Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dizilerin çekim yerleri

Aşk ve Ceza:İstanbul, Bodrum ve Van'da çekiliyor. Dizinin İstanbul çekimleri Fenerbahçe, Bebek, Polonezköy ve daha birçok semtte çekiliyor.

1/18

Hanımın Çiftliği Adana’da Hasan Şaş’ın dizi ekibi için kiraladığı arsada çekiliyor.

2/18

Fatmagül'ün Suçu Ne? Başrollerini Beren Saat ile Engin Akyürek'in paylaştığı 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' adlı dizinin çekimleri Urla ve Çeşme'den sonra şimdi de İstanbul, Göksu'da devam ediyor

3/18

Arka Sokaklar Vatan Caddesi'ndeki Emniyet Binası'nda çekiliyor

4/18

Akasya Durağı Kavacık'ta bir taksi durağında çekiliyor

5/18

Bitmeyen Şarkı: Çekimleri Urla'da yapılıyordu. Dizide yaşanan gelişmelerden sonra çekimlerin devamı İstanbul'da yapılmaya başlandı.

6/18

Kurtlar Vadisi Pusu Çengelköy ve civarında çekiliyor

7/18

Ezel Dizinin ilk bölümleri Kıbrıs'ta Kaya Artemis Otel'inde çekildi. Fenomen haline gelen dizinin İstanbul'daki çekimlerinin bir kısmı Taksim'de çekiliyor.

8/18

Aşk Bir Hayal Mardin ve İstanbul'da çekiliyor

9/18

Arka Sıradakiler: Kağıthane Lisesi'nde çekilen dizide karakterlerin liseden mezun olmasının ardından dizi Kağıthane civarında çekilmeye devam ediyor

10/18

Geniş Aile Dizi Sarıyer'de çekiliyor

11/18

Gönülçelen: İstanbul'da Göztepe ve birçok semtte çekiliyor

12/18

er Gök Aşk: Işıl Yücesoy, Murat Ünalmış, Birce Akalay, Selen Soyder gibi oyuncuların rol aldığı 'Yer Gök Aşk' adlı dizi Kapadokya Bölgesinde yer alan Nevşehir, Göreme, Üçhisar ve Ürgüp'ün tarihi ve doğal güzelliklerinde çekiliyor.

13/18

Düriye'nin Güğümleri: İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu'nun başrollerini paylaştıkları komedi dizisi 'Düriye'nin Güğümleri' ne Muğla'nın Bozüyük Beldesinin Akkaya Köyü ev sahipliği yapıyor. Dizide köy sakinleri de rol alıyor.

14/18

Lale Devri: Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya ve Kenan Bal'ın başrollerini paylaştıkları 'Lale Devri' dizisinin çekimleri Kandilli'deki yalıda yapılıyor.

15/18

Doktorlar: Kocaeli Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi'nde çekiliyor.

16/18

Öyle Bir Geçer Zaman Ki: Ali'nin (Erkan Petekkaya) sevgilisi Carolin'le oturduğu tarihi ahşap ev, Unkapanı Zeyrek bölgesinde bulunuyor.

17/18

Kavak Yelleri: Genellikle yazları İzmir Urla'da çekilen dizinin İstanbul çekimleri Taksim, Bebek gibi birçok semtte çekiliyor.

18/18