Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Demet Akalın'ın kavga ettiği ünlüler

Magazin dünyasının en dobra ismi olarak bilinen pop şarkıcısı Demet Akalın, sık sık yakın olduğu isimlerle ya da hiç tanımadığı isimlerle kavga etmesiyle gündeme geliyor. İşte başarılı sanatçının kavga ettiği ünlüler...

1/16

Alişan- Uzun yıllardır dostluklarıyla örnek olan ve sayısız düete imza atan ikilinin arasında bir süre soğuk rüzgarlar esti. İddialara göre Demet Akalın eşi Okan Kurt'la evlenmeden önce, Alişan'ın Kurt'a 'Demet sana göre bir kadın değil' demesi dostluğu bitirdi. Sosyal medya üzerinden birbirlerine göndermeli paylaşım yapan Akalın ile Alişan, bir süre sonra raya giren ortak arkadaşları sayesinde küslüğü bitirdi.

2/16

İbrahim Tatlıses- Akalın'ın 'Dünyanın son gününe kadar onunla asla konuşmam' şeklinde iddialı bir cümle kurduğu Tatlıses, bir süre önce ağır cümleler sarf etmişti. Kendi konserine gitmek için İbrahim Tatlıses'in özel uçağını kiralayan güzel sanatçı, uçak içerisinde verdiği bir röportajda 'Uçağın içi leş gibi. Deterjan verin de temizleyelim' ifadesi, büyük bir kavgaya neden oldu.

3/16

Ece Erken- Erken'in yurt dışında şans parası olarak iş adamından bir miktar para aldığını duyan Akalın konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabı üzerinden, 'Götür 20-30 bin doları' yazması kavgayı fitilledi.

4/16

Hande Yener- Bir döneme damga vuran dostluklarıyla tanınan ikili, bir küsüp bir barışmalarıyla gündeme geliyor. Hande Yener şarkıcı Sinan Akçıl ile birlikteydi. Akçıl'ın bilardo maçında Okan Kurt'a yenilmesinin üzerine sosyal medya hesabından 'İnşallah aşkta kazanırsın' şekilde paylaşım yapan Akalın, yakın arkadaşını kızdırdı. Paylaşımla ilgili olarak 'Ben bunda iyi niyet görmüyorum' ifadesini kullanan Yener, ünlü şarkıcıyı hayatından çıkardı.

5/16

Mehmet Ali Erbil- Ünlü şovmenin kızı Sezin Erbil ile birlikte olan Alişan, ayrıldıktan bir süre sonra Demet Akalın ile samimi bir dostluk kurdu. Bir konuşmasında Erbil'i kasteden Demet Akalın, 'Alişan'a şerefli bir babanın şerefli kızını arıyoruz' şeklinde konuştu. Bu sözlerin üzerine mahkemelik olan ikili, uzun yıllar sonra karşılaştıkları bir cenazede yeniden barıştı.

6/16

İrem Derici- Ünlü şarkıcının küçük bir çocukla çektirdiği fotoğrafın altına 'Senin anne olma vaktin gelmiş artık' şeklinde yorum yapan Akalın, İrem Derici'yi kızdırdı.

7/16

Aleyna Tilki- Araları düzelen iki şarkıcı, bir dönem magazin gündeminden düşmeyen bir tartışmaya yol açmıştı. Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında Aleyna Tilki'yi kasteden Akalın, 'Bu kızın sesine dayanamıyorum' ifadelerini kullanması, Aleyna Tilki'yi çok kızdırdı.

8/16

Seda Sayan- Star Tv'de sunduğu programın final yaptığı hafta, kanalın Seda Sayan ile anlaştığını duyan Akalın, küplere bindi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepkisini dile getiren ünlü şarkıcı, Sayan'a seslenerek, 'Cuma günü program bitişi ekiple ağlarken, ben başlıyorum diye mesaj gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler' dedi.

9/16

Kim Kardashian- Dünyaca ünlü Kim Kardashian'ın kendi hesabında paylaştığı yatak pozunun altına 'You'r mom' yani ses annesin şeklinde yorum yazan Demet Akalın, yeni bir tartışmaya yol açtı. Kardashian'ın hayranlarından 'kıskanma' şeklinde yanıt alan Akalın, bu kez de takipçileri ile tartışmaya girdi.

10/16

Hülya Avşar- Bir dönem gündemden düşmeyen açıklamalar yapan Hülya Avşar, yaptığı son açıklamayla büyük tepki topladı. RTÜK'ün dahi devreye girdiği cümlelere kayıtsız kalamayan Akalın, Hülya Avşar'a ağır cümleler kurdu. 

Hülya Avşar'ın tepki çeken, 'Erkekler arada bir çaktırmadan eşlerini aldatırlarsa, evlilikleri uzun ömürlü olur' açıklamalarına, 'Kendisi gibi tüm kadınların ihanete uğramasını istiyor. Doğru adamı bulması için yatıra götüreceğim' ifadelerini kullanan ünlü şarkıcıya eşi Okan Kurt da destek verdi. 

11/16

Gülben Ergen

12/16

Şeyma Subaşı

13/16

Hadise

14/16

Murat Dalkılıç

15/16

Aynur Aydın

16/16