Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Sosyal medya hesabı olmayan ünlüler

Sosyal medya hesabı olmayan ünlü isimleri sizin için derledik...

1/24

Sosyal medyada yer almayan ünlüler kendi gerekçelerini açıkladı.

2/24

Scarlett Johansson, sosyal medya konusundaki fikirlerini şöyle açıklamıştı: "Şimdi şu yemeği yiyorum. Şimdi şu yemeği yedim ve çocuklarımla ilgileneceğim. Biraz önce bir mektup yazdım" şeklinde neler yaptığımı sosyal medyadan ilan etmek bana uygun değil."

3/24

Sandra Bullock, sosyal medyadaki paylaşımların özellikle de görsel paylaşımların kişi hakkında gerçeği yansıtmadığını bu yüzden de sosyal medyadan hoşlanmadığını belirtiyor.

4/24

Bullock, insanların sosyal medya için fotoğraf çekerken sürekli nasıl göründükleriyle ilgilendiklerini söyleyerek bunu hiç sağlıklı bulmadığını da sözlerine ekliyor.

5/24

Çocuklarına TV izlettirmeyen, bilgisayar kullanmalarına izin vermeyen Kate Winslet, kendisi de sosyal medyadan uzak duruyor.

6/24

Bunun, gençler için sakıncalı olduğunu düşünüyor Winslet: "Özellikle genç kadınlar açısından sakıncalı bir durum. Bu genç kadınların kendilerine güvenini olumsuz bir şekilde etkiliyor, onlar kendilerini başkalarına beğendirmek zorunda hissediyorlar.!

7/24

Benedict Cumberbatch ise özellikle Twitter'ın karakter sınırlaması nedeniyle uzak durduğunu ve bu konuda kötü olduğunu belirtiyor.

8/24

Jake Gyllenhaal ise sosyal medya ve ondan kaynaklanan cep telefonu bağımlılığını şöyle tanımlıyor: "İnsanlar sürekli aşağıya bakıyorlar, yani ellerindeki cep telefonuna .

9/24

Kimse yukarı bakmıyor." Aktör sosyal medya bağımlılığının özellikle gençler açısından tehlikeli olduğunu belirtiyor, kendi de sosyal medyadan uzak duruyor.

10/24

Bradley Cooper da sosyal medya kullanmayan ünlülerden. Cooper bir röportajında "Sosyal medyanın faydalarını görüyorum, özellikle de fikirleri ve projeleri tanıtmak açısından.

11/24

Ama bana gelince... Sanırım ben biraz eski moda bir adamım" diye konuşmuştu. Cooper, sosyal medyadan çok hoşlanmasa da nişanlısı Irina Shayk, bol bol bu platformu kullanıyor.

12/24

Mila Kunis ise sosyal medyadan uzak durma nedenini "Öncelikle güvenlik nedeniyle" diyerek anlatmıştı. Bunun yanı sıra "İnsanların evime çağrılmadan gelmiş gibi beni tanıdıklarını sanmalarını istemiyorum" diye konuşmuştu. Fakat Kunis'in aksine eşi Ashton Kutcher sık sık sosyal medya paylaşımları yapıyor.

13/24

Keira Knightley bir kere Twitter kullanmayı denemiş, üstelik de takma isimle. Bu tecrübesi ise sadece 12 saat sürmüş. Sosyal medya ile de ondan sonra bir daha ilişkisi olmamış.

14/24

George Clooney'e göre ünlü birisi zaten sosyal medyadan uzak durmalı. Çünkü bu ünlü kişilerin herkes tarafından ulaşılabilir olduğu yanılsaması yaratıyor.

15/24

Türkiye'de sosyal medya kullanmayan ünlülere gelirsek... İlk sırada gelenlerden biri Kenan İmirzalıoğlu.

16/24

Bir dönem kendi adını kullanarak sosyal medya paylaşımları yapanlar yüzünden sıkıntılı günler yaşayan İmirzalıoğlu, hiçbir sosyal medya platformunu kullanmadığını ilan etmişti. İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal ise nadir olarak sosyal medya paylaşımı yapıyor.

17/24

Kristen Stewart sosyal medyada insanlarla iletişim kurmayı "gölgelerle haberleşmeye" benzetiyor, bu yüzden de hoşlanmadığını söylüyor.

18/24

Angelina Jolie'ye gelince... Bir röportajında bilgisayarları açıp kapatmayı bile bilmediğini söyleyen Jolie akıllı telefonların özellikle çocuklar için çok zararlı olduğu görüşünde.

19/24

Öyle ki " Benim gençliğimde bu telefonlar olmadığı için şanslıyım. Aslına bakılırsa o dönemde başımı çok belaya soktum ve eğer sosyal medya olsaydı bütün bunları belgelerdim" diye anlatıyor.

20/24

Jennifer Lawrence, katıldığı bir programda "Eğer bir gün Twitter ya da Facebook'ta beni görürseniz bilin ki o aslında ben değilim" demişti.

21/24

Genç oyuncu teknolojiyi ve sosyal medyayı kullanma konusunda iyi olmadığını buna bir istek duymadığını da belirtmişti.

22/24

Birkaç yıl önce Lawrence'ın cep telefonu hack'lenmiş ve çıplak pozları medyaya sızmıştı.

23/24

Kısa süre önce evlenen Kaan Tangöze de sosyal medya kullanmayı sevmeyen ünlülerden. Fakat eşi Kıvılcım Ural sosyal medya kullanıyor.

24/24