Euro
10.0764
-0.11%
Dolar
8.3014
0.26%
Altın
487.56
-0.32%
Borsa
1.445