Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ünlülerin makyajsız hali

Merve Özbey, yoğun konser maratonundan arta kalan zamanlarda cildini dinlendiren ünlüler arasında. Sosyal medyada ve gündelik hayatında sık sık makyajsız görebileceğimiz Özbey, “Yaşasın makyajsız hayat” diyor.

1/10

Ünlü isimler arasında yayılan makyajsız fotoğraf akımına Beren Saat de uydu. Eşi Kenan Doğulu ile geçtiğimiz hafta Dominik’e giden ünlü oyuncu, makyajsız fotoğrafını paylaştı.

2/10

Manken kimliği kadar sosyal medyada paylaştığı çarpıcı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Didem Soydan, doğal haliyle dikkat çekiyor. Ünlü manken, sıfır makyaj yapan isimlerin başında geliyor.

3/10

Yanak dolgusu yaptırdığı iddialarını sert dille yalanlayan Fahriye Evcen, eskiye oranla sosyal medya hesaplarında makyajsız ve filtresiz paylaşımlara ağırlık veriyor. Evcen, hayranlarından tam not alıyor.

4/10

Makyajsız haliyle tanınmayacak pek çok ünlünün aksine, Merve Boluğur doğal haliyle dikkat çeken isimlerden. Makyajlı görüntüsü ile makyajsız görüntüsü arasında pek fark olmayan ünlü oyuncu, sadece kırmızı ruj sürmeyi tercih ediyor.

5/10

Serenay Sarıkaya zaman zaman makyajsız görüntülenenlerden. Geçtiğimiz haftalarda sıfır makyajla çektirdiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Sarıkaya’nın hayranları ünlü oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu. Takipçileri ünlü oyuncuya “Neden makyaj yapıyorsun?” benzeri cümlelerle eleştirilerini dile getirdi.

6/10

Begüm Kütük, geçtiğimiz günlerde sıfır makyaj halini Instagram’dan takipçileriyle paylaştı.

7/10

Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmeden önce her daim makyajlı görmeye alışkın olduğumuz Sinem Kobal da makyaj tutkusunu bir kenara bıraktı. Güzel oyuncu tercihini doğal ve hafif makyajdan yana kullanmaya başladı.

8/10

Bakır rengi uzun saçları, duygusal bakışları ve pürüzsüz cildiyle tanıdığımız Elçin Sangu, çekim dışında olabildiğince salaş ve sıfır makyaj ile dolaşmayı tercih ediyor.

9/10

Merve Boluğur’dan Gökçe Bahadır’a, Sinem Kobal’dan Amine Gülşe’ye pek çok tanınmış ismin makyaj sanatçılığını üstlenen Hamiyet Akpınar, ünlülerin no makeup-makeup yani makyaj yokmuş gibi makyaj yaptığını savundu.

10/10