Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Deniz Çakır'ın yeni dizisi Yasak'tan ilk kareler

İşte, başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk'ün yer aldığı diziden ilk görüntüler...

1/6

Yapımını TMC'nin, yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı 'Yasak' dizisinin çekimleri başladı.

2/6

Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel'in yazdığı, atv'de yayınlanması planlanan 'Yasak' dizisinin Beykoz Kundura Fabrika'sında başlayan çekimlerinden ilk görüntüler ortaya çıktı.

3/6

Başrollerde Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk var Nisan başında izleyicisiyle buluşacak olan 'Yasak' dizisinin başrollerinde ise Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk yer alıyor. Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikayeyi anlatıyor.

4/6

Calibe'nin tutkusu Eşini kaybettikten sonra yeniden evlenmek için çocuklarının büyümesini bekleyen Sai Bey (Fikret Kuşkan), cemiyetin önde gelen zengin isimlerinden biridir. Tüm cemiyet çevresi cemiyet hayatından biriyle evlenmesini beklerken Sai Bey, bir memurun kızı olan Calibe'nin (Deniz Çakır) gençliğine ve güzelliğine tutulur.

5/6

Calibe, güzelliğiyle birlikte içinde hırsı, hayalleri ve ulaşmak istediği yeni hayat hedeflerini de taşımaktadır. Bir de, teyzesinin oğlu olan Nejat'a (Burak Yamantürk) aşkını anlatıyor..

6/6