Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Demet Akalın'dan samimi açıklama

Eylül ayında eşi Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın, katıldığı magazin programında "Okan'ı zaman zaman özlüyorum" dedi.

1/14

Okan Kurt'la olan 6,5 yıllık evliliklerini eylül ayında noktalayan Demet Akalın boşanmanın ardından ilk kez 2. Sayfa programına konuk oldu. Akalın, bütün merak edilenleri canlı yayında anlattı.

2/14

"Hayatımda yeni birisi yok Allah korusun. Biz severek ayrıldık. Başımıza gelenler fazla talihsizdi. Hiç sevilmediğim hissiyatına kapıldım. Kızım için ondan vazgeçtim. Yapmam lazımdı.

3/14

Okan bana ‘Biraz toparlayıp karşına öyle çıkmak istiyorum’ dedi. Sanırım ‘o arada bana bir şey yapma’ demek istedi. . İlk 15-20 gün Okan’a inanılmaz sinirli ve kızgındım. Artık merhabalaşıyoruz.

4/14

Okan ile maç bile seyrediyordum bir tek ofsayta kafam basmıyordu. Özledim teninin kokusunu özledim… İnsan zaman zaman özlüyor ya, özlenmiyor diye bir şey yok.

5/14

Baba baba! diye çığlıklar atan kız, Okan’a ‘baba sen gelme eve annem gider’ diyormuş. Onun o tavrını görünce yumuşadım.

6/14

Okan’ın da haksızlığa uğradığını düşünüyorum. Aile şirketi sonuçta. Sabahın köründe bizi bıraktı, gitti geldi. Ne için? Hiç için. Onun emeklerine de üzülüyorum.

7/14

İnsanlara kendimi anlatacak takatim yok. Dövmeyi sildirmek aklımın ucundan bile geçmedi. ‘Sakladı’ falan diyorlar ama yok öyle bir şey.

8/14

Hayatıma dair yaptığım en güzel şey. Kolumdaki de onun aldığı bileklik zaten… *Okan’ın sırtında komple benim portrem var.

9/14

Ayrılacağım hiç aklıma gelmezdi. Demet Akalın isminin önüne ‘bekar’ kelimesi olmuyor. Koyamıyorum.

10/14

Çok kırgın ve üzgündüm. Sinirliydim. Yeni toparladım. Evden bütün fotoğrafları kaldırdım.

11/14

Okuldan aile fotoğrafı istemişler. Hira da çerçeveye koymuş. Salonda bir tane fotoğrafımız duruyor. Şuan psikolojim düzeldi."

12/14

Okan Kurt-Demet Akalın çifti...

13/14

Okan Kurt-Demet Akalın çifti...

14/14