Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin ayrılık sonrası sözleri

Doğa Rutkay, sadece iş yaşamıyla değil aşkları ile de magazin gündeminin unutulmaz isimleri arasında..

1/89

Doğa Rutkay'ın ismi bir dönem Şahan Gökbakar ile aşk dedikodularına karışmıştı.

2/89

İlişkilerini basından uzak tutmaya çalışan çiftten ilk açıklamayı Şahan Gökbakar yaptı.

3/89

Gökbakar, "Arada bir sevgi olduğu doğru. Buna doğa sevgisi de diyebiliriz. Yaklaşık bir aydır beraberiz. İlişkimiz daha yeni başladı" diyerek ilişkilerini doğrulamıştı.

4/89

Rutkay - Gökbakar ilişkisi 4 yıl sürdü. Her fırsatta birbirlerine olan sevgilerini dile getirdiler.

5/89

Aşkları çok konuşulan çift ayrılık kararını basına bir faks ile duyurdular.

6/89

Şahan Gökbakar'ın açıklamasında; "Sayın Doğa Rutkay ile saygı ve sevgi çerçevesinde süren dört yıllık ilişkimiz, artık heyecanını kaybettiği ve her ilişkide olabileceği gibi yıpranarak ömrünü tamamladığı için sona erdi. Altını çizerek ifade ediyorum ki , biten sadece aşk ilişkimizdir. Dostluğumuz ve iyi insani ilişkimiz sonsuza kadar devam edecektir... " sözleri yer alıyordu.

7/89

Rutkay ise bu sözlere "Yalnız kalmayı çok özledim. Şahan'ın dostluğuna ihtiyacım yok. Böyle bir şeye ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum" diyerek karşılık verdi.

8/89

Türk futbolunun başarılı isimlerinden biriydi Emre Aşık...

9/89

1992 yılında başladığı futbol serüveni onu kısa sürede başarıdan başarıya taşıdı.

10/89

Aşık, Aysun Kayacı aşkı ile kameralara daha da yakınlaştı.

11/89

İlişkilerini başlarda gizlemeye çalışan çift daha sonra kameralardan kaçmama kararı aldılar.

12/89

Kayacı ve Aşık, gittikleri her yerde mutluluk tablosu çizdiler.

13/89

Evlenecekleri konuşulan çift Aysun Kayacı'nın şu sözleri ile noktalandı. "Emre evlenme teklifi etti ama ben reddettim. Onu o kadar çok seviyorum ki; aşkımızın bitmesinden korktuğum için evlenmek istemiyorum"

14/89

Aysun Kayacı'nın ismi daha sonra 'Çat Kapı' dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışınca ayrılık kaçınılmaz oldu.

15/89

Kayacı ve Aşık basın kuruluşlarına yolladıkları faksla ilişkilerini bitirdiklerini duyurdu.

16/89

Ayrılığın ardından Fatih Aksoy'la birlikte olan Aysun Kayacı, yeni ilişkisi sorulduğunda 'Duygularıma hükmedemedim" demekle yetinti. Transferlerini bile sevgilisi Aysun Kayacı'ya göre ayarlayan Emre Aşık ise "Ölünün ardından konuşmak istemiyorum" diyerek kırgınlığını dile getirdi.

17/89

İkiz kardeşi Öykü ile birlikte söylediği "Evlerinin Önü Boyalı Direk" türküsü ile ünlendi Berk Gürman, bir konser sırasında tanıştığı ve 2008 Melek Zübeyde Gürman ile 16 Temmuz 2008’de evlenmişti. Magazin dünyası şimdi aradan yaklaşık 2 buçuk yıl geçtikten sonra Melek Hanım’ın tam da 14 Şubat Sevgililer Günü’nde açtığı davayı ve dava için verdiği dilekçede yazdıklarını konuşuyor. 250 bin lira tazminat ve aylık 2 bin lira tedbir nafakası istemiyle, İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Melek Hanım avukatı aracılığıyla verdiği dilekçesinde eşinin ikiz kız kardeşi ile annesi tarafından sürekli hakarete uğradığını, zaten eşiyle uzun süredir de birlikte yaşamadıklarını iddia etti. Ama iddiaları bununla sınırlı değildi.

