Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çifti

Uzun yıllardır kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk'le birlikte olan Özge Özpirinçci, geçtiğimiz aylarda sade bir nikahla dünyaevine girdi.

1/15

Şimdilerde ise kızını kucağına almak için gün sayan Özpirinçci, doğumdan sonra görkemli bir düğün töreni yapacak.

2/15

2014 yılında "Tatar Ramazan" dizi setinde aşk yaşamaya başlayan çift, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

3/15

Yamantürk ve Özpirinçci birbirleri ile olan esprilisi ve aşk oldu fotoğraflarını sık sık hayranlarıyla paylaşarak büyük beğeni topluyor.

4/15

Burak Yamantürk ilk oyunculuk deneyimini Ayhan Hanım filminde yaşadı. Ardından Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen'in başrolünde oynadığı Veda dizinde rol adı.

5/15

Daha sonra Tatar Ramazan dizi ekibine katılan ünlü oyuncu, Yasak dizinde hayat verdiği Nejat rolü ile tüm beğenileri topladı. Yakışıklı oyuncu son olarak Hayat Yolunda dizisinde yer aldı.

6/15

Özge Özpirinçci ise bir dönemin hüsrana uğrayan dizisi olan "Cesaretin Var mı aşka" dizisinde oynayan güzel oyuncu, dizinin tanıtımı için katıldığı bir programın reklam arasında dizinin yayından kaldırıldığını öğrendi.

7/15

Ardından kariyeri için dikkatli adımlar atmaya karar veren güzel oyuncu, sevilen ve unutulmayan dizi "Kavak Yelleri"nde Ada karakterine hayat verdi.

8/15

5 bölüm yer aldığı dizinin ardından çok beğenilen oyuncu, yapım şirketlerinin beğenisini topladı. Yine gençlik dizisi olan ve güçlü bir ekipten oluşan "Melekler Korusun" dizisinde başrol oldu.

9/15

9 dizide daha rol alan Özge Özpirinçci, son olarak "Kadın" dizisinde anne rolüyle herkesi kendine hayran bırakmayı başardı.

10/15

11/15

12/15

13/15

14/15