Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hangi siyasetçi hangi burçtan..

Recep Tayyip Erdoğan - Balık Balık burcu erkeğini anlatacak en önemli kelime hayalperest olmasıdır. Hayatının her alanında derin hayaller kurar.Bir diğer dikkat çekici özelliği de duygusal olmasıdır.

1/16

Ahmet Davutoğlu - Balık Balık burcu erkeği sosyal olarak aktif bir yapıya sahiptir. Gezmeyi, eğlenmeyi ve güzel vakit geçirmeyi sever. Daima yeni yerlere gitmek ister.

2/16

Kemal Kılıçdaroğlu - Yay Yay burcu erkeği hemen her konuda bilgili bir kişiliğe sahiptir. Meraklı olması, bilgili olmasında pozitif bir etkiye sahiptir.

3/16

Devlet Bahçeli - Oğlak Koruyucu yapıları, doğuştan gelen özellikleridir. Eğer bir derdiniz var ve bir omuza baş koymak istiyorsanız, Oğlak burcu erkeği tam aradığınız bir insandır.

4/16

Abdullah Gül - Akrep Akrep burcu erkeği her zaman duyarlı davranışlar sergiler. Onların umursamaz ve düşüncesiz olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olur. Güçlü bir kişiliğe sahiptir

5/16

Selahattin Demirtaş - Koç Kendilerine olan güvenleri her zaman üst düzeydedir. Her konuda başarılı olacağını, en iyisinin olduğunu ve özel olduğunu düşünür. Enerjili yapıları ile dikkat çekerler. Yerinde duramayan, sürekli hareket halinde ve kıpır kıpır oldukları her halinden belli olur.

6/16

Sırrı Süreyya Önder - Yengeç Yengeç burcu insanı çevresinde bulunan herkese gerekli değeri verir. İnsanlara karşı her zaman yardım sever bir şekilde yaklaşırlar. Karşısındaki insanın zayıf yönünden faydalanmak onlara göre değildir. Onlar tam aksine bu açığı kapatmak için ellerinden geleni yaparlar. Desteği aşırı derecede severler.

7/16

Süleyman Demirel - Akrep Akrep burcu erkeği hayatı daima zevki yaşamak ister. Daima güzel tarafını görmek ve zevkini çıkarmak ister. Hâl böyle olunca insanları eğlendiren, neşe veren ve mutlu eden yönleri ile dikkat çekerler.

8/16

Barack Obama - Aslan Aslan burcu erkeği dostluğa önem verir. Onlara fazlaca değer verir ve her zaman destek çıkmak ister. Dostları tarafından sevilen ve aranılan kişilerdir. Aslında bu konuda vazgeçilmez olduklarını belirtmek gerekir.

9/16

Angela Merkel - Yengeç Yengeç burcu kadını sezgisel olarak son derece kuvvetlidir. Sezgilerine güvenir ve genellikle bu şekilde hareket eder. Çevresindeki insanların iyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu kolaylıkla anlar ve buna göre hareket eder.

10/16

Vladimir Putin - Terazi Terazi burcu erkeği yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Zaten yüz yüze iken, Terazi burcu erkeği yalan söylemeyi başaramaz. Dürüstlük onlar için çok önemlidir. Kendisi ne kadar dürüst ise, karşısındaki insanlardan da aynı davranışı bekler.

11/16

Beşşar Esad - Başak Başak burcu erkeği oldukça inatçı bir kişiliğe sahiptir. Dediği dedik bir tiptir. Kararlarından ve düşüncelerinden döndürmek oldukça zordur. Bir konuda, bir düşünceye inanıyorsa kimseyi dinlemez ve bu konuda tartışma içerisine girebilirler.

12/16

Muharrem İnce - Boğa Boğa burcu erkeği dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. İnsanlarla kolaylıkla bağ kurabilir ancak herkesi de dostu ve arkadaşı olarak kabul etmez.

13/16

Ekmeleddin İhsanoğlu - Oğlak Genel olarak içlerine kapalı görünürler, bu durum ancak kendilerini güvende hissettikleri zaman tersine döner. Sonucunda ise oldukça neşeli ve mutlu bir görüntü çizerler.

14/16

Melih Gökçek - Terazi Terazi burcu erkeği her zaman meraklıdır. Bir konu hakkında en ince detaylara bile sahip olmak ister. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Hisleriyle birçok konuyu çözüme kavuşturabilir. Tüm burçlar arasında hislerini Terazi burcu erkeği kadar iyi kullanan başka bir burç pek yoktur.

15/16

Aylin Nazlıaka - Yay Yay burcu kadını öncelikle gerçekten kültürlü bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri ile her ortamda, her insanın dikkatini çekmeyi başarabilirler. Espri yetenekleri oldukça iyidir ve kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler.

16/16