18/89

Çok konuşulan dilekçesinde evliliği boyunca yaşadıklarını şöyle anlattı Melek Zübeyde Gürman: "Eşimle konser vermek için geldiği İzmir’de tanıştık. O sırada liseyi yeni bitirmiştim. Bana aşkını ilan etti. Annemi yeni kaybetmiştim. Beni babamdan istedi, tanışmamızdan iki ay sonra Karşıyaka Evlendirme Dairesi’nde ailelerin katılımıyla evlendik. Eşim ile 4 ay kadar Şişli’deki evde oturduk. Ama kendisiyle bu evde ancak bir hafta baş başa kaldık. Çünkü bu evde eşimin iş arkadaşı olan Mehmet Şenbağcı da kalmaktaydı. Evliliğimizin ilk üç ayından sonra eşim, evliliğin kendisine göre olmadığını, babasının şirketinin maddi sıkıntı içerisinde olduğunu, onun borçlarını ödeyeceğini, babasından ayrı yaşayan annesine bakacağını, önce kendi ailesi ile ilgilenmesi gerektiğini söyleyerek fiziksel ve duygusal olarak büyük baskı yarattı. Evliliğin kendisine ters olduğunu.

19/89

Evlendiğinden bu yana iş hayatının olumsuz etkilediğini ve iş teklifi almadığını, konserlerine artık kızların gelmediğini, hayranlarının azaldığını ve bunların tüm sebebinin aramızdaki evlilik olduğunu söyleyerek devamlı beni azarlayarak hayatından dışladı. Eşim, üzerimdeki kıyafetlerle beni İzmir’de yaşayan ailemin yanına bıraktı. Çeyiz eşyaları ve giyim kuşamım, yaklaşık 1 yıl sonra kargo ile gönderildi. Beni ailemin yanına bıraktıktan sonra eşim benimle maddi ve manevi olarak ilgilenmedi. Beyoğlu 1’inci Aile Mahkemesi’nde 2009 yılında açtığım davada hakim aylık 750 lira önlem nafakası bağladı. Eşim bu parayı da bugüne kadar ödemedi."

20/89

"Evliliğimizi kurtarmaya yönelik hiçbir adım da atmadı. Dolayısıyla fiilen sona eren aile birliğinin, hukuken de sonlandırılmasını istiyorum" diyen Melek Zübeyde Gürman, severek evlendiği Berk Gürman’dan ayrılmamak için uzun mücadeleler verdiğini, ancak eşinin "Evlendik, hevesimizi aldık, sen İzmir’e gidiyorsun, herkes daha önceki hayatını yaşayacak" dediğini iddia etti. Muhafazakar bir çevrede yetiştiğini, eşinin sırf kendisini elde etmek için, evlilik gibi kutsal bir müesseseyi kullanıp, amacına ulaştıktan sonra da duygularıyla oynadığını, ardından da bıraktığını söyleyen Melek Zübeyde Gürman eşinin kendisine tazminat ödememek için elinden geleni yaptığını da iddia etti. "Altın takılarımı ihtiyaç için bozdurdum. Eşim bir televizyon dizisinden 139 bin lira almıştı. Babası da bir gıda şirketinin ortağıdır. Tazminat ve nafaka ödememek için asgari ücret aldığını belirtiyor. Gelirinin yüksek olduğu ortadadır. Tek amacı bana tazminat ve nafaka ödememektir. Beni beş parasız sokağa atan eşim, kızkardeşi ile birlikte oldukça popüler bir sanatçıdır. İkisi de müzik işinden yüksek paralar kazanmaktadır."

21/89

Genç kadın eşinin boşanma konusunda sürekli kendisini yönlendirmeye çalıştığını, baskı yaptığını, bunun şiddet uygulamaya kadar gittiğini öne sürerek, "Saçımdan çekip, 'aptal' diyerek aşağıladı. Bu olaylardan dolayı üzüntüden 10 kilo verdim. Yataklara düştüm. Uzun süre insan içine çıkamadım" iddiasında bulundu.

22/89

Tescilli güzellerden Ebru Cündübeyoğlu'nun ilk medyatik aşkı Beyazıt Öztürk oldu.

23/89

Cündübeyoğlu oynadığı diziler ve sunduğu programlarla adını medyaya bir kez daha yazdırmış oldu.

