Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
324.596
0.81%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Antalyalı Müslüm Baba, 'Müslüm' filmini izledi

  Antalaya'lı Müslüm Baba' lakaplı Baki Çiçek, arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses'in yaşamını konu alan, 'Müslüm' filmini izlemek için gittiği sinemada, şaşkın bakışlarla karşılandı.
  • DHA
  • 10.11.2018 - 10:54
  Antalyalı Müslüm Baba, 'Müslüm' filmini izledi

  Antalaya'lı Müslüm Baba' lakaplı Baki Çiçek, arabesk müziğin efsane ismi Müslüm Gürses'in yaşamını konu alan, başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı 'Müslüm' filmini izlemek için geldiği sinemada, vatandaşların şaşkın bakışlarıyla karşılandı.

  Antalyalı Müslüm Baba, Müslüm filmini izledi #1

  ''ABİ KARDEŞ GİBİYDİK''

  Müslüm Gürses sevenleri, Baki Çiçek ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Filmin gösterileceği salona girmeden önce konuşan Çiçek, ''Filmin hüzünlü olduğunu söylüyorlar, hüzünlüdür tabii ki. Babanın hayatı zor geçti. Daha önce beraber reklamda da oynamıştık, ağabey-kardeş gibiydik. Projeleri çoktu, erken aramızdan ayrıldı. Allah rahmet eylesin. İzleyeyim, değerlendireceğim dedi. Gösterim sırasında gözyaşlarını tutamayarak filmin yarısında salondan ayrılan Baki Çiçek, Kendimden bir parça buldum, o yüzden salondan ayrılmak zorunda kaldım. Oyunculara ve emeği geçenlere teşekkür ederim." dedi.

  Antalyalı Müslüm Baba, 'Müslüm' filmini izledi VİDEO

  GÖSTERİM SIRASINDA AĞLADI, SALONDAN ÇIKTI

  Gösterim sırasında gözyaşlarını tutamayarak filmin yarısında salondan ayrılan Baki Çiçek, ''Hüzünlenilmeyecek bir hayat değil ki, kim olsa hüzünlenir. Kendimden bir parça buldum, o yüzden salondan ayrılmak zorunda kaldım. Ben bu filmi izleyemeyeceğimi zaten biliyordum. Babanın hayatı çok başka. Oyunculara ve emeği geçenlere teşekkür ederim.'' açıklamasında bulundu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir