Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Elif Sümbül Sert 33 kilo verdi

‘Aliye’ dizisiyle ünlenen Elif Sümbül, ‘Şöhret’, ‘Aşk Bir Hayal’ gibi projelerle ekranların yüzü olmaya devam etti.

1/6

Sümbül, açıklamasında "Her şey yolunda giderken kilo aldım. Sonra verdim. Ama ardından ikinci çocuğuma hamile kaldım ve yine kilo aldım. Bu da tabii kariyerimi etkiledi. Artık bu işi yapamam dediğim bir döneme girdim. Hatta her şeyi bırakıp İstanbul’dan gidiyordum." ifadelerini kullandı.

2/6

"İLK DEFA KADIN GİBİ HİSSEDİYORUM" 85 kilodan 52 kiloya indim. Kilolu dönemimde belirlediğim, çok sevdiğim kıyafetler vardı. Onlara bakıp "Bunlara girebildiğim gün tamamdır" diyordum. Şimdi hepsine giriyorum. Hatta üzerimden bile düşüyorlar. Vücut formum değişti. İri kalçalıydım. Artık değilim. Bacaklarım inceldi.

3/6

"BABASIZ BÜYÜMEK BENİ GÜÇLÜ YAPTI" Eyersiz ata biniyorum, silah kullanıyorum, motosiklet tutkunuyum, pole dance (direk dansı) yapıyorum. Çoğu insanın yapamadığı şeyleri yapmak hoşuma gidiyor. Çocukluğumdan beri düşüp kalkmayı hareketli olmayı seviyorum. Bu doğuştan gelen bir şey. Balıkesirliyim. Annem ve babam öğretmendi. Ben küçük yaştayken ayrıldılar. Babasız büyüdüm. Belki bu yüzden hep güçlü olmaya çalıştım.

4/6

ÇOCUKLARIM BABALARIYLA GÖRÜŞÜYOR İki abim var ama onlar babamla kaldılar. Ben ne babam, ne abilerimle görüştüm. Bu yaşadıklarım erkeklere bakışımı da etkiledi. Yanlış evliliğimin sebebi bile bu olabilir. 24 yaşımdayken kendimden 20 yaş büyük biriyle evlendim. Bir çizgi romancıydı. Birbirimizi çok tanımıyorduk ama ben bilinçaltımda çocuk yapmaya kanalize olmuştum. “Herhalde bu yüzden evlendim” diye düşünüyorum. Çocuklarım babalarıyla görüşüyor.

5/6

"OĞLAN ÇOCUĞU GİBİSİN" Kilo verdikten sonra eski dizim ‘Çalıkuşu’ setindeki arkadaşlarımla karşılaştığımda bana dehşet içinde baktılar. Yeni görüntüme inanamıyorlar. Yeni erkek arkadaşımla da kiloluyken tanışmıştık. Beni o halimle daha çok seviyordu. Şimdi “Oğlan çocuğu gibisin. Gittikçe eriyorsun” diye dert yanıyor. İlk defa âşık oldum. Kendimi ilk defa kadın olarak hissetmeye başladım. Güzel bir dönemdeyim.

6/6