Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Köy hayatını seçen ünlüler

Başak Sayan- Bir dönemin en sevilen dizisi olan Yaprak Dökümü'nde rol alan ünlü oyuncu uzun zamandır ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. Organik tarımla ilgilenmeyi tercih eden Sayan, çocukları ile birlikte Şile'de yaşıyor.

1/17

Göksel- Başarılı sanatçı hayatını konser dışında Fethiye Göçek'te sürdürüyor. Kalabalık ve İstanbul stresinden uzak kalmayı isteyen ünlü şarkıcı, evine kurduğu stüdyo sistemi sayesinde yaşadığı bölgeden dışarı çıkmıyor.

2/17

Tuğba Özay- Bir dönemin magazin gündemini yaratan ünlü manken, Manavgat'ta yaşamayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Çiftliği olan Özay, bahçe işleri ve hayvanlarla ilgilenerek yaşamını sürdürüyor.

3/17

Burak Hakkı- Oğlu dünyaya geldikten sonra tarıma merak salan ünlü oyuncu, oğlu için yatırım yaptığı Çanakkale Gelibolu'daki çiftliğinde ailesi ile birlikte yaşıyor.

4/17

Pınar Aylin- Yıllar önce İstanbul'u terk eden ünlü şarkıcı Pınar Aylin, eşi ve kızı ile birlikte camiadan uzaklaşarak İzmir'de sakin bir hayatı tercih etti.

5/17

Aslıhan Gürbüz-'Ufak Tefek Cinayetler' dizinde Merve karakterine hayat veren ünlü oyuncu, bir süreliğine ekranlara ara vererek Ege'ye yerleşen ünlüler arasında yer alıyor. Ayvalık'ta Mutlu köyünde yaşayan Gürbüz, bir yandan zeytin hasadı yaparken bir yandan da hayvanlarla ve doğa ile ilgileniyor.

6/17

Sinan Albayrak- Birçok dizide başrol olarak rol alan ünlü oyuncu, Gazze olaylarına da sessiz kalmayan ve yardım eden ünlü isimlerin arasında yer alıyor. İstanbul'un yoğun temposundan kaçan Albayrak, kendisini doğaya atarak Kaş'ta çiftlik inşa etti. Oyuncu çekimler dışında çiftliğinde yaşamayı tercih ediyor.

7/17

Ege- 90'lı yılların popüler sanatçısı Ege, Bodrum Güvercinlik'te kendisine ağaçtan ev yaptırdı. Sessiz yaşamı ile ilgili, "Şehir gürültüsünden uzak tek başıma ormanın içinde yaşamayı tercih ettim. İnternetim yok, kargaşa yok, kavga yok. Bodrum'da haftanın 3 günü sahneye çıkıyorum. Market ihtiyacını görüp evime geliyorum. Doğayla iç içe yaşamak bana huzur veriyor." ifadelerini kullandı.

8/17

Yeşim Büber- 11 yıldır teknede yaşayan Büber, ikiz çocuklarını da teknede büyüttü. Yaşam tarzıyla dikkat çeken oyuncu, "Evde duvarlar üstüme üstüme geliyor. Hele apartmanda her yanımda insan olması içimi fena daraltıyor." dedi.

9/17

Hayko Çepkin- 6 yıl önce İstanbul'dan ayrılan şarkıcı, yaşamını İzmir Selçuk'ta kendisinin oluşturduğu bir kamp alanında devam ettiriyor. Hayvan sevgisi ile tanınan Çepkin, bölge halkı tarafından çok seviliyor. Ünlü şarkıcı için bir dönem Selçuk belediye başkanlığına aday olması da konuşuldu.

10/17

Kıraç- 5 yıldır ailesi ile birlikte Beykoz'a bağlı bir köyde yaşayan Kıraç, şehrin kalabalık ve gürültüsünden isyan ederek uzaklaşan ünlüler arasında bulunuyor. Aldıkları çiftlikte 17 inek, 16 tavuk, 8 ördek ve 5 hindi besleyen sanatçı, karavanda yaşamını sürdürüyor.

11/17

Atilla Saral- Lük villasını ve son model otomobilini satarak Kuzey Ege'ye yerleşen Atilla Saral, "Her şeye sıfırdan başlıyorum, şöhretli hayatı bırakıyorum" diyerek köy hayatını tercih etti.

12/17

Müge Boz- Ünlü basketçi Caner Erdeniz'le evli olan oyuncu Müge Boz, Kazdağları'nın eteklerinde ahşap ev satın aldı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Boz, köy hayatından sıkça paylaşımlar yapıyor.

13/17

Aslı Tandoğan- Oğlunun doğumundan sonra İstanbul'a yakın ama gürültüden uzakta yaşam sürmeyi tercih eden güzel oyuncu, Riva'da bir köy evinde yaşamaya başladı. Sebze bahçesi olan Tandoğan, köyde yaşamanın kendisinde dinginlik verdiğini ve mutlu olduğunu ifade etti.

14/17

Yılmaz Erdoğan- Organik tarımla uğraşan Erdoğan, Muğla'da çiftlik satın aldı. İstanbul'a yalnızca işi için gelen Yılmaz Erdoğan, zamanını yalnızca çiftliğinde geçiriyor. Yetiştirdiği organik ürünleri de BKM Mutfak'ta servis ediyor.

15/17

Demet Evgar- Muğla'dan 250 bin TL'ye satın aldığı eski köy evinde yaşayan Evgar, çekimlerin ardından soluğu köyde alıyor. Sakin bir hayat süren güzel oyuncu, köylüler ile birlikte yaptığı reçellerini hayranlarıyla paylaşıyor.

16/17

Azra Akın- Evlendikten sonra İpsala'ya yerleşen güzel manken, zamanını sıklıkla çiftliğinde geçiriyor. Doğal paylaşımlarıyla hayranlarından büyük beğeni toplayan Akın, İstanbul'a geri dönmeyi düşünmüyor.

17/17