Petrol
92.63
-2.60%
Euro
18.2459
-0.04%
Dolar
17.9375
-0.11%
Altın
1.021
-0.58%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
431.662
-1.42%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Adana'da zabıta Starbucks'a Türk bayrağı astı

  Ermenilerin tepki göstermesi üzerine, Los Angeles’taki Starbucks kafelerden Türk bayraklı posterleri kaldıran kahve zincirine Adana’dan misilleme geldi.
  • 22.02.2015 - 11:58
  Adana'da zabıta Starbucks'a Türk bayrağı astı

  vergi.jpg

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatı üzerine, zabıta ekipleri, kentin çok sayıda noktasında faaliyet gösteren Starbucks kafelere Türk bayrağı astı. Zabıta ekipleri, Real M1 Tepe Alışveriş Merkezi, Optimum Alışveriş Merkezi, Turgut Özal Bulvarı, Kenan Evren Bulvarı gibi noktalarda faaliyet gösteren Starbucks kafelerin en görünen noktasına Türk bayrağı astı.

  ERMENİ DİASPORASI BU YIL DAHA ÇOK SALDIRACAK

  Starbucks zincirinin Türkiye’de ve Adana’da da çok sayıda şubesi bulunduğunu hatırlatan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Her yıl olduğu gibi, bu yıl da 24 Nisan’da, ülkemize ve Türk milletine yönelik haksız suçlamalarda bulunmaya hazırlanan Ermeni Diasporası, Los Angeles’ta yaşayan kalabalık Ermeni nüfusunun yapabileceği baskıyı kullanarak, bu şehirdeki Starbucks’lardan bayrağımızın yer aldığı posterleri kaldırtmıştır. Ermenilerin tepkisini kabul ederek bu haksızlığa ortak olunmasını da doğru bulmuyoruz. Bu yıl 24 Nisan’da, Ermeni Diasporası, Türk milletine ve Türkiye’ye karşı her zaman olduğundan daha fazla saldırıda bulunacaktır. Sözde Ermeni soykırımının 100. yılı olarak gördükleri bu yılda, işe böyle bir bayrak kaldırma kampanyasıyla başladılar.

  Adana'da zabıta Starbucks'a Türk bayrağı astı Video

  Adana da zabıta Starbucks a Türk bayrağı astı #2

  Adana da zabıta Starbucks a Türk bayrağı astı #3

  SALDIRIYA KARŞILIK VERDİK

  Biz de Adana’da faaliyet gösteren Sturbucks şubelerine şanlı Türk bayrağımızı asarak, bu saldırıya karşılık verdik. Bayrağımız bizim için kutsaldır ve bu ülkemizin her noktasında, sonsuza kadar dalgalanacaktır” dedi.

  Ziyapaşa Starbucks’a Türk bayrağı asılması sırasında Adanalılar da alkışlarla zabıta ekibine destek verdi.

  Starbucks Ermenilerin baskısıyla Türk bayrağını kaldırdı

  Adana da zabıta Starbucks a Türk bayrağı astı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir