Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlüler pişman oldular

KEŞKE ONA AŞIK OLMASAYDIM Sunucu Esra Balamir'in en büyük pişmanlığı ise yaşadığı bir aşk. Beşiktaş'ta top koşturan Yusuf'ya aşk yaşayan Balamir, bu yüzden sağlığının bozulduğunu da itiraf etti.

1/23

"Hayatımda bir insanı sevdim, gözlerimizden yaşlar akarak ayrıldık" diyen Balamir, ayrıldığı sevgilisinin aile zoruyla başka bir kadınla evlendiğini söyledi.

2/23

Balamir bu yaşadığı aşktan ne kadar etkilendiğini de "Benim artık bir erkeği sevme şansım yok” diyerek anlatmıştı.

3/23

UZAY HEPARI İÇİN SEZEN’İ KAYBETTİ 1990’da Sezen Aksu’nun İzmir’de bir gece kulübünde dinleyip elinden tuttuğu Yıldız Tilbe, daha sonra onun vokalisti olmuştu.

4/23

Aksu’nun evinde Uzay Heparı ile birlikte olunca sanatçı tarafından kovulan Tilbe, o olayı şöyle değerlendiriyor: “Fena halde sarhoştum ve yaptığım büyük bir hataydı.”

5/23

POLEMİKLERİN KADINIYDI Önceki yıllarda birçok kişiyle polemiğe giren Deniz Akkaya, şimdi o günleri soğukkanlılıkla değerlendiriyor ve “Geçmişte bazı kişilerle polemiğe girip laf yarıştırdığım için çok pişmanım. Doğrusu bu lüzumsuz bir dönemdi ve hataydı”

6/23

Akkaya şu sıralar da yeni dünyaya gelen kızı Ayşe ile ilgileniyor.

7/23

TANJU İLE AŞKINDAN HEP PİŞMAN Genelde yaşadıklarının her zaman kendi tercihi olduğunu belirten ve bunun altını çizen Hülya Avşar, bir konuda geri adım atıyor.

8/23

O konu da, 20 yıl önce yaşadığı Tanju Çolak ile yaşadığı aşk. Avşar, bu konu açılınca yakın dostlarına “Çok gençtim ve hata yaptım. Bugünkü aklım olsa asla öyle bir ilişkiye girmezdim” diyor.

9/23

EROTİK POZLARI UNUTULMADI ‘Doktorlar’ dizisinde izlediğimiz Yasemin Ergene, bir erkek dergisine zamanında erotik pozlar vermişti.

10/23

‘Aşk Oyunu’ dizisinde oynamaya başlayınca verdiği röportajların birinde Ergene şu açıklamayı yapmıştı: “Kamera önünde asla cüretkar rollerde oynamam. O erotik pozlar çok başımı ağrıttı, ailemi üzdü. O pozlardan büyük pişmanlık duyuyorum.”

11/23

AKMERKEZ’DE ÖZEL DEFİLE VE ‘TOST’ MESAJI Manken Çağla Şıkel, Yeşim Palandüz ve Sennur Şafak’ın Akmerkez Residence’taki bir dairede, üç iş adamına özel defile yapması büyük tartışmalar yaratmıştı.

12/23

Şıkel’in şovmen Beyaz’la devam eden birlikteliği de bu olayın ardından sona ermişti. Yıllar sonra Şıkel, böyle bir defilede yer aldığı için büyük pişmanlık duyduğunu açıkladı. Çağla’nın, o zamanlar Yüksel Ak ile evli olduğu Şenol İpek’e “Tostumu yedim, seni bekliyorum” mesajı da uzun süre gündemi meşgul etmişti.

13/23

‘ÇOK ÖZEL KARELERİ’ VARDI! Türkan Şoray, sinemaya başladığı ilk yıllarda bir gazeteciye çok özel pozlar vermişti.

14/23

Bu pozlar sonraki yıllarda sanatçının başının sık sık ağrımasına neden oldu. Çünkü o pozlar yıllar yılı gazete ve dergi sayfalarında yer aldı. Sinemanın Sultan’ı o çok özel pozlardan büyük bir bölümünü toplatmayı başarmıştı.

15/23

ÖZEL HAYATI DERT OLDU Sinemanın usta oyuncusu Kadir İnanır yeri geldiğinde, “Oyunculuğa ilk başladığım yıllarda, meslekte büyük bir mücadele verirken kendi özel hayatımda yürütemediğim birkaç ilişkim oldu. Bunlar hataydı” diye hayıflanır.

16/23

İnanır’ın, bir zamanlar bir dizi setinde rol aldığı Buket Saygı’ya gönderdiği ‘motivasyon’ mesajı da, hiç unutulmadı...

17/23

KOKAİN KULLANDI Çeyrek asır önce kokain kullandığını bir şov programında dile getiren İbrahim Tatlıses, bundan büyük pişmanlık duyduğunu belirterek gençlere şu mesajı vermişti:

18/23

“Gençler, sigaradan, alkolden ve özellikle de uyuşturucudan uzak durmalı. Uyuşturucu inanılmaz kötü bir şey. İnsanın hayatını allak bullak ediyor.”

19/23

ÖPÜCÜK PİŞMANLIĞI İşte Helin Avşar'ın en büyük pişmanlığı...

20/23

Yunan Adaları’ndan Mikanos’ta Yorgos adlı bir gençle öpüşen ve bunu kamera önünde yapan Helin Avşar, yaptığının büyük bir hata olduğunu kabul etti.

21/23

SİLİKON TAKTIRMIŞTI Annesinin tüm karşı çıkışlarına rağmen, yıllar önce göğüslerine silikon taktırdığını söyleyen fotomodel Ebru Şallı, pişmanlığını şöyle dile getirmişti:

22/23

“Silikonlardan büyük bir rahatsızlık duydum. Sonra da çıkarttırdım ve rahatladım. Bu büyük bir hataydı.”

23/23