Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin Babalar Günü paylaşımları

Ünlüler sosyal medya hesabından Babalar Günü paylaşımda bulundu... SİNEM KOBAL "Babam ❤️

1/33

MÜJGAN FERHAN ŞENSOY "Tüm babaların babalar günü kutlu olsun!

2/33

ECE ERKEN "babişim babalar günün kutlu olsun

3/33

HAZAL KAYA

4/33

TUBA ÜNSAL "Ben babamı çok erken kaybettim. Şahane bir babaydı, her gün özlüyorum onu...Mirgün hayatımıza girdiğinden beri biraz olsun nefes aldım, o kadar benziyorlar ki...Zaten kızlar babaya benzettiğine aşık olurmuş☺️Dünyanın en iyi babası, iyiki iyki iyiki birlikteyiz @mirguncabas . Babasız kızlar, sizleri de gözyaşlarınızdan öperim..Tüm babaların babalar günü kutlu olsun"

5/33

BEHZAT UYGUR "Babam ve ustam..

6/33

ÇAĞLA ŞIKEL "En sessiz ,en düğümlendiğim gündeyim... Eğer Babanız hayattaysa bugun diil hergun öpüp başınıza koyun ,kıymetini bilin... Gidişiyle beni bu hayatta tek yıkan adam... Babam...hayata duruşum ,bakışım ,gücüm, kuvvetim ...Önce senin babalar günün kutlu olsun sonra oğlanlarımın babasının... Rabbim uzun ömürler versin babalar günün kutlu olsun @emrealtug"

7/33

ERHAN ÇELİK "Hayatımda edindiğim en değerli mertebe, sahip olduğum en eşsiz sıfat, kulaklarımın duyduğu en şahane kelime; BABA... Sadece çocuğu olan değil, gönlüyle kol kanat germesini, çocuklara değer vermesini, evlat deyip bağrına basmasını bilen tüm erkeklerin babalar günü kutlu olsun

8/33

METİN AROLAT "Babacım..Nasıl özledim..Keşke ölümleri, ayrılıkları bilmeseydik..Öğrenmeseydik..Babanıza sıkı sıkı sarılın...Babalar gününüz kutlu olsun.."

9/33

HAZAR ERGÜÇLÜ "Babalar günün kutlu olsun canım babammm"

10/33

İBRAHİM TATLISES "Bu güzel günde tüm BABA'ların BABAlar gününü kutlarım. BABA bir evin direği ve bu kavrulan sıcaklarda hem evin DİRLİĞİDİR hem de evin GÖLGESİDİR... ALLAH hiç kimseyi direksiz ve gölgesiz bırakmasın, AMİN..."

11/33

CEYDA DÜVENCİ "Babamm...."

12/33

ÖZGE ULUSOY "Aslan babam babalar gunun kutlu olsun...Allah basimizdan eksik etmesin hem seni hem annemi...Herkesin babalar gununu kutlar babasini annesini ozlemle ananlara sabir dilerim❤️ love"

13/33

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ "Komik, eğlenceli ve bir o kadar duygusal olan babam. Sen olmasan ben ne yapardım diye hep düşünüyorum.. babalar günün kutlu olsun canım babam !! Babalar gününüz kutlu olsun !!"

14/33

SERA TOKDEMİR "Yoksun diyenler çok biliyorlar..canımda taşıyorum seni ben..dünyanın gelmiş geçmiş en şanslı kızı hissettim hep..hissediyorum..hissedeceğim..babalar günün kutlu olsun Allah'a en güzel emanetim..avuç avuç dualarımı hediye ediyorum sana..şampiyon kral babam benim ❤️ Türk atçılığının efsanesi yakışıklım

15/33

CEYDA ATEŞ "Hep prenses gibi kucağında taşıdın ve hala prenses gibi taşıyorsun pederikkom benim

16/33

OKTAY KAYNARCA "Yüzü kadar kalbi de yakışıklı babama...."

17/33

MERVE BOLUĞUR "En yakışıklı en karizmatik baba bende❤️:)tüm babaların babalar gününü kutlarım! @erdogan_bolugur seni seviyorum!!! Bende biraz tosbik

18/33

NİLÜFER "babacığım ben seni 11 yaşındayken kaybettim. Hep cok özledim hep cok gurur duydum seninle. Babalar günün kutlu olsun ❤️

19/33

YONCA EVCİMİK "Bir "an" bile unutmadım

20/33

ITIR ESEN "Canım Babam #babalargününkutluolsun

21/33

CEYHUN YILMAZ "Canım Baba❤️ Kocaman boyu vardı. Ayakkabılarımı bağlamak için diz çökerdi. Gerçi beni bir kere kahvede unutmuştu ama... Hep iyi adamdı. Burnumu sildiği günlerden bugüne, hep yanımdaydı. (Babasını sonsuzluğa uğurlayanlara rahmet~hürmet, yaşayanlara uzun ömürler dilerim.) Çok yaşa babaa"

22/33

SERAY SEVER "Canim babiskoommm babalar gunun ktlu olsun

23/33

BADE İŞÇİL "Canım babam en baba babam iyiki varsın bugün hayatta hep senin sayende ayakta durmayı öğrendim gücümü senden aldım en zor günümde yanımda oldun hep destek verdin ve bunun gibi bir çok şey iyi ki varsın iyi ki doğdun babaların en babası olduğun için bugün doğum günün de babalar gününe denk geldi seni çok seviyorum nice seneler babacım

24/33

AHMET TANSU TAŞANLAR "Gölgesinde dinlendiğim sırtımı yasladığım çınar, canım babam.Seninle en yakın olabildiğim an Fenerbahçe diye sevdim Fenerbahçe'yi..Babalar günün kutlu olsun."

25/33

ÖZLEM YILDIZ "Başta canım babam olmak üzere tüm babaların BABALAR GÜNÜ kutlu olsun... #babalargünü"

26/33

HÜLYA KOREL "Fazla oterıter,fazla dısıplinli, fazla komik,fazla mısafır seven, fazla marıfetli,fazla fedakar, fazla mutevazı, fazla korkusuz,fazla sanatci,fazla demokrat ,fazla anac, fazla yorgun...iste benim babam..."

27/33

SARP APAK "Babalar günün kutlu olsun canımın içi babam.bize öğrettiğin ahlak,vicdan ve sağduyu için binlerce kez teşekkür ederiz.Varol

28/33

NERGİS KUMBASAR "Babalar günün kutlu olsun @mehmetalierbil ❤️Çocuklarınla birlikte nice kutlamalara

29/33

TÜRKAN ŞORAY "Tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Fotoğrafta önde beyaz giysili çocuk Babam...Oturanlar büyükbabam,babaannem,halam ve amcalarım..."

30/33

BERK OKTAY "Allah gölgeni başımdan eksik etmesin. Var olanların günü kutlu olsun, olmayanların mekanı Cennet olsun. Baş tacısınız Babalarımız..."

31/33

IRMAK ÜNAL "İlk aşkım, ilk kahramanım, her zaman benim Babam... Seni çok seviyorum..."

32/33

PELİN KARAHAN "En sevdiğim aile fotoğraflarından biri... Üç kuşak Güntay... En çok bugüne yakıştı. Tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Ve tabii evladına babalık yapan tüm annelerin..."

33/33