Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

En pis kokan Hollywood yıldızları

Ünlüler de tıpkı herkes gibi normal ve hijyen alışkanlıkları da bunu kanıtlıyor. Herkes bir iki günü duş almadan atlayabilir, dişlerini fırçalamayı unutabilir veya deodorant kullanmayabilir ve yıldız gibi parlak temizlik alışkanlıklarına sahip olmayabilir.

1/39

Bu yıldızların bazı hijyen alışkanlıkları kabul edilemeyecek kadar pis olsa da bazıları hepimizin yaptığı ve anlaşılabilir şeyler.

2/39

Yıldızlar, parıltı ve göz kamaştırıcılıklarıyla anılsa da bazılarının ciddi bir temizlik kültürüne ihtiyacı var. İşte güzel bir banyo yapması gereken Hollywood yıldızları…

3/39

10. Jessica Simpson Jessica Simpson temizlik alışkanlıklarıyla ilgili oldukça konuşkan.

4/39

Ellen DeGeneres Show’a konuşan ünlü yıldız dişlerini çok sık fırçalamadığını çünkü diş fırçaladıktan sonra ağzında oluşan kaygan histen hoşlanmadığını söylemişti.

5/39

Pop star, inci gibi dişlerini haftada sadece üç kere fırçaladığını itiraf etti. Onun yerine Listerine ile ağzını çalkalayan Simpson tişörtü ile dişlerini kuruluyor.

6/39

Simpson’un eski hizmetçisi de onun çok dağınık olduğunu ve kıyafetleriyle postiş saçlarını evin her tarafında bıraktığını açıkladı.

7/39

9. Robert Pattinson Robert Pattinson da garip temizlik alışkanlığı olan ünlülerden. Saçlarını yıkamıyor

8/39

Bir dergiye verdiği röportajda saçlarını bir keresinde 6 hafta boyunca yıkamadığını itiraf eden Pattinson, bunun kendisine saçma ve gereksiz geldiğini de ekledi.

9/39

Ayrıca görünen o ki Pattinson dairesinin temizliğine de özen göstermiyor.

10/39

“Dairemi temizlemeyi sevmiyorum çünkü umrumda değil. Orayı sadece uyumak için kullanıyorum ve saçlarım da kafamda kendi başlarına takılabiliyor. Temiz olup olmamaları umrumda değil“ diye açıklıyor.

11/39

Twilight filmi set ekibi de Robert Pattinson’un kötü kokusuyla herkesi deli ettiğini açıklamıştı.

12/39

8. Matthew McConaughey Kadınların gözdesi Mattew McConaughey de People dergisine verdiği röportajda deodorant kullanmadığını çünkü başka biri veya başka bir şey gibi kokmayı sevmediğini açıklamıştı.

13/39

44 yaşındaki aktör 20 yıldır hiç deodorant sıkmıyor. 2008’de Fool’s Gold filminde birlikte rol aldığı Kate Hudson, deodorant kullanması için ona yalvardığını,

14/39

hatta kötü kokuya daha fazla dayanamayıp kendininkini kullanmasını önerdiğini söyledi.

15/39

Özgür ruhlu McConaughey de Kate’in teklifini reddedip ona, kadınların doğal kokusunu sevdiğini ve bir erkek gibi koktuğunu söyledi.

16/39

7. Cameron Diaz Tıpkı Matthe McConaughey gibi Cameron Diaz da 20 yıldan uzun süredir deodorant kullanmıyor.

17/39

Splash News’in haberine göre Cameron aynı kıyafeti 4 gün boyunca giyip sonra bir daha giymiyor. Diaz ayrıca bir kadının bikini bölgesindeki kılları almamsı gerektiğini çünkü bunun doğal yapıları olduğunu savunuyor.

18/39

41 yaşındaki aktris sık sık lekeli ve koltuk altı terlemiş kıyafetlerle fotoğraflanıyor.

19/39

6. Christina Aguilera Christina Aguilera da kötü koktuğu söylenen ünlülerden.Ünlü şarkıcının sosis ve doldurma parfüm gibi koktuğu söyleniyor.

20/39

Christina Aguilera ayrıca, gittiği bir restoranın tuvaletinden ellerini yıkamadan çıkarken görülmüş ve masasına dönüp elleriyle kızarmış kalamar yemeye devam etmiş.

21/39

Bu sırada ona selam veren hayranlarıyla da el sıkışmayı ihmal etmiyormuş.

22/39

5. Julia Roberts Amerika’nın tatlı kızı Julia Roberts da o kadar tatlı kokmayanlardan.

23/39

Eski bodyguard’ı onun su tasarrufu yaparak dünya kaynaklarını bilinçli kullanmak için günlerce duş almadığını söylüyor

24/39

Bodyguard’ı ayrıca Roberts’ın hippi gibi koktuğunu ekliyor.Julia da deodorant kullanmadığını söyleyen ünlülerden, az duş alıyor ve tüylerini alma konusunda da biraz tembel.

25/39

“Özel Bir Kadın”ımıza ne oldu böyle?

26/39

4. Megan Fox Seksi yıldız Megan Fox belki de o kadar seksi değildir.

27/39

27 yaşındaki oyuncu, temizlik yapmadığı, tuvaletin sifonunu çekmeyi unuttuğu ve giysilerini her yere bıraktığı için birlikte yaşaması korkunç biri olduğunu itiraf ediyor.

28/39

Bir arkadaşının kendisine “Megan, tuvaletime bir parça somun bırakıp sifonu çekmemişsin” dediğini de açıkladı.

29/39

3. Anderson Cooper 2012’de katıldığı bir moda programına konuşan Aderson Cooper, modayla alakasının olmadığını ve aynı pantolonu günlerce giyip aylarca yıkamadığını itiraf etti.

30/39

Sunucu Cooper’a kotlarını 6 ayda birden daha fazla sabun kullanmadan soğuk suyla yıkaması gerektiğini önerdi

31/39

Bu önerinin mantığını kavrayamayan Cooper, duşa kotla girip sabunladığını açıkladı. Gerçekten biraz garip değil mi?

32/39

2. Britney Spears Britney Spears da eve girer girmez kıyafetlerini yerlere atan insanlardan ki bunu herkes az da olsa yapıyordur.

33/39

Hizmetçisinin anlattıklarına göre pop starın yatağının altı, yarım yenmiş hamburger, kek ve kızarmış patateslerle doluydu.

34/39

Eski bodyguard’ı da yıldızın burnunu karıştırdığını, osurduğunu, günlerce duş almadığını, dişlerini fırçalamadığını ve deodorant kullanmadığını açıkladı.

35/39

1. Brad Pitt ve Angelina Jolie Hizmetçilerinden birinin belirttiğine göre ünlü çift serseri gibi yaşıyor.

36/39

Yerlere saçılı pizza kutuları, yere saçılmış yiyecek artıkları ve duvarlarda çocuklarından yaptığı boydan boya renkli kalem izleri ünlü çiftin malikanesini kreş haline sokmuş gibi görünüyor.

37/39

Ayrıca çift çok sık duş almıyor ve haftada bir banyo yapıyor.

38/39

Söylenenlere göre Inglorious Bastards’ın çekimlerinde Brad Pitt o kdar kötü kokuyordu ki diğer oyuncu Eli Roth Pitt’e ıslak mendil ile nasıl temizlenmesi gerektiğini gösterdi.

39/39