Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Galatasaray - Chelsea maçı dış basında

Daily Express gazetesi, karşılaşmayı Fernando Torres Chelsea'nin bayrağını dalgalandırdı başlığıyla verdi. Haberde, Mourinho'nun oyuncuları İstanbul'daki hasmına karşı avantajlı bir skor elde etti denildi

1/15

Daily Mail Cehennem mi Tam bir başağrısıydı. Gevşek savunma Mourinho'nun adamlarının zaferine mal oldu.

2/15

Guardian Chelsea Matic ve Luiz'in yokluğunu aradı. Chelsea öldürücü darbeyi vurmakta gecikince G.Saray'ın baskısına maruz kaldı

3/15

L’Equipe Galatasaray hak etti

4/15

La Gazetta Della Sport Chedjou, Mancini’yi canlı tutuyor

5/15

Marca Chelsea istediğini alamadı. Torres ile avantajı yakalayan Mourinho'nun ekibi Chedjou'nun golünden sonra skoru korumaya çalıştı.

6/15

Metro Didier Drogba takımına Chelsea'yi eleme fırsatı verdi. Mourinho'nun adamları Drogba'nın arkadaşlarını bombalıyordu ama işler bir anda değişti ve Aurelien Chedjou cezayı kesti.

7/15

Mirror Torres golünü attı ama Türk devi eşitliği sağladı. Mourinho'nun ekibi erken öne geçti. Ama tur şansı hala ortada.

8/15

Sky Sports'un yorumcuları Roberto Mancini'nin sahaya çıkardıkları kadroyu ve oyun anlayışını eleştirdiler.

9/15

Telegraph G.Saray'ın golünde adamını kaçıran Terry'ye yüklendi. Takımın konsantrasyon eksikliği yaşadığı belirtilirken Terry'nin Drogba'yı durdurmada başarılı olduğunun altı çizildi.

10/15

The Daily Mail gazetesi de, En azından bir İngiliz takımı Avrupa arenasında gol attı başlığını attı. Haberde, Torres'in erken attığı gole karşılık savunma hatalarının Chedjou'ya golü ikram ettiği yer aldı.

11/15

The Guardian ise Chelsea, İstanbul deplasmanında hayati bir gol buldu manşetiyle çıktı.

12/15

The Independen Chelsea cenneti ve cehennemi aynı anda gördü

13/15

UEFA Chedjou Galatasaray'ın geri dönüşünü sağladı. Fernando Torres ilk yarda takımına avantajı getirse de Galatasaray ikinci devre Chedjou ile bu tabloyu değiştirdi

14/15

AS: Galatasaray Chelsea'nin golünü etkisizleştirdi

15/15