Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Mukaddes Yenge'yi hiç böyle görmediniz

Son günlerin hakkında en çok konuşulan ve reyting rekorları kıran "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinin kötü kadın karakteri yenge Mukaddes'i canlandıran Esra Dermancıoğlu'nu hiç böyle görmediniz. Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışan ve 1968 doğumlu olan Esra Dermancıoğlu, dizide canlandırdığı 'Mukaddes' karakteriyle kısa sürede herkesin nefretini kazanmayı başardı.

1/14

Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak çalışan ve 1968 doğumlu olan Esra Dermancıoğlu, dizide canlandırdığı 'Mukaddes' karakteriyle kısa sürede herkesin nefretini kazanmayı başardı.

2/14

Henüz ikinci bölümünün yayınlandığı dizideki rolü sebebiyle Facebook'ta ‘Mukaddes’i tokatlamak isteyenler’ sayfası açılan Dermancıoğlu, rolünü hakkıyla yerine getiriyor.

3/14

Oyunculuk serüveni çok da uzun yıllara dayanmayan Esra Dermancıoğlu, sanat tarihi mezunu.

4/14

Şahika Tekand’ın Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim alan Dermancıoğlu, yurt dışında katıldığı workshoplardan sonra Laçin Ceylan’dan ders almış. Daha sonra Derya Alabora’nın konservatuvardaki derslerine katılan oyuncunun kamera karşısına ilk geçişi 2008 yılında "Sen Harikasın" diziyle gerçekleşmiş.

5/14

İkinci tecrübesini ise ‘Avrupa Yakası’ dizisiyle kazanan oyuncu, daha sonra çekimleri sadece bir gün süren uzun metraj komedi filmi olan "Moral Bozukluğu ve 31"de rol almış.

6/14

Şimdilerde ise ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’de rol alan başarılı oyuncu, dizinin henüz ikinci bölümü yayınlanmışken Alaçatı sokaklarında yürümekte zorlanıyormuş.

7/14

İşte daha önce görmediğimiz "kötü yenge Mukaddes"in şaşırtan pozları...

8/14

9/14

10/14

11/14

12/14

13/14