Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

VW yeni Golf 7 için üç farklı R-Line paketi hazırladı

Volkswagen, yeni Golf 7 için üç farklı R-Line paketi hazırladı.

1/6

Volkswagen Golf VII için hazırladığı yeni üç farklı R-Line donanım paketini yayınladılar. Alman otomobil firması Jetta ‘dan sonra yeni nesil Golf için de R-Line serisini ürün yelpazine eklemiş oldu.

2/6

Sportif görünümü ve kullanım keyfi yaşatmayı hedefleyen R-Line serisinin donanım paketi içerisinde spor görünümlü tamponlar, parlak siyah ön ızgara ve arka bagaj üstü spoyler bulunuyor.

3/6

Dış tasarımda ayrıca “R-Line” logoları, ön sis far ve siyah boyalı arka difüzör paket içerisinde sunuluyor. Türkiye için henüz bir fiyat açıklanmış olmasa da, Almanya satış fiyatının Highline modellerde 995 Euro, Comfortline serisinde ise 1.180 olduğu belirtildi.

4/6

Golf VII ‘nin iç bölümü için ise iki farklı tonda sunulan spor koltuklar, altı düz olan spor görünümlü direksiyon simidi, yine burada da kullanılan “R-Line” logosu ve alüminyum çitalar bulunuyor.

5/6

Paslanmaz çelik kapı kolları ve pedallarda bulunan iç donanım paketinin fiyatı 640 ile 2.115 Euro arasında değişiyor. Fiyatı etkileyen en büyük kalemden bir tanesi opsiyonel olarak sunulan Vienna deri kaplama olduğunu hatırlatalım.

6/6