Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Özge Özpirinçci'den cesur sahneler

“Karışık Kaset” filminin ilk fragmanı yayınlandı. Özge Özpirinçci ve Sarp Apak’ın öpüşme sahnelerinin yer aldığı fragman, sosyal medyada ses getirdi.

1/9

Engin Altan Düzyatan’dan ay- rıldıktan sonra Burak Yamantürk’le ilişki yaşamaya başlayan Özge Özpirinçci, beyazperdede ise aşkı Sarp Apak’ta buldu! Özpirinçci ve Apak, yönetmenliğini Tunç Şahin’in yaptığı “Karışık Kaset” adlı yeni sinema filminde iki aşığı canlandırdı.

2/9

Karışık Kaset”in ilk fragmanı beğeniye sunuldu. Fragman, Özpirinçci ve Apak’ın öpüşme sahneleriyle sosyal medyada ses getirdi. İrem ile Ulaş’ın 20 yıl önce başlayıp günümüze dek gelen aşk serüvenini konu alan film, 21 Kasım’da vizyona girecek.

3/9

Özge Özprinçci uzatmalı sevgilisi Engin Altan Düzyatan’dan ayrılığı ve Düzyatan’ın Neslişah Alkoçlar ile evlenmesiyle geçtiğimiz yaz hep gündemde kaldı.

4/9

Son aylarda Türkiye'nin en çok konuşulan ünlüleri arasında yer alan Özge Özpirinçci hem oynadığı dizilerle hem de o dönem nişanlısı olan Engin Altan Düzyatan'ya ilişkisiyle de gündemdeydi.

5/9

Haziran ve temmuz aylarında bikinili fotoğrafları ve Düzyatan'ın Özge Özpirinçci'den ayrılıp Neslişah Alkoçlar ile evlenmesi magazin basınının bir numarası oldu..

6/9

Düzyatan ile Alkoçlar'ın nişanıyla başlayan olaylar çiftin düğün gecesi iyice ivme kazandı ve zirve yaptı.

7/9

Belki kendileri de evlenmeyi hayal ettikleri erkeklerden son anda ayrılıp onun hayatına başkalarıyla devam ettiğini gören milyonlarca kadın Özpirinci'ye destek verdi. O ise hep sessizliğini korudu.

8/9

Özge Özpirinçci bu ilgi sayesinde yeni filmine ciddi bir gişe başarısı getirebilir.

9/9