Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Kylie ve Kendall kardeşler para yüzünden ayrı düştü

Gösteri dünyasının en zengin ailelerinden birine mensup olan Kylie Jenner ve Kendall Jenner birbirine girdiği iddia edildi.

1/17

20'li yaşlarında servet kazanan iki kardeş arasında gerim yaşanıyor.

2/17

23 yaşındaki Kendall Jenner ile 21 yaşındaki Kylie Jenner, para yüzünden birbirlerine girdi.

3/17

Aileye yakın kaynaklarına dayandırılacak ortaya atılan iddialara göre modellik kariyerine hızlı bir giriş yapan Kendall Jenner, kardeşi Kylie'nin kendisinden daha fazla para kazanmasını hazmedemiyor.

4/17

Forbes dergisinin 2018'in en çok kazanan modelleri listesine 22. 5 milyon dolar ile birinci sıradan giren Jenner'ın toplam serveti 50 milyon doları geçiyor.

5/17

Kardeşi Kylie Jenner'ın ise bankada tam 900 milyon doları var.

6/17

Kendall Jenner buna dayanamıyor iddialara göre, öne sürülen bir başka ayrıntı da artık Kendall ile Kylie'nin birbirleriyle nadir olarak konuştuğu.

7/17

Kardashian- Jenner ailesine yakın bir kaynağın ileri sürdüğüne göre Kylie Jenner da ablasını kıskanıyor. Aynı kişi "Kylie ile Kendall arasında büyük bir kıskançlık var.

8/17

Kylie son zamanlarda ortalığı silip süpürdü. Kendall'ın modellik kariyeri ise onun gerisinde kaldı.

9/17

Kylie Jenner, makyaj ürünleri satışından elde ettiği gelir ile ablasının "tepesinden bakmaya" başladı. Bu durum da Kendall'ı kızdırdı" diye iddiaları ortaya koydu.

10/17

BACKGRID UK, BACKGRID USA Radar'ın iddiasına göre iki kız kardeş arasındaki bu gerilim zaman zaman sakinleşse de devam ediyor.

11/17

Buna örnek olarak da Kylie Jenner'ın, ablası Kendall'ın 2017'deki doğum gününe gitmemesini gösterdi.

12/17

İki kardeş ortak olarak bir moda markasının da sahibi. Bu konudaki ilişkileri ise kelimenin tam anlamıyla profesyonelce. Yine iddialara göre aralarında bir abla- kardeş ilişkisi yok, sadece iş ilişkisi var.

13/17

Kendall ve Kylie Jenner, TV dünyasının ünlü simaları olan Kim, Kourtney ve Khloe ile Robert Kardashian'ın üvey kardeşleri.

14/17

Anneleri Kris Jenner'ın, Robert Kardashian'dan sonra evlendiği Bruce Jenner'dan dünyaya gelen iki genç kız, bebekliklerinden beri kameralar karşısında.

15/17

Aileleriyle birlikte kamera karşısına geçtikleri Keeping Up With the Kardashians ile tanınan iki kardeş, daha sonra kendi kanatlarıyla uçmaya başladı.

16/17

Kendall ve Kylie Jenner, Kim Kardashian'ın üvey kardeşleridir.

17/17