Euro
15.4887
-0.39%
Dolar
13.6503
-0.27%
Altın
783.51
-0.17%
Borsa
2.005
0%
Bitcoin
698.999
-1.36%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  AK Partili genç kızdan muhalefete tepki

  AK Partili genç kızdan muhalefete tepki

  AK Partili genç kız, HDP'yi Meclis'e taşıyan CHP ve MHP'ye gözyaşları içinde isyan etti.
  • İHA
  • 08.06.2015 - 13:41

  AK Partili genç kızdan muhalefete tepki #1

  AK Partili genç kız, HDP’yi Meclis’e taşıyan CHP ve MHP’ye tepki gösterdi."Ey CHP, ey MHP mutlu musunuz?" diyen genç kız, gözyaşları içinde AK Parti'yi savundu.

  "EY CHP, EY MHP MUTLU MUSUNUZ"

  Genel seçimlerle ilgili düşüncelerini paylaşan genç kız, "Ben de sizi alkışlıyorum ey CHP’liler. Allah bu yaptığınızı yanınıza koymayacak. Ey CHP, ey MHP mutlu musunuz? Ben de açığım ama AK Parti'liyim hiçbir zaman da bundan vazgeçmeyeceğim. Yapılan bütün yatırımları, sırf sizin saçma sapan Erdoğan nefretiniz yüzünden kaybettik, hepsini. Ben geleceğimi sizin oylarınız yüzünden bıraktım. Bunların bu kadar oy almasının tek sebebi CHP ve MHP’dir; Fethullah Gülen’dir" dedi.

  AK Partili genç kızdan muhalefete tepki İZLE

  "HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

  Genç kızın hedefinde HDP’li Kürt seçmen de vardı. AK Parti'li kız, "Ey Kürtler size en çok hakkınızı veren AK Parti’ydi. Bütün Meclis karşı çıkarken AK Parti sizi savundu. Ben bir AK Parti'li olarak hakkımı helal etmiyorum" diye konuştu.

  Genç seçmen, AK Parti’nin Türkiye için yaptıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını belirterek muhalefet eleştirilerini şöyle sürdürdü:

  "ÖLENE KADAR AK PARTİ'LİYİM"

  "Ben ölene kadar AK Parti'liyim, Allah canımı alana kadar. Biz bu ülkede hiçbir zaman unutulmayacağız ama sizin gibi ’Atatürkçüyüm’ diye geçinen, ’milliyetçiyim’ diye geçinen ve PKK savunucusu partiye oy veren sizler, bu ülkenin tarihinin kara yazısı olarak kalacaksınız. Bunu yapan sizlersiniz. Allah sizin gibi insanlardan bu ülkeyi tez zamanda arındırsın. Yürüyün hepiniz HDP’yle, hepinizi alkışlıyorum."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir