Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

‘Aşk Sana Benzer’ filmiyle birlikte hem beyaz perdeye hem de dolu dizgin bir ilişkiye atılan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit aşklarının nasıl başladığını Instlyle dergisine anlattı: Aşkın yaşattığı heyecan hiçbir duyguyla ölçülmez

1/26

Çalıkuşu dizisi ile başlayan partnerliklerini ‘Aşk Sana Benzer’ filmine ve daha sonra da özel hayatlarına taşıyan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, aşklarını Instyle editörü Buket Baydar’a anlattı. Nazlı Kayran’ın styling’iyle Koray Parlak’a poz verdi.

2/26

Nasıl bir aşıksın? Burak: Aşkla ilgili klişe cümleler kuramıyorum çünkü çok derin bir şey. Aşık olduğunda özün çıkıyor ortaya, gerçek seni görüyorsun. Ben de aşık olduğumda gerçek Burak’la karşılaşıyorum; önüme bir engel koymamı, ego yapmamı, bakışımı, duruşumu değiştirmem gerektirmiyor.

3/26

O an her ne ise bir anda olup bitiyor. Zamansız, boyutsuz başka dünyadan bir şey aşk. Kesinlikle bu dünyadan değil.

4/26

Burak: İyi ki geldin, aşkı konuşuyoruz da çok zor bu sorulara cevap vermek (gülüyor). Enteresan yani, mesela benim zaten genelde de heyecanlı ve telaşlı bir halim vardır. Aşık olduğumda bu durum artıyor, adeta kabıma sığmıyorum. Ben daha fazla anlatmayayım zaten bana hikaye yazdırıyor aşk, hikayelerimde yeterince anlatıyorum.

5/26

Fahriye: Bence de bir ilham kaynağı olduğu doğru. Ve başlı başına bir neşe kaynağı aslında aşık olma hali. Yaşattığı heyecan bence hiç bir duyguyla ölçülemez. Hayatta çok kez mutlu oluyoruz ama ilişkideki mutluluk huzur olarak da yansıyor hayatına bir yandan.

6/26

İlk karşılaşmanızdan söz etsenize biraz? Burak: Biz, ilk olarak Tims’de Çalıkuşu dizisi için rol arkadaşı olarak karşılaştık. İlk karşılaşmamızda enerjimiz birbirine çok uydu. İlk adımımız öyle oldu ancak ilişkimiz film esnasında gelişti.

7/26

Birlikte en çok ne yapmaktan hoşlanırsınız? Burak: Sinema veya evde film izlemek.

8/26

Fahriye: Sakin bulduğumuz yerlerde yürüyüş yapmayı ekleyebilirim.

9/26

Sakin bulduğunuz yer var mı? Burak: Gecce İstanbul çok güzel oluyor. Bir de boğazın üstü gayet sakin oluyor.

10/26

İlişkinizin İstanbul ile olan bağını anlatacak olsanız söze nereden ve nasıl başlarsınız? Burak: Emin ol çok daha basit şeyler yapıyoruz, mesela arabayla tur atmak favori aktivitemiz. Ünlü olan insanlar için 2x2=4 ne demekse araba da o.

11/26

Filmden sonra Instagram kullanmaya başlayan bir adam olarak geçenlerde fotoğraflarıma baktım, neredeyse hepsi arabada çekilen selfie’lerden oluşuyor. Dedim ki “Yahu ben arabada yaşıyorum.” (gülüyoruz)

12/26

İlişkide baş tacı ettiğiniz öğeler neler? Fahriye: En başta tabii ki güven, bir de bence her şeyden önce karşındakine insan olarak saygı duymak çok önemli.

13/26

Burak: Güven duymak bir ilişkide en önemli şey, insan ancak bütün perdelerini kaldırabildiğinde doğru ilişkiyi yakalıyor. Hiçbir şey gizleme ihtiyacı hissetmediğinde, sen kendini ne kadar biliyorsan karşındaki de o kadar bildiğinde işte o zaman “Doğru ilişki içindeyim,” diyebiliyorsun.

14/26

Burak peki bu sorum sana; partner olarak bir uyum yakaladığınıza inandığın için mi Fahriye’ye film teklifini götürdün yoksa o süreçte senin için duygusal açıdan bir şeyler başlamış mıydı?

15/26

Burak: Yok tamamen Çalıkuşu’nda partner olarak yakaladığımız enerjiden dolayı çünkü o uyum öyle bir uyumdu ki, sen de biliyorsun, sosyal medya olsun, fan kitlesi olsun inanılmaz iyi tepkiler alıyorduk.

16/26

Kamuran ve Feride olarak bizi çok fazla yakıştırdılar o yüzden dedim ki dizi bitiyor, o enerjiyi bir yere aktarmalıyız.

17/26

Aşk Sana Benzer’i Muğla’da çok güzel bir atmosferde çektiniz oranın getirdiği bir şey miydi aranızda yükselen duygular?

18/26

Burak: Öyle diyebiliriz, filmin hazırlık sürecinde çok fazla zaman geçirdik.

19/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

20/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

21/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

22/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

23/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

24/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

25/26

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den aşk itirafı

26/26