Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Haziran ayı burç yorumları

Hızlı bir aya giriş yaptık. Tutulma ve retroyu birlikte yaşayacağımız yoğun bir ay olacak. Peki bu ay burçları neler bekliyor? İşte detaylar..

1/13

Koç Burcu. Sevgili Koçlar; bu ay iletişim konuları ön planda olacak. Kardeş, kuzen, akraba konularıyla ilgili bazı sıkıntılar ve engellenmeler yaşayabilirsiniz. Elektronik aletleriniz bozulabilir. İletişim sıkıntıları yaşayarak, yanlış anlaşılabilirsiniz. 10 Haziran'da gerçekleşecek Güneş Tutulması yine kardeş, kuzen, akraba, medya alanlarında size yenilikler getirebilir. Ancak unutmayın Merkür geri hareketine başladı. 24 Haziran'dan önce yeni bir başlangıç yapmak için uygun değil. 2 Haziran günü ise Venüs, Yengeç burcunda seyahat edecek. Ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

2/13

Boğa Burcu: Sevgili Boğalar; hızlı bir aya giriş yaptık. Ay boyunca gündeminiz maddi konular olacaktır. Bütçenize çok dikkat edin. Gereksiz harcamalar başınızı ağrıtabilir. Venüs'ün Yengeç burcuna geçmesiyle yakın çevrenizle iyi ilişkiler kurma şansınız artabilir. Bu geçiş, sosyal çevrenizde sorunları çözmenize yardımcı olabilir.

3/13

İkizler Burcu: Bu ayın en hareketli burçlarından birisi sizsiniz. Merkür burcunuzda gerilerken, Güneş Tutulması sizin burcunuzda gerçekleşecek. Yavaş yavaş geleceğinizi şekillendirmeye başlıyorsunuz. 2 Haziran çarşamba günü Yengeç burcuna geçen Venüs, finans alanınızı hareketlendirecek. Güneş Tutulması ise gizli kalan olayları ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

4/13

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler; Venüs'ün burcunuza geçişi yıldızınızı parlatacak. İkili ilişkiler adına güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Kişisel anlamda bir yenilik içerisine girip, sorunlu olan ikili ilişkilerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek şeyler yapmak isteyebilir, içinizde kalanları ortalığa dökmeye hazır olabilirsiniz.

5/13

Aslan Burcu: İş hayatınız gündeminizde olabilir. Bu konularda sabrettiğiniz şeylerin artık karşılığını almak istiyorsunuz. Venüs'ün Yengeç geçişi ile, geçmiş ilişkiler aklınıza gelebilir. Hüzünlü hissedebilirsiniz. Eski ilişkilerinizden haber gelebilir.

6/13

Başak Burcu: Yönetici gezegeniz Merkür geri hareketine başladı. Teknolojik konularda bazı sorunlar olabilir. Teknolojik aletleriniz bozulabilir. Venüs Yengeç geçişi ile sosyal alanınız hareketlenebilir. Hem ikili ilişkiler hem sosyal çevrenizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum modunuzu yükseltebilir. Ancak iş hayatınızda karşınıza çıkacak fırsatları 24 Haziran'a bırakmalısınız.

7/13

Terazi Burcu: Yönetici gezegeniniz Venüs, Yengeç burcuna geçmeye hazırlanıyor. Bu geçiş kariyer alanınızda olumlu gelişmelere sahne olabilir. Bu geçiş ile birlikte, kariyer alanızı düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. Eğer uzun zamandır kariyer sorunlarıyla uğraşıyorsanız, Venüs geçişi size olumlu yansıyacaktır. Merkür gerilemesi seyahat, hak, hukuk, adalet konularını öne getirebilir. Bu konularda bazı kısıtlamalar olabilir.

8/13

Akrep Burcu: Bu ay eşinizle geçmişte kalan konuları masaya yatırabilirsiniz. Kredi, nafaka, borç alanlarında güzel gelişmeler olabilir. Merkür gerilemesinde, yeni başlangıçlardan ziyade var olan konuları halletme içerisinde olmanız daha faydalı olacaktır.

9/13

Yay Burcu: Sevgili Yaylar; Ay Tutulmasının etkileri devam ediyor. Değişim ve dönüşüm hareketini başlatmış olabilirsiniz. Merkür gerilemesi ile eski aşklarla bazı konuları kapatabilirsiniz. Hesaplaşmalar gerçekleşebilir. Güneş Tutulması ile bazılarınız ilişkilerinizde bitişler yaşayabilir.

10/13

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar; bu yıl sizin için geçen yıla oranla daha rahat diyebiliriz. Bu ay ise sağlık konuları ön planda olacak. İş yaşamınız ön plana çıkarken, ani değişiklikler Merkür gerilemesi olduğu için olumlu olmayabilir. Bu ay plan yapıp, gelecek ay uygulamaya geçmek daha doğru olacaktır.

11/13

Kova Burcu: Sevgili Kovalar; hızlı bir ay olacak. Hem iş konuları hem özel hayatınız mercek altında . İş hayatınızda size destek olacak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu insanlar sayesinde bazı şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bazı yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

12/13

Balık Burcu: Haziran ayında biraz daha rahat hissedebilirsiniz. Jüpiter hala burcunuzda seyahat ediyor. Sağlık alanlarında şifalanabilir, iç dünyanızda bazı tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Aile konularında keyifli zamanlar olabilir.

13/13