Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

iPhone 6S'in ekran görüntüleri yayınlandı

iPhone ve iPad parça üreticisi MacManiak, yeni iPhone modelinin ekran görüntülerini yayınladı.

1/13

Belçika merkezli şirketin yayınladığı görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla iPhone 6S'in ekran boyutu iPhone 6 ile aynı olacak.

2/13

Görüntüler doğru ise yeni model Force Touch özelliği ile raflardaki yerini alacak.

3/13

Farklı dokunuşları algılayabilen ve bu sayede kullanıcının komutlarını yerine getiren Force Touch'ın iPhone 6s'in haricinde yeni nesil iPad modellerinde de bulunabileceği düşünülüyor.

4/13

Apple'ın bu yılın Eylül ayında tanıtması ve lansman tarihinden bir ay sonra piyasaya sürmesi beklenen yeni akıllı telefon modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın 9 Eylül'de tanıtılacağı da sıklıkla ortaya atılan iddialar arasında.

5/13

Ülke basınının ABD merkezli şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberlere göre, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmaktan kaçınan Apple, yeni iPhone modellerini Los Angeles'ta görücüye çıkaracak.

6/13

Şirketin geçtiğimiz aylarda iPad Air 2 ve iPad Mini 3'ün tanıtıldığı toplantıda duyurduğu Apple SIM'in yeni iPhone modellerinde bulunacağı sıklıkla dile getirilen iddialar arasında.

7/13

iOS 9 ile çalışacak iPhone 6S'in 64 GB ve 128 GB'lık modellere sahip olacağı, kamera kalitesinin de 1080 hd olacağı tahmin ediliyor.

8/13

Bir başka iddiaya göre, Apple, iPhone 6S'te Apple Watch Sport'ta bulunan 7000 alüminyum isimli malzemeyi kullanacak.

9/13

Bu malzeme sayesinde yeni iPhone modellerinin kullanımda olan modellere oranla yüzde 60 daha kuvvetli olacağının altı çiziliyor.

10/13

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus adını alması beklenen akıllı telefonların piyasaya sürülmesi ile mevcut modellerin fiyatlarının da düşmesi bekleniyor.

11/13

12/13