24/89

Bu ilişki anne Öztürk'ün engeline takıldı.

25/89

Annesine ayrılık konusunda söz veren Öztürk, kısa süre sonra sevgilisinden ayrıldı.

26/89

Tekrar barışan çift anne Öztürk'ün ikazları ile son buldu.

27/89

Ayrılığın ardından Cündübeyoğlu'nun adı Mehmet Ali Erbil ile anıldı.

28/89

Cündübeyoğlu - Erbil ilişkisi, Özlem Yıldız'ın Çarkıfelek programında hosteslik yapmaya başlaması ile sekteye uğradı.

29/89

Erbil'in Özlem Yıldız'a olan aşkı Cündübeyoğlu'ndan ayrılmasına neden oldu.

30/89

Erbil, daha sonra Özlem Yıldız ile nişanlandı. Ama bu birlktelik de yine Cündübeyoğlu'yla yaşadığı kaçamak yüzünden sona erdi.

31/89

Cündübeyoğlu'ya Erbil yeniden birlikteliklerini sürdürmeye başladılar.

32/89

Ama sonuçta kısa bir zaman sonra Erbil Özlem Yıldız'a geri döndü.

33/89

Çünkü "Barışmamız için yalvardı, ama ben yüzvermedim" demesi, ikinci kez devam kararı alan Erbil-Cündübeyoğlu çiftinin ilişkisini bir kez daha bitirdi. Bunun ardından Cündübeyoğlu ile Erbil tekrar ayrıldı.

34/89

Cündübeyoğlu, medya kuruluşlarına gönderdiği açıklamada, ‘‘Sayın Erbil'le bundan böyle hiçbir bağlantımın bulunmadığını bilgilerinize sunarım’’ dedi.

35/89

Ebru Cündübeyoğlu, verdiği demeçlerde "Mehmet Ali kalbimi kırdı, Beyaz midemi ağrıttı" sözleriyle yaşadığı ilişkileri özetledi.

36/89

Demet Akalın, 1990 yılında mayo güzelliği yarışmasında birinci seçildi.

37/89

6 yıl profesyonel mankenlik yapan Akalın, 1996 yılında ilk albümünü çıkartarak müzik piyasasına ilk adımını attı.

38/89

Ünlü şarkıcı albümün ardından basketbolun parlayan yıldızı İbrahim Kutluay ile aşk yaşamaya başladı.

39/89

Demet Akalın, tanışma serüvenlerini şöyle anllattı; Bana gelip 'Seni basketbol oynarken çekeceğiz' dediler. 'Tamam' dedim ve çekim için Fenerbahçe Basketbol Kulübü'ne gittik. Ben sahada topla oynarken, bana Fenerbahçe'de en çok beğendiğim basketçiyi sordular. O an baktım ki, İbo da eğilmiş ayakkabılarını bağlıyor ve bana bakıyor. Ben de, '10 numara fena değil' dedim. İsmini bile bilmiyorum. Ama o günden sonra sürekli görüşmeye başladık" sözleriyle anlattı.

40/89

Haklarında bir çok kez ayrılık haberleri çıkan çift bu iddiaları her seferinde yalanlayarak ilişkilerinin dolu dizgin sürdüğünü dile getirdi.

41/89

Kutluay'ın maç için Yunanistan'da bulunduğu bir sırada röportaj veren Akalın, "İbrahim Türkiye'ye döner dönmez evleneceğiz. Onun gibi bir adamla evleneceğim için çok mutluyum" dedi.

42/89

Basketbolcu sevgilisi için büyük bir sürpriz hazırlayan güzel şarkıcı, Ulus Arnavutköy yoluna "Uzun adam seni çok seviyorum bir Demet ömrüm senin olsun" yazılı bilbordlar astı. Ancak Akalın'ın mutluluğu uzun sürmedi.

43/89

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan ünlü çift sürpriz bir şekilde ilişkilerini noktaladı.

44/89

İhanet iddialarını kesin bir dille reddeden Kutluay'ın ayrılıktan kısa süre sonra manken Demet Şener ile görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

45/89

Yakışıklı basketbolcunun bir süre sonra Demet Şener ile evlilik hazırlığında olduğu haberleri magazin kulislerinde dolaşmaya başladı.

46/89

Zamansız gelen ayrılık ile Demet Akalın yıkıldı.

47/89

Demet Akalın, Kutluay için 'Ölü birinin ardından konuşmak gereksiz ama yine de söylemeden edemeyeceğim. İbrahim belasını buldu" dedi.

48/89

Sinem Ayşe, İsmini Emrah ile yaşadığı aşkla duyuran Sinem Ayşe, ayrılık sonrası yaptığı çarpıcı açıklamalarla da gündemi meşgul etti.

49/89

Emrah Sinem Ayşe'ye olan aşkını katıldığı programlarda dile getirdi.

50/89

Genç sevgili eski aşkı için "Ayrılmamıza diş parası neden oldu. Dişime dolgu yapılacaktı, ayrıca bir dişim çekilecekti. Toplam 500 TL tuttu. Emrah çalışmamı istemediği için işimden ayrılmıştım, param yoktu. Beni dişçiye gönderdi. Sonra da telefon açıp 'Parayı benden istediler, git sen öde' dedi. Bir lirasının hesabını bile yapardı. Bunun çirkin olduğunu söylediğimde 'Ben bu noktaya sıfırdan geldim, paranın kıymetini bilirim' diyordu." demişti.

51/89

Giderek sinirlenen Sinem Ayşe sözlerine "İkinci kavgamız Bodrum tatilinde çıktı. Benim yanımda başka bir kıza cep telefonunu verdiğini gördüm. O an midem bulandı. Aramızda kültür farkı da vardı. Türkiye'yi çalkalayan bir Ergenekon meselesini bile konuşamadık. Çünkü anlamıyor ve ikide bir bana 'Bu ne demek' diye soruyordu. Yani yalnızca cimri değil, biraz cahildi. İkide bir 'Ben hayat üniversitesinden mezunum' diyordu. Dün yakın bir arkadaşından öğrendim ki, beni aldatmış. Hem de defalarca. Geçen günlerimize yazıklar olsun." diyerek devam etmişti.

52/89

Murat Dalkılıç ile oyuncu Pelin Sönmez magazin aleminin gözde çiftlerindendiler.

53/89

Ani ayrılığın ardından Dalkılıç, Ayşe Özyılmazel ile görüntülendi.

54/89

Özyılmazel, ilişkilerini saklamadan yeni bir ilişkiye başladıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi.

55/89

İlişkilerini kameralar aracılığı ile öğrenen Pelin Sönmez 'Çok güzel hareketler bunlar' dedi.

56/89

Sönmez, "Konuşulacak bir şey kalmadı, son derece normal" diyerek devam etti.

57/89

Fakat bu ilişki uzun sürmedi ve Dalkılıç ile Özyılmazel ayrıldı.

58/89

Ünlü popçu, bu ayrılığın ardından eski sevgilisine geri döndü.

59/89

İbrahim Tatlıses iş yaşamı kadar özel hayatıyla da gündemde yer almış isimlerden biri.

60/89

Perihan Savaş ve daha sonra Derya Tuna ile aşk yaşayan sanatçının en çok konuşulan ilişkisi Asena oldu.

61/89

Çift aşklarını gizlemeye çalışsalar da zaman geçtikçe gün yüzüne çıktı.

62/89

Dört yıllık beraberliğin ardından ünlü çift ayrılma kararı aldı.

63/89

Bir çok kez ayrılık dedikodularını yalanlayan aşıklar yollarını kesin ayırma kararı aldı.

64/89

Tatlıses, biten ilişkisinin ardından uzun süre konuşmadı.

65/89

Tatlıses, 1.5 yıl süren sessizliğini bir anda bozdu.

66/89

Ünlü sanatçı, oryantel Asena'yı babasına söylediği "Paspastan daha değersiz" sözleri için eleştirdi.

