Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Gösteri dünyasındaki ünlülerin cenaze modası

Gösteri dünyasındaki ünlüler yakınlarını kaybettiği zaman bile tarzından taviz vermiyor... İşte o ünlüler...

1/19

Kim Kardashian - Kocası Kanye West'in dedesinin cenazesi Kim Kardashian kocasının dedesinin cenazesine belli ki apar topar gitmiş. Ne eteğinden ne de topuklu ayakkabılarından taviz vermiş. sonuçta ölenle ölünmüyor.

2/19

Sarah Jessica Parker - Joan Jivers Cenazesi Sarah Jessica Parker cenazelerin assolisti gibi. Cenazede kendisine plaket verilecek gibi. Pembe ayakkabılar rahmetliyle arada görüşürdük ama o kadar da düşkün değilim anlamına geliyor.

3/19

Rihanna - Büyükannesinin cenazesi Bu kadın hep güzel. Büyük annesinin cenazesine sade bir pantolon ve tişörtle de gitseydi de çok güzel olacaktı.

4/19

Katherine Jenkins - Margaret Thatcher Son yüz yılın en havalı cenaze kıyafeti. Thatcher'ın cenazesinden sonra en çok konuşulan şeylerden biri bu kıyafet oldu.

5/19

Madonna - David Collins Cenazesi Madonna'yı sevmek için bir sebep daha. Sen Madonna ol ama cenazeye bir mürebbiye gibi sakin abartısız ve sade git.

6/19

Victoria Beckham- Büyük kayınpederinin cenazesi Ayağında yine ince yüksek topuklar olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Dolabında yakında ölecekler için en az 5 adet yedekte cenaze kıyafeti olduğundan eminiz. Çünkü o acımdan vazgeçerim ama stilimden vazgeçmem diyenlerden.

7/19

Lady Gaga - Ünlü tasarımcı Alexander McQueen'in cenazesi Cenazeye hayalet olarak katılmak isteyenler için mükemmel bir tercih.

8/19

Kate Moss Yine bir Alexander McQueen cenazesi katılımı. Tasarımcı olduğunuzda sanırım cenazenizin yılın en iyi defilesine dönüşmesi kaçınılmaz oluyor.

9/19

Naomi Campell Alexander McQueen'e saygılarını sunarken.

10/19

Michelle Williams - Philip Seymour Hoffman Cenazesi Siyah gözlüğü haricinde bakkala gider gibi çıkmış Michelle Williams. Bu kızın sıradan olmak için gösterdiği çabalar farklılığını hiç örtemiyor.

11/19

Kraliçe Elizabeth - Margaret Thatcher Kraliçe zaten cenazelere katılmak için doğmuş sanki.

12/19

Monica Denise Brown - Bobbi Kristina Brown Pek bir şey yapmadım dolabımdaki siyah kıyafetleri giydim geldim acım büyük.

13/19

Kelly Osbourne - Amy Winehouse Bir dostun cenazesine giderken yapılabilecek en tatlı şeylerden birini yapmış Kelly Osbourne. Üstünde ona ait izler taşımak acıyı katlar belki ama gideni göndermemeye de bir atıftır.

14/19

Claudia Schiffer - YVES SAINT LAURENT Yine bir tasarımcı cenazesi. İnsana gerçek olamayacak kadar klas intibası veriyor ama gerçek.

15/19

Lady Gaga - Köpeği Alice öldükten sonra yas kıyafeti Allah kimseye beraber büyüdüğü kedisi ve köpeğinin acısını vermesin. Bu kıyafet tam bir hepinizden nefret ediyorum hiç birinizi görmek istemiyorum ben minnoşumu özledim kıyafeti. Lad Gaga yine yüreklere dokunmuş.

16/19

Whoopi Goldberg - Joan Rivers Cenazesi Çok sevdiğinizi kaybettiğinizde acıdan delirdiğinizi gösterecek mükemmel bir tercih.

17/19

Erica Packer - Paul Ramsay Cenazesi Listedeki en şık cenaze kıyafet bu diyebiliriz. Zengin hayır işleri yapan birinin cenazesine gidiyorsanız bu tarz kolsuz uzun ceketler sizi otomatik olarak hüzünlü ve asil gösterecektir.

18/19

Arielle Dombasle - Andrée Putman cenazesi Bu kıyafet tam 6 aydır bu cenazeyi bekliyordum kıyafeti.

19/19