Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hakan Akkaya'dan Didem Soydan'a sert eleştiri

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, önceki gün düzenlenen defilelerle başladı. Deniz Berdan, organizasyonun ilk gününde, 20. yüzyılın hastalığı olan tüketim bağımlılığı ve 90’ların skate punk’ından ilham alarak hazırladığı koleksiyonunu tanıttı. Defileyi izleyenler arasında Pınar Altuğ, Ebru Şallı, Eda Taşpınar, Ahu Yağtu, Selin Demiratar, Hakan Akkaya gibi ünlüler de vardı.

1/24

Defile öncesi habercilerin sorularını yanıtlayan modacı Hakan Akkaya, bu yıl podyumu boykot eden Didem Soydan'a sert bir dille eleştirdi: “Çağla Şikel’den sonra podyumda star manken dönemi bitti.

2/24

Didem 10 senedir podyumlarda, ama siz son iki senedir star çıkmadığı için onu star yaptınız.

3/24

Didem reklam yapmak ve moda haftasına gölge düşürmek için böyle bir şey yaptı. Tek amacı şov... Herkes haddini ve yerini bilsin.”

4/24

Pınar Altuğ- Ebru Şallı - Sinem Güven

5/24

Müge Boz ve sevgilisi

6/24

Lal Denizli ve Ceylan Çapa da defileyi izleyenler arasındaydı.

7/24

Vahşi kadınlara özel R aisa ve Vanessa Sason kardeşler, “Walk Into The Wildside” adını verdikleri 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sıra dışı bir defileyle tanıttı. Western temasının işlendiği koleksiyon, Sipahi Ocağı Binicilik Kulü -bü’nde, manej içinde kurulan kasabada sunuldu. Şehrin vahşi kadınlarını yansıtan defilede toplam 40 manken görev aldı. Davetliler arasında Merve Bolu ğur gibi ünlüler de vardı.

8/24

Hande Subaşı ve Burcu Kara, ilginç kıyafetleriyle defileye katıldı

9/24

Ayakta kaldılar Niyazi Erdoğan da yeni koleksiyonunu akşam saatlerinde gerçekleşen bir defileyle tanıttı. Ancak defilede organizasyon sorunu yaşandı. Görevliler tarafından protokol kısmına oturtulan Vatan Şaşmaz ve sevgilisi Yasemin Adalı, Buse Terim salona girince oradan kaldırıldı. Dolu salonda yer bulamayan çift, defileyi izlemeden oradan ayrıldı.

10/24

Şaşmaz, konuyla ilgili şunları söyledi: “Organizasyona yardımcı olan bir arkadaşım defileye davet edince ben de kız arkadaşımla gittim. Önce bir yere oturtulduk, sonra ‘Yerin asıl sahibi geldi’ denilerek oradan kaldırıldık. Ama konunun Buse’yle alakası yok. Buse’nin saygısız bir olarak gösterilmesini istemem. Organizasyondaki arkadaşları suçluyorum.”

11/24

Pınar Altuğ

12/24

Niyazi Erdoğan

13/24

Hakan Baş - Selin İmer

14/24

Merve Boluğur

15/24

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, önceki gün düzenlenen defilelerle başladı.

16/24

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, önceki gün düzenlenen defilelerle başladı.

17/24

Manken Didem Soydan

18/24

Manken Didem Soydan

19/24

Manken Didem Soydan

20/24

Manken Didem Soydan

21/24

Manken Didem Soydan

22/24

Manken Didem Soydan

23/24

Manken Didem Soydan

24/24