67/89

Tatlıses konuşmasını ağır eleştirilerle sürdürdü:"Benim yanımdayken hanımefendi, oryantal diyorlardı, şimdi dansöz diyorlar"

68/89

Ben 1.5 yıldır seni gönlümden, kafamdan, kalbimden sildim. Sen`Benim babam çok yakışıklı biridir` diyordun. Bu yakışıklı baba sana ne yaptı? Şimdi ne oldu? Sen çok utanmaz birisin biliyor musun? Ben seni tam 2 senedir koruyorum. Senin yüzünden en az 20 tane mahkeme, 20 tane savcı, en az bin dostumla kötü oldum. Niye seni sevmiştim diye. Ama artık seni sevmiyorum. Tam 1.5 sene oldu seni sevmiyorum. Sana saygı duymuyorum, sana hanımefendi dedirtemiyorum, sana oryantal dedirtemiyorum, sana dansöz diyorlar. Ne olur Allah rızası için, benim için değil, kendin için. `O benim babamdır` de özür dile, `O benim anamdır` de yanına al. Ben senden hep bunu istemiştim biliyor musun.` diyerek eski sevgilisine öfkesini belirtti.

69/89

Hülya Avşar'a eski sevgilisi Sadettin Saran'dan pişti ikazı! Hülya Avşar, hafta sonu kızı Zehra ile Bebeköy'deki MAC isimli spor salonuna gitti. Avşar, üye olmak istediğini söylediği merkezi gezip kahvaltıya oturdu. O sırada Saran, üyesi olduğu MAC'ı bir konuda bilgi almak için aradı.

70/89

Saran'ın telefonuna çıkan yetkili, Avşar'ın da kızıyla merkeze kayıt yaptırmayı düşündüğünü iletti. Ünlü işadamı, yetkiliye "Lütfen Hülya Hanım'a benim de oraya üye olduğumu iletin. Bu durumu bilsin ki, ileride karşılaşırsak beni görünce şaşırmasın!" dedi.

71/89

Hamile kaldıktan sonra evlendiği Murat Kadıoğlu’nu terk edip boşanma davası açan manken Simge Tertemiz, "Hayat devam ediyor, oğlum için çalışmak zorundayım" diyerek defileden defileye koşuyor. Etiler'deki Tuluy Giyim'in önceki gün mağaza açılışında gerçekleşen mini defilede Elif Ece Uzun, eski manken ve şarkıcı Aylin Çoşkun’la birlikte mini defilede podyuma çıktı. Davetlilere, mağazanın yeni koleksiyonunu tanıtan Tertemiz, açtığı boşanma davasıyla ilgili olarak "Eşimle barışmamız söz konusu olamaz artık. O beni annemin gözleri önünde dövdü. Eve oğlunu görmeye gelince ben evden çıkıyorum. Çünkü onun yüzünü görmeye tahammül yok" diye konuştu.

72/89

İşadamı Murat Kadıoğlu,"Beni dövdü" diyerek boşanma davası açan eşi Simge Tertemiz'e öfke kustu: Nefret bile etmiyor, ondan tiksiniyorum Temmuz ayında sürpriz bir kararla evlendiği Murat Kadıoğlu'ndan geçtiğimiz günlerde dayak yediği gerekçesiyle boşanma kararı alan bir aylık anne Simge Tertemiz'e, eşi büyük tepki gösterdi PARA KOPARMAK İSTİYOR Darp iddialarını yalanlayan Kadıoğlu; Tertemiz'le anlaşmalı evlilik yaptıklarını ve çocuk doğunca boşanacaklarının ilk günden belli olduğunu açıkladı. Kadıoğlu şunları söyledi: "Simge bana hamile olduğunu çok geç söyledi. Durumdan 4.5 aylık hamileyken haberdar oldum. Ben de çocuk nüfusuma geçsin diye mecburi evlilik yaptım. Çocuk doğunca zaten boşanacaktık. Şimdi benden para koparmak için 'Şiddet gördüm' diyor. Bunların hepsi yalan! Simge'den nefret bile etmiyorum, ondan tiksiniyorum! Bana iftira atıyor. Zaten aileme yakışmayan biriydi. Sırf onun çocuğu diye; bebeği bile görmek istemiyorum. Çocuğuma maddi anlamda destek olacağım ama velayetini almayı düşünmüyorum."

