Petrol
113.85
2.59%
Euro
17.5441
0.10%
Dolar
16.6716
0.88%
Altın
975.65
0.70%
Borsa
249
-1.54%
Bitcoin
342.327
-1.95%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C

  Antalya'da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı

  Antalya Manavgat'ta 40 dereceyi bulan sıcak havaya aldırış etmeksizin kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücülerinden para ve sigara isteyen yaşlı adam, polis tarafından güçlükle uzaklaştırıldı.
  • İHA
  • 30.07.2020 - 15:02
  • Güncelleme : 30.07.2020 - 18:26
  Antalya'da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde sürekli alkol alarak trafik ışıklarında bekleyen araçlara yaklaşarak sürücülerden para isteyen yaşlı adam sürücüleri de çileden çıkardı.

  SÜRÜCÜLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

  Üzerindeki gömleği çıkararak dilenen yaşlı adam, araçların camlarından içeriye kafasını ve elini sokmak suretiyle para isterken, bazı sürücüler bu durumdan kurtulabilmek için para ve sigara vermek suretiyle uzaklaşmasını sağladı. Manavgat’ın hareketli caddelerinden bir tanesi olan Hastane Caddesi Yapay Şelale önünde araç sürücülerine ve yoldan geçen vatandaşlara aldırış etmeksizin pantolonunu indiren Kiraz, refüje ihtiyaç giderdi.

  Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı #1

  POLİS GÜÇLÜKLE UZAKLAŞTIRDI

  Durumu gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sivil polis ekibi, yaşlı adamı yoldan kaldırıma almaya çalıştı. Polisin maskesini takmasını istediği yaşlı adamı yolun karşısına geçmesini sağlamak da kolay olmadı. Üzerinden çıkardığı gömleği almak için yola geri dönmeye çalışan adamın gömleği bir başka polis tarafından getirildikten sonra yaşlı adam yolun karşısına geçti.

  Polisin maskesini takması uyarısına da aldırış etmeden cebindeki maskeyi çıkartıp sık sık yüzündeki terleri silen adam, polis tarafındın bölgeden uzaklaştırıldı.

  Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı #2

  Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı #3

  Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı #4

  Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir