Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Evlenmek için insanları seçmediler

Dünyanın bazı yerlerin insanlar çok sevdiği eşyalarla, hayvanlarla evleniyor. İşte sıradışı evlilikler...Ölü kız arkadaşıyla evlendi Chadil Deffy 10 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşının evlenme teklifini yoğun iş nedeniyle geri çevirir. Çift birlikte olmaya devam eder ama kısa bir süre sonra kız arkadaşı hayatını kaybeder.

1/18

Chadil, kız arkadaşı yaşarken yaptığı düzeltmek istemiş ve ailesinin onayı ile naze ve düğün törenini bir arada yapar, bu sırada kıza bir yüzük de takılır. Bu olay düğün fotoğrafları şeklinde bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlandığında kurgu sanılmasına rağmen olayın gerçek olduğu anlaşılmıştı.

2/18

Yunusla evlendi Sharon Tendler, İsrail'de bir yunus parkında bulunan Cindy adlı yunusa aşık olur. Yunusu görmek için 14 yıl boyunca yunus parkına gider.

3/18

Sharon en sonunda, eğitmeni vasıtasıyla yunusa evlenme teklifi eder ve düğün törenleri havuzda gerçekleşir. Cindy adının aksine erkek bir yunus.

4/18

Yastığı ile evlendi Belki de enteresan evlilikler içinde medyaya en çok yansıyan yastığı ile evlenen Lee Jin-gyu oldu.

5/18

2008 yılında yastığıyla evlenmeye karar veren Lee Jin-gyu sade bir törenle bu birlikteliği gerçekleştirdi.

6/18

Hasta kedisiyle evlendi Uwe Mitzscherlich, 15 yaşında olan kedisini veterinere götürdüğünde onun astım hastası olduğunu öğrenir.

7/18

Aşırı şişman olan kedisinin fazla zamanı kalmadığını öğrenen adam aralarındaki ilişkiyi resmiyete dökmeye karar verir ve düzgün bir törenle çift dünya evine girer.

8/18

Berlin Duvarı ile evlendi Eija-Riitta Berliner-Mauer cansız bir objeye karşı aşkını ilk açıklayan kişiydi. Eija Berlin Duvarı'nı küçükken televizyonda görür ve bariyerine aşık olur. Duvarı sürekli ziyarete giden kadın en son 1979 yılında onunla evlenir.

9/18

1989′da duvar yıkılırken herkes kutlama yaparken o ölen kocasının yasını tutuyordu. Duvarın kalan kısımlarını asla ziyaret etmeyen Berliner-Mauer bazı topladığı hatıra parçalarla kocasına özlemini gideriyor.

10/18

Kamyonetle evlendi california'lı Maria Griffin yıllar boyunca kendini aseksüel sanarak büyüdüğünü sanıyor. Sonraları kendini seksüel olarak kamyonetlere özellikle Ford kamyonetlere yakın hissettiğini keşfediyor.

11/18

İlerleyen yıllarda ise ir arkadaşının düzenlediği evlilik töreniyle kamyonetiyle arabasıyla evlendiğini söylüyor.

12/18

Köpeği ile evlendi Avustralyalı Joseph Guisoo labrador cinsi köpeğiyle evlenme fikrinin bir gün parkta köpeğini dolaştırırken bir evlilik seremonisine denk gelmesiyle aklına düştüğü söyleniyor.

13/18

Kanunen geçersiz olan bu evlilik, tören itibariyle tam bir evlilikti.

14/18

Eyfel Kulesi onun eşi İnsanların objelere karşı bağımlılık hissetmesine objectophilia deniyor. Erika Labrie’de 3 sene uğraştan sonra kanuni olarak Eiffel kulesi ile evlenerek Erika Eiffel adını almış.

15/18

Şimdi bir topluluk kurarak kendisi gibi eşyalara ilgi duyan insanlara yardımcı olmaya çalışıyor.

16/18

Keçi ile evlendi 2006 yılında Sudanlı Charles Tombe keçiyle yakalanır. Sudan’da çok ağır bir ceza alması için keçi sahibinin şikayeti gerekmekteydi, keçi sahibi parasının ödenmesi ve keçiyle evlenmesi karşılığında adamı şikayet etmeyeceğini söyleyince Charles damat oldu.

17/18

Keçi bir süre sonra plastik yedi ve hayata veda etti.

18/18