73/89

Simge Tertemiz; avukatı Zehra Sevingen Sağır'a verdiği dilekçede; eşinin, annesinin yanında kendisine bıçakla saldırdığını ve sol bacağına tekme attığını söyledi. Eve gelmediğini, tüm ihtiyaçlarını tek başına karşıladığını belirten ünlü manken; eşinin hakaret ve tehdit mesajlarını da mahkemeye sundu. Evliliğinin cehenneme döndüğünü belirten Simge Tertemiz; eşinden 750 bin lira manevi tazminat ve ayda 7 bin 500 lira nafaka talebinde bulundu.

74/89

Prof. Dr. Murat Öncel eşi Şahnaz Çakıralp ile düelloya dönüşen kavgasında ilk adımı attı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Prof. Dr. Öncel, “Hakkımda bir eşcinsel demedikleri kaldı” diyerek yayın yasağı istedi ve eşinden “yüklü” miktarda tazminat talebinde bulundu. Oyuncu Şahnaz Çakıralp ile göz doktoru olan eşi Prof. Dr. Murat Öncel arasındaki kavgada yeni bir gelişme yaşandı. Avukatı Rahmi Çelik aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Prof. Dr. Öncel, boşanma davası açtı. Mahkemeden, davayla ilgili yayın yasağı ve “yüklü” miktarda maddi-manevi tazminat talebinde bulunan Prof. Dr. Öncel şunları söyledi: “Türkiye’ye geldiğime pişman oldum. Utanç duyuyorum, hayatımın en sinirli gününü yaşadım. Profesörlük YÖK tarafından verilmez, üniversiteler profesörlüğe yükseltir. Bu nasıl komik bir itham? Ben böyle bir rezillik daha görmedim. Bu insanlar bu belgeleri görünce utanmayacaklar mı? Bana çakma profesör, hastalarını dolandırıyor diyerek komik duruma düşüyorlar. Benim için para değil, onur, gurur ve şeref önemli. Çamur at izi kalsın düşüncesiyle 10 gündür saldırıya geçiyorlar. Ama onurumla, şerefimle oynatmam. Gereken dava neyse hepsini açıyorum. Artık haddini bilmesi gerekiyor. Bana bir tek eşcinsel demedikleri kaldı. Bu kadın neden böyle davranıyor anlamış değilim. Hâlâ hakkında kötü bir söz söylemiyorum. Evliliğin iptali lafını da anlamadım, böyle dolambaçlı lafları bilmem ama boşanma davasını ben açıyorum.”

75/89

“Dr. Murat Öncel’in ilk tanıştıkları zaman profesör olduğunu söylemesi, çok kibar ve zarif davranması müvekkilime güvenli bir resim sunmuştur. Fakat kısa bir süre sonra müvekkilim, beyefendinin genel kültürünün olmadığını anlayarak kendisinden şüphe etmeye başlamıştır. Müvekkilimle yaptığım konuşmalarda kendisinin hayatın içinden birtakım şeyleri mesela Yüksek Askeri Şura nedir bilmiyor, şike nedir bunları bile bilmediğini öğrenince onun üzerine bir araştırma yaptık, YÖK’e sorduk. Yeditepe’den kavga kıyamet alınan bir profesörlük belgesi var ama bu geçersiz bir belge. Bir doçentin profesör olabilmesi için doçentlikten sonra 2 yıl üniversitede hocalık yapması gerekiyor. Müvekkilime profesörüm dedi, doçent çıktı. Çakma profesör. YÖK’ün sınavından geçmesi gerekiyor. Biz Bunu YÖK’e sorduğumuzda ‘İnanamıyoruz, ilk kez başımıza böyle bir şey geliyor’ dediler. YÖK’ten doçent olduğu belirtildi. Üniversiteler Arası Kurul ve YÖK’te profesör olduğuna olduğuna dair bir kayıt yok. O belge geçerli olsaydı YÖK’te görünürdü. Ayrıca Murat Öncel’in bilimsel hiçbir yayını da yok. Bu adam bir dolandırıcı. Hastalarını aldatmak da bir dolandırıcılıktır. Bir koca en azından eşine karşı dürüst olmalı. Tıpta Retina Oscar’ı diye bir şey yok. Ama kendisi en iyi senarist dalında Oscar alabilir.” Nuhoğlu, müvekkilinin tefeciden borç aldığı iddialarıyla ilgili de “Tamamen aslı olmayan bir açıklamadır” dedi.

76/89

Şahnaz Çakıralp’ın, göz doktoru eşi Murat Öncel’den boşanmasının nedenini avukatı açıkladı: “Müvekkilim, Murat Bey ile konuşurken genel kültüründen şüphelenmiş. Yüksek Askeri Şura’yı bile bilmeyince YÖK’ten araştırma yaptık. Profesör bile olmadığı ortaya çıktı!” Şahnaz Çakıralp (36) ile boşanmak üzere olduğu eşi Murat Öncel’in (52) evliliğiyle ilgili her gün yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. Dava ile ilgili Vatan'a konuşan Çakıralp’ın avukatı Bozkurt Nuhoğlu YÖK’ten yaptıkları araştırma sonucu Murat Öncel’in profesörlük unvanının bulunmadığı gerçeğiyle karşılaştıklarını açıkladı. İşte avukat Nuhoğlu’nun açıklaması:

77/89

Oyuncu Şahnaz Çakıralp, geçtiğimiz Mayıs ayında evlendiği göz doktoru Prof. Dr. Murat Öncel'den boşanma kararı aldı. Çakıralp, Öncel hakkında "Kocalık görevini yerine getiremiyor" açıklamasını yapmıştı. Öncel de bunun üzerine, şöyle konuştu: "Şahnaz'la evlenmeden önce 5 ay aynı evde yaşadık. O süre içinde anlamamış mı neyin ne olduğunu? Ağustos'ta evi ayırdığımızda gazeteciler 'Evliliklerinde problem var' diye haberler yapmıştı. Ben bu kadar kötü biriydim de madem, neden 'Biz çok mutluyuz' diye açıklama yaptı? Nasıl bir oyun içinde olduğunu gerçekten anlayamadım. Benden birtakım beklentileri olduğu için kamuoyunda kendisini küçük düşürüyor. Parası olmayan adam Four Seasons'ta krallar gibi düğün yapar mı?"

78/89

Şaşkınlık içinde olduğunu ve ilk defa başına böyle bir şey geldiğini söyleyen Öncel, sözlerine şöyle devam etti: "Erkekliğimle ilgili de açıklamalar yapıyor. Balayında Maldivler'e, Dubai'ye gidip seyahatler yaptık. Oralarda da mı anlayamamış erkekliğimi? Madem boşanmak istiyor ve tazminat istemiyor 2 gün içinde boşanırız! Bu hakaretlerinden dolayı kendisine tazminat davası açacağım."

79/89

Şahnaz Çakıralp ve göz doktoru Prof. Dr. Murat Öncel, geçtiğimiz Mayıs ayında evlenmişti. Evlendikten bir süre sonra ikisi hakkında 'evlilikleri kötü gidiyor' haberleri çıkmış ancak Çakıralp bu durumu yalanlamıştı.

80/89

Boşanma kararı aldıklarını doğrulayan oyuncu "Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bizim normal bir karı-koca ilişkimiz olmadı. Bu evlilik iptal bile edilebilir" demişti.

81/89

Oyuncu Özge Özberk, eşi Hayim Sadioğlu'nun açtığı boşanma davasını doğrularken, ihanet iddialarını yalanladı.

82/89

Özberk şöyle dedi: "3 yıldır çalışmayan bir adamın iddiaları bunlar. 10 yıldır magazinel bir haberim yok. Boşanma haberleri doğru hakkımdaki iddialar yalan. Tazminat olarak 500 bin lira isteniyor. Ben hiç öyle bir paraya sahip olmadım. Yaşadıklarımın ardından beni en çok sevindiren konu ise yakınımdaki kimsenin bu iftiralara prim vermemesi oldu. Bundan sonra oğlum ve benim için her şeyin hayırlısı olsun."

83/89

Oyuncu Özge Özberk'e boşanma davası açan eşi "Eve geç saatte geliyor, çocuğuyla ilgilenmiyor. Telefonundaki mesajlarını okuyunca, ihanet ettiğini anladım" dedi.

84/89

Cem Yılmaz'ın "G.O.R.A." filmindeki "Ceku" rolüyle ünlenen oyuncu Özge Özberk'e 5 yıl önce evlendiği eşi boşanma davası açtı. Eşinin mesleğinden kaynaklanan yaşam tarzına alışamadığını belirten Hayim Sadioğlu, "Tiyatro turneleri, dizi ve sinema çekimleri derken, çoğu zaman eve çok geç saatlerde geliyordu. Dizi çekimlerinde ise günlerce gelmiyor. Ne çocuğuyla ne de benimle ilgileniyor. Evliliğimiz sadece kâğıt üzerinde kaldı. Cep telefonu ile konuşup, mesajlaşıyordu. Cep telefonu mesajlarını okuyunca, bana ihanet ettiğini anladım. Aldatıldığımı düşünüyorum" iddiasında bulundu.

85/89

Mahkemeden, çocukları Leo'nun velayetinin kendisine verilmesini isteyen Hayim Sadioğlu, Özberk'in kendisine aylık 4 bin lira tedbir nafakası ödemesi talebinde bulundu. Bir bankadaki ortak hesapları üzerine tedbir konulmasını talep eden Sadioğlu, yaşadığı manevi yıkımın karşılığı olarak da Özberk'ten kendisine 500 bin lira tazminat ödemesini istedi. Davayı Özberk'in vereceği cevap dilekçesi yönlendirecek. Mahkeme, Özberk'in telefonunu inceleme altına alabilir. Çiftin 2007'de Kemer Country'de yapılan düğününe Özberk'in oyuncu arkadaşları Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Emre Kınay, Emine Ün, Güzide Duran, ve Dolunay Soysert gibi birçok ünlü isim katılmıştı.

86/89

Ece Özbek, boşanınca 'Deve kessem yeridir' diye sevinen işadamı sevgilisi Lemi Gülman ile kutlama yaptıklarını söyledi. 19 yıllık eşi Reyhan Gülman’a 3.5 milyon TL ödemesine karar verilen işadamı Lemi Gülman’ın boşanması en çok da spiker sevgilisi Ece Özbek’i sevindirdi. Bu ilişkiden bir oğlu olan Özbek, boşanmanın ardından üzerinde ’geçmiş olsun’ yazılı pasta kestiklerini, deve kesmeye hazırlandıklarını açıkladı.

87/89

Lemi’nin bir lafı vardı; ’Şu olaydan bir kurtulayım, deve keseceğim’ diyordu. Kurtuldu ve adağını yerine getirip, deve kesecek. Çünkü bu süreçte çok haksızlığa uğradı. Reyhan Hanım 1, 5 yıl babasına çocuğunu göstermedi. KABIZ ÖRNEĞi Boşanma haberini duyunca Lemi’ye ’Geçmiş olsun’ dedim ve o gün hep beraber pasta kestik. Pastanın üzerine de büyük harflerle ’Geçmiş olsun’ yazdırdım. Şu an çok rahatladım. Kabız olursun da ondan sonra rahatlarsın ya. Biz de şu anda o dönemdeyiz.

88/89

3.5 milyon TL’lik tazminatla ilgili dava henüz bitmedi. Sonuçlanması da uzun zaman alacak. Reyhan Hanım benim için "Ece Hanım daha çok bekleyecek, bu dava çok uzun sürer" demişti. Gerçekten geç oldu, güç oldu ama kazanan ben oldum. Şimdi ben de Reyhan Hanım’a şunu söylüyorum; mahkemeden karar çıktı ancak bu rakama bağlandı diye kesin bir şey yok. Bu sefer de siz bekleyeceksiniz. Çünkü dava temyize sonra Yargıtay’a gidecek. En kısa zamanda düğün yapacağız. Zaten biz Lemi ile gönülden evliyiz. Aşkla bağlıyız birbirimize. Düğün bir formalitedir. Bir imzadır. Ben onun eşiyim, o da benim eşim. 'REYHAN HANIMIN TALEBİ REDDEDİLDİ' Reyhan Hanım bana da 500 bin TL’lik tazminat davası açmıştı. Mahkeme ’bizi oyalama’ diye bu talebini reddetti. Bizim Lemi ile ilişkimiz boşanma davasını açtıktan çok sonra başladı. Reyhan Hanım Lemi’nin zina suçlamasıyla karşı karşıya kaldığı için bu tazminatı (3.5 milyon) ödediği haberlerini yayıyor. Öyle bir şey yok. Mahkeme Lemi’nin babası zengin diye bu rakamı belirledi

89/89