Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kaşlarıyla fark yaratan ünlü isimler

Kaş şeklinizden memnun değilseniz, ünlülerin kaşlarından ilham alabilirsiniz. İşte en güzel kaşlara sahip ünlüler... Ali MacGraw; ABD'li model ve sinema oyuncusu.1969'da Larry Peerce'in çevirdiği Goodbye, Columbus ile dikkatleri çekmiş fakat asıl şöhreti 1970'de Arthur Hiller'in yönettiği Love Story ile yakalamıştır. Bu filmdeki rolüyle "En iyi kadın oyuncu" dalında Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir. 1971'de Time dergisine kapak olmuştur.

1/20

Amber Rose, Amerikalı model, aktris ve kayıt sanatçısıdır.

2/20

Audrey Hepburn,İngiliz-Hollandalı sinema oyuncusudur.Oyuncu olabilmek için İngiltere'ye giden Hepburn, ilk filmi "Young Wives Tale"da (1951) rol aldığında 22 yaşındaydı. Bu ilk filminde güzelliği ve zerafeti ile izleyen herkesin dikkatini çeken Hepburn hızlı bir yükselişe geçti.

3/20

Brooke Shields, ABD'li aktris, model. 1966 yılında henüz 11 aylıkken bebek-model olarak kariyerine adım atan Brooke Shields, 1980 yılında Vogue dergisinin kapağında yer aldığında 14 yaşındaydı. Aynı yıl söylediği sözler çeşitli tartışmalara yol açan Calvin Klein erkek iç çamaşırı reklamlarında oynadı.

4/20

Camilla Belle, ABD'li aktris, Jurassic Park, Telefonda ki Yabancı, MÖ 10,000, The Quiet ve Darbe filmlerinde rol aldı.

5/20

Cara Delevingne, 12 Ağustos 1992 Londra doğumlu İngiliz model.Cara Delevingne, Tolstoy'un Anna Karenina romanının film uyarlamasında Prenses Sorokina rolünü canlandırmıştır.Aynı zamanda küçükken Barny's Friends 'de de rol almıştır.

6/20

Christina Aguilera, ABD'li pop, gospel, jazz ve R&B müzisyeni ve söz yazarıdır.

7/20

Frida Kahlo, Meksikalı ressam...Bir yirminci yüzyıl popüler kültür ikonu haline gelen ressam, resimlerinin yanı sıra inişli çıkışlı özel yaşamı ve politik görüşleri ile tanınır. Sanatı, sürrealist olarak tanımlanmışsa da kendisi bu tanımı reddetmiştir.

8/20

Beverly Grace Jones, Jamaikalı şarkıcı, oyuncu ve model.

9/20

Gwen Stefani, ABD'li pop, rock şarkıcısı, şarkı sözü yazarı, moda tasarımcısı ve oyuncudur. No Doubt adlı ska-rock grubunun vokalistidir.

10/20

Halle Berry,ABD'li oyuncu, eski manken ve güzellik kraliçesi.

11/20

Jennifer Connelly,kariyerine çocuk model olarak başlayan Oscar Ödülü ve Altın Küre Ödülü kazanmış Yahudi asıllı Amerikan oyuncudur. Time , Vanity Fair, Esquire ve Los Angeles Times dergilerinin dünyadaki en güzel kadınlar listelerinde yer almıştır

12/20

Joan Crawford,Oscar ödüllü ABD'li oyuncudur.

13/20

Lauren Bacall, ABD'li oyuncu ve eski model. 1940'larda başladığı sinema oyunculuğunu günümüze dek sürdürmüştür. Bacall, genelde buğulu sesi ve bakışlarıyla da tanınmaktadır.

14/20

Liz Taylor,iki kez Oscar kazanmış Liz Taylor olarak da tanınan İngiliz oyuncu. 79 yaşında kalp yetmezliğinden dolayı hayatını kaybetmiştir.

15/20

Madonna,Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş kadını. Otuz yılı aşkın süredir en önemli kültürel simgelerden biridir, gücü görülmemiş bir düzeye ulaşmıştır ve eğlence sektöründeki kadınları kontrol edebilmektedir. Müziği ile görünümünü sürekli yeniden keşfetmesi ve müzik endüstrisindeki özerklik standardını elinde tutmasıyla bilinir. Müzik eleştirmenleri kendisi hakkında farklı övgüler sundu, ayrıca yenilikçi müzik yapımlarıyla çeşitli tartışmalara neden oldu. Dünya genelinde çok sayıda sanatçı üzerinde etki bıraktı, sık sık "Popun Kraliçesi" unvanıyla anıldı.

16/20

Megan Fox,ABD'li oyuncu ve manken.Megan Fox, 5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlar. On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida’ya taşınır ve orada eğitimine devam eder. On üç yaşındayken oyunculuk ve mankenlik yapmaya başlar. 1999 yılında Amerika Mankenlik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller alır.

17/20

Pamela Anderson,Kanada doğumlu oyuncu, model, yapımcı ve yazardır. Hem ABD hem Kanada vatandaşıdır.

18/20

Rachel Weisz,Akademi Ödüllü Macar asıllı İngiliz aktris.14 yaşında modellik yapıyordu.Cambridge'de iken oyunculuğa adım attı. 1991 yılında Talking Tongues adlı tiyatro grubundaydı ve Edinburgh Festivali'nde Guardian Ödülünü almışlardı.Ödül aldıkları oyunu kendisi yazmıştı ve oyuncular arasındaydı.

19/20

Tyra Banks, ABD'li süpermodel.İlk olarak Sports Illustrated dergisinin deniz giysileri sayılarında görülmüştür. Amerika'da "America's Next Top Model" isimli televizyon programında ününü pekiştirmiştir. Halen Emmy Ödülü sahibi günlük talk show, "The Tyra Banks Show"'u sunmaktadır. " Victorias Secret " için Modellik de yapmış ve Ününe ün katmıştır. TIME dergisince "Dünya'nın En Etkin 100 Kişisi" arasında gösterilen yedi kadından ve dört Afro-Amerikan kadından biridir.

20/20