Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İnternetten kız tavlama teknikleri

İnternetten kız tavlama üzerine yapılan bir araştırmada kimi teknikler geliştirildi.

1/8

Çöpçatanlık sitelerinin müdavimlerinin en büyük sorunu karşı tarafa gönderdikleri tanışma isteği mesajında ne yazacağını bilememektir.

2/8

Bu ilk mesaj, tanışma isteğinin kabul edilip edilmemesinin belirleyicisi olacağından kurulacak cümlede seçilecek kelimelerin çok dikkatli hazırlanması gerekir.

3/8

Dünyanın en büyük arkadaşlık sitesi Badoo'nun pazarlama direktörü Lloyd Price "Flört etmenin Kutsal Kase'sini bulduk" diyerek site kullanıcıları üzerinde yaptıkları araştırma sonucu flörtte başarı şansını artıran kilit noktaları açıkladı.

4/8

1 numaralı kural; tanışma isteği gönderdiğiniz kızların mutlaka dudaklarından bahsedin! Size garip gelebilir ama araştırma sonucuna göre kadınlar, dudakları hakkında güzel şeyler söyleyen erkeklerin tanışma isteklerini diğerlerine göre daha fazla bir oranda kabul ediyorlar.

5/8

Brezilyalı, Fransız, İtalyan ve Amerikalı kadınlar dudakları yerine özellikle kıyafetleri hakkında yapılan iltifatlardan hoşlanıyorlar. Tabi bunu yaparken profil fotoğrafında kıyafetinin bir kısmının görünüyor olmasına dikkat etmek gerekiyor aksi halde numara yapıldığı hemen anlaşılacaktır.

6/8

İngiliz hatunlar ise bacaklarından övgü ile söz edilmesinden hoşlanıyor.

7/8

Eğer ilgi alanına giren kadın Hollanda veya Portekiz kökenliyse söze kulaklarının güzelliği ile başlamanız şansınızı artırıyor.

8/8