Yapamazsın"ın sözleri Özlem Küçükyılmaz, müziği ise Melih Kibar'a aittir. Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir.

55/77

Nuray Hafiftaş, Azeri kökenli Türk Halk Müziği sanatçısı ve bestecisidir.

56/77

Deniz Denker, canım ailem dizinde eda karakterini canlandıran oyuncudur

57/77

Deniz ve Melis Gözen ikizleri

58/77

Gülşen Bübikoğlu Fatih Kız Lisesi'nde eğitim gördü. 1971'de Fatih Kız Lisesini bitirdi. L.C.C Kültür Merkezi'nde bir yıl lisan, mankenlik ve dans eğitimi aldı. 1973 yılında "SES" sinema dergisinin açmış olduğu yarışma ile sinemayla tanıştı. Kariyerine, Erler Film öncülüğünde Türker İnanoğlu'nun 1973 yılı yapımlı Yaban filminde başrolü oynayarak başlayan Bubikoğlu, 1974 yılında İnanoğlu ile birlikte gizli bir düğünle Kemal Utku'nun evinde evlenmiştir.

59/77

İnanoğlu ile evliliğinden sonra Bubikoğlu Erler Film'in bir numaralı kadın yıldız oyuncusu oldu ve çevirdiği filmlerle güldürüye, drama, duygusal ve hareketli filmlere yatkınlığını göstererek hem seyircinin büyük beğenisini kazandı, hem de Türk sinemasının yıldızları arasında özel bir yer edindi Macaristan, Moskova, Kuveyt, Cannes gibi festivallerde ülkesini temsil etmiştir. İtalyanlarla Baş Belası, Üçkağıtçılar ve Mücevher Hırsızları gibi filmlerle Koprodüksiyon çalışmalarında bulunmuştur. Başrolünde oynadığı filmler çok sevilmiş ve büyük gişe başarıları yakalamıştır. Zirvedekiler ve Affet Bizi Hocam gibi TV dizileri ile sevenleriyle buluşmuş ve bu diziler televizyon izleyicisinden hakettiği ilgiyi görmüştür.

60/77

Ebru Cündubeyoğlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

61/77

Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan sanatçı bazı özel tiyatrolarda görev yaptı. 1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, Deli Yürek dizisindeki "Avukat Ayşegül" rolü ile geniş seyirci kitlesine ulaştı.

62/77

TRT ve özel televizyon kanallarında dizi filmlerde ve sinemada rol alan sanatçı radyocu Güçlü Mete ile evli ve Duru Mete isminde bir kızı vardır.

63/77

Sertab Erener,Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. Koloratur soprano türündeki sesi sayesinde dikkat çekerek Sezen Aksu'nun yanında vokalistlik yapmaya başladı ve Aksu'nun desteğiyle çıkardığı albümlerle 1990'ların başında adını duyurdu.

64/77

Zeynep Casalini, Türk-İtalyan ses sanatçısı.

65/77

Zeyno Günenç, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.Zeyno Günenç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Bursa Devlet Tiyatrosu'nda üç yıl çalıştı. Bu kurumdan istifa edip bir yıllığına Kanada Vancouver'a giderek eğitimini geliştirdi. Yurtdışı da dahil olmak üzere birçok özel radyoda yapımcı ve sunucu olarak çalıştı

66/77

Esra İçöz, Türk Sanat Müziği şarkıcısıdır.Zeyno Günenç'ya benzerliği ile dikkat çekiyor.

67/77

Saadet Işıl Aksoy, Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Babası Nevşehir kökenli, annesi Edirne ve Siirt kökenlidir.Televizyonda Güz Yangını, Esir Kalpler, Senden Başka ve Balkan Düğünü adlı yapımlarda rol almıştır. İlk beyazperde deneyimi ise Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta filmiyle olmuştur. Bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

68/77

Hande Subaşı, Türk oyuncu ve manken. 2005 Miss Turkey birincisidir.1984 yılında Ankara'da doğan Hande Subaşı, orta ve lise eğitimini Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesinde tamamladiktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. 2005'de katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasını kazandı. Sonra Miss World yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve en iyi Ulusal Kostümü ödülünü aldı

69/77

Beyza Şekerci, Türk oyuncu. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Klasik Bale Bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nde dans etmektedir. Es-Es'teki Dilşa karakteri için de şive dersleri almıştır.

70/77

Begüm Birgören,Türk dizi ve sinema filmi oyuncusu.13 yaşından beri tiyatro ile ilgilenmektedir. Oyunculuğa alaylı olarak başladı. Çocukluğundan beri hayali oyunculuk olan Birgören, Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı mezunudur.Kadir Has Üniversitesi'nde Film ve Drama yüksek lisansı yapmaktadır.

71/77

Hadise, Belçikalı-Türk şarkıcı ve söz yazarı. Mol, Belçika'da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı, birinci olamamasına rağmen albüm teklifi almasının üzerine albüm hazırlıklarına başladı. 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı.

72/77

Ece Seçkin, Türk pop müziği sanatçısıdır, Hadise'ye benzemektedir.

73/77

Özge Özpirinçci, Türk reklam ve dizi oyuncusu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu.Bir çok dizide rol aldı..

74/77

Aslı Bekiroğlu, yeni yeni çıldıran vine uygulamasında kendine yer edinmiş tatlı mı tatlı kız.Şu sıralar Adı Mutluluk dizisinde rol alıyor.

75/77

Burcu Esmersoy, Türk televizyon sunucusu ve oyuncu.Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu. New York Üniversitesi'nde "Hospitality, Tourism and Sports Management" eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında "Miss International" seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve "Dostluk Güzeli" oldu

76/77

Esra Sönmezer, Miss Dream Girl Türkiye'yi 2007'de temsil eden güzel

77/77