Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kelly Brook takvim kızı oldu

Şov dünyasının en seksi kadınlarından Kelly Brook, geleneksel takvimi için bu yıl da birbirinden seksi pozlar verdi.

1/12

Son dönemde nişanlısı David McIntosh'la bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Kelly Brook, 12 pozdan oluşan takvimini önümüzdeki günlerde piyasaya sürecek.

2/12

"Ben süper zayıf bir kız değilim ve yemeği seviyorum. Benim için bir çekime hazırlık sıkı bir egzersiz programından geçmiyor. Benim için önemli olan kendimi taze hissetmem." Brook, "kıvrımlı bir bedeni olduğunu" söyleyerek "değişmeyi hiç istemediğini de" sözlerine ekledi.

3/12

Kız arkadaşlarıyla gece gezmelerine gitmeyi sevdiğini de belirten Kelly Brook "Şarap ya da kokteyl eşliğinde güzel yiyecekler yemeyi severim. Bunu her gün yapmıyorum ama sevdiğimi de inkar edemem" dedi. Brook, abur cubur yiyecekleri sevdiğini de belirtti.

4/12

Kelly Brook spor yaptığını da belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Spora giderim, ama bunu ciddiyet ve titizlikle yapmam. Sadece kendim için bir şey yaptığımı düşünüp bundan mutlu olurum."

5/12

Kelly Brook, beden ölçülerinin aslında hiçbir anlamı olmadığını da belirtti: "Sürekli belimizin ya da kollarımızın kaç santim olduğunu konuşup duruyoruz. Oysa asıl önemli olan kafanızın içinde ne olup bittiği. Sizin fikriniz ve kendinizi nasıl gördüğünüz geri kalan her şeyden daha önemli."

6/12

Brook yaşlanmayla ilgili bir korkusu olmadığını da dile getirdi: "Anladım ki insan 30'larına geldiğinde biraz daha rahat olmalı. Bu dönemde yaşamdan, seksten ve bedeninizden memnun olmaya başlıyorsunuz. Bedeninizi nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz."

7/12

Yaş almaktan korktuğunu söyleyen Brook, "Ama sanırım yaşlanmanın en iyi yanı daha deneyimli olmak ve hayata daha güvenli biçimde yaklaşmak" dedi.

8/12

Kelly Brook

9/12

Kelly Brook

10/12

Kelly Brook

11/12

Kelly Brook

12/12