Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Özge Ulusoy samimi açıklamalarda bulundu

Bir markayla iş birliği yaparak plaj koleksiyonu hazırlayan ünlü model Özge Ulusoy, moda sektörünü değerlendirdi.

1/17

Modellik, sunuculuk, oyunculuk, yazarlıktan sonra tasarım dünyasına da giren ünlü manken Özge Ulusoy, samimi açıklamalarda bulundu. Ulusoy; Şamdan Plus'a mankenlik sektörünü değerlendirdi: Çok durgun, defile sayısı az. Genç bir model geçinecek kadar para kazanamıyor. Modellik artık tercih edilmeyen bir meslek haline geldi.

2/17

2014 yazının trendleri neler? 2014 yazında abartı parçalar yok. Daha sade ama yine de şık parçalar öne çıkacak. Kullanacağınız minik detaylarla şıklığı yakalamak önemli olacak. Çarpıcı renkler ve transparan detaylar da ön planda olacak.

3/17

Siz deniz kenarında nasıl giyinmeyi seversiniz? Abartılı parçalar yerine sade ama şık detaylar taşıyan bir stilim var.

4/17

Size göre Türk kadını nasıl giyiniyor? Türk kadını bence her geçen gün kendini daha iyi tanıyor, geliştiriyor ve güzel giyiniyor. Tabii ufak tefek hata yapanlar oluyor ama bunun dışında genel olarak Türk kadınının stilini beğeniyorum.

5/17

Podyumların aranan isimlerinden birisiniz. Fiziğinizi neye borçlusunuz? Düzenli beslenmeye ve uykuya çok önem veriyorum. Bunların dışında bol bol da su içerim.

6/17

20 yaşından beri modellik yapıyorsunuz. Size göre bu süre içinde moda dünyasında neler değişti? Çok fazla şey değişti. Bir kere sektör biraz duruldu, canlandırılmaya ihtiyacı var. Yılda iki kere düzenlenen moda haftalarının dışında da defileleri artırmak gerekiyor. Genç bir model, sadece oradan kazandığı para ile mümkün değil geçinemez. Dolayısıyla modellik artık yeni nesil gençler için haklı olarak tercih edilmeyen bir meslek oldu ama yine de ben mesleğimi çok seviyorum.

7/17

Özge Ulusoy: Artık mankenlikle geçinilmiyor

8/17

Özge Ulusoy: Artık mankenlikle geçinilmiyor

9/17

Özge Ulusoy: Artık mankenlikle geçinilmiyor

10/17

Özge Ulusoy: Artık mankenlikle geçinilmiyor

11/17

Özge Ulusoy

12/17

Özge Ulusoy

13/17

Özge Ulusoy

14/17

Özge Ulusoy

15/17

Özge Ulusoy

16/17

Özge Ulusoy

17/17