Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kaç yıl geçti aradan

Gazeteciye kafa atan Pascal Nouma, "Vurmadım. Otelin önünde sabuna bastı düştü. Ben içerdeydim where is the adalet" diyeli 12 yıl oldu.

1/24

Modacı Siren Ertan bir derginin şaka niyetiyle gönderdiği "Tanganika Kralı'nın taç giyme balosu" daveti için Swissotel'e gideli 13 yıl oldu.

2/24

Cumhurbaşkanı'nın 29 Ekim'deki resepsiyonuna davet edilen Hadise "o gün çok yoğunum resepsiyon 30 Ekim'e kaydırılamaz mı?" diyeli 3 yıl oldu.

3/24

Ayşe Hatun Önal, bir defilede iç çamaşırı giymemesini "Kasetimi çıkarmadan iç çamaşırı giymeyeceğim" sözüyle açıklayalı 10 yıl oldu.

4/24

Manken Didem Erol, göğüslerini yakan Murat Aslan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunalı 7 yıl oldu.

5/24

Tuğba Altıntop, Savaş Ay'ın "Kim var sevdiğin şair?" sorusuna "Ataoğlu, bir şey Ataoğlu." diyerek Ataol Behramoğlu'na yaklaşalı 9 yıl oldu.

6/24

Bostancı’da bir sürücü, Şahin marka otomobiliyle önünde giden Ferrari’yi izlemeye dalınca Ferrari'ye çarpalı 7 yıl oldu.

7/24

İşte akıllardan çıkmayan o olaylar... Van'da mide ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan kadının bağırsağından, 10 santimetre uzunluğunda vana kolu çıkalı 2 yıl oldu.

8/24

Ağrılı Erol Adıgüzel, 14 yıl önce işten atılınca, Sayısal Loto'nun bütün ihtimallerini yazarak ansiklopedi çıkaralı 3 yıl oldu.

9/24

Esra Erol'un evlilik programında gelin adayına talip olan adam, "Plazmada başka görünüyordun" diyerek izdivaçtan vazgeçeli 2 yıl oldu.

10/24

Savaş Ay, Stüdyo 4 programında artistik hareketlerle şapkadan tavşan çıkarma gösterisi yaparken tavşanı öldüreli 7 yıl oldu.

11/24

Galatasaray, Manchester United'ı eledikten sonra İngilizler UEFA'ya başvurunca Sabah gazetesi "O... Çocukları!" manşeti atalı 20 yıl oldu.

12/24

Manken Aysun Kiremitçi, sevişme isteğini reddettiği için sinirlenip sevgilisi Nihat Doğan'ı yatak odasına kilitleyeli 15 yıl oldu.

13/24

Trabzonsporlu Arçil ve Şota'nın bir röportajda verdikleri Türkçe cevapları yanlarındaki tercüman yeniden Türkçe'ye çevireli 19 yıl oldu.

14/24

Bodrum'da Bülent Ersoy'a helva getiren komşusu Bülent Ersoy'u çıplak güneşlenirken görünce helvayı fırlatıp çığlık atarak kaçalı 3 yıl oldu.

15/24

Ece Erken, Show TV'deki programına katılan şarkıcı Kader'i "Kader, kahpe kader ağlarını ördün mü.." diye anons edeli 10 yıl oldu.

16/24

Deniz Seki, Ereğli konserinde kilolarından yakınca Ereğli Belediye Başkanı "Deniz hanımı kuliste gördüm hiç selüliti yok" diyeli 6 yıl oldu.

17/24

İngiltere'de bir kadın, evdeki papağanın "Oh Claire, oh Claire" demesinden eşinin Claire isimli bir kadınla aldattığını öğreneli 4 yıl oldu.

18/24

Uğur Dündar, Çeçen eylemcilerin kaçırdığı Avrasya Feribotu'na helikopterden atlayarak eylemcilerle röportaj yapmayı başaralı 17 yıl oldu.

19/24

Trabzonspor, UEFA Kupası'nda Lazio ile eşleşince dönemin Trabzonspor başkanı Faruk Özak, "Lazio'yu lazlar kurdu" diyeli 19 yıl oldu.

20/24

Mehmet Ali Erbil, "Ya Şundadır Ya Bunda" programında Hilmi Türe'nin donunu indireli 7 yıl oldu.

21/24

Ajdar'ın "Çikita Muz" şarkısı, "Sağır Oda" dizisinin bir sahnesinde Rus ajana işkence amacıyla kullanılalı 7 yıl oldu.

22/24

Amerika, New York'da, Citibank'ta çalışan 33 yaşındaki Debrahlee Lorenzana, çok çekici olduğu için işinden kovulalı 3 yıl oldu.

23/24

İngiliz Sarah ile Maraşlı Musa, imam nikahıyla evlenerek Türkiye ve İngiltere arasında krize neden olalı 17 yıl oldu.

24/24