Petrol
86.28
0.83%
Euro
19.7152
0.44%
Dolar
18.6299
-0.02%
Altın
1.083
0.62%
Borsa
4963
0.00%
Bitcoin
327.348
1.52%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Atatürk'ün benzerine yoğun ilgi

  Atatürk'ün benzerine yoğun ilgi

  Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliğiyle dikkati çeken Göksel Kaya, katıldığı bir etkinlikte, öğrenciler ve ailelerin ilgi odağı oldu. Kaya'yı görenler, gözyaşlarını tutamayıp fotoğraf çektirdi.
  • AA
  • 16.05.2019 - 02:29

  Milli bayramların ve özel etkinliklerin "en çok aranan isimlerinden" olan Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken Göksel Kaya, Muğla'nın Bodrum ilçesinde, lösemi tedavisi gören öğrenciye destek için düzenlenen geceye katıldı.

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #1

  Kaya burada da benzerliğiyle, öğrenci ve ailelerin ilgisiyle karşılaştı.

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #2

  Atatürk'e benzerliği ile tanınan oyuncuya yoğun ilgi VİDEO

  ZEYBEK OYNADI

  Destek gecesine katılan ve Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliğiyle tanınan Göksel Kaya, etkinlikte zeybek oynadı. Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaya, burada yaptığı açıklamada, Mustafa Kemal Atatürk'e sevginin bambaşka olduğunu söyledi.

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #3

  Bunun şahsına yapılan bir sevgi gösterisi değil, Atatürk'e bir özlem, hasret ve sadakat olduğunu belirten Kaya, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e kimse benzemez. Atatürk'ün eşi ve benzeri yok." ifadesini kullandı.

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #4

  POZ VERENLER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

  Atatürk'e benzeyen Kaya ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler, kamera karşısına geçip sırayla poz verdi. Kaya ile birer kare hatıra fotoğrafı alanlardan bazılarının, gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #5

  Atatürk ün benzerine yoğun ilgi #6


  Görüş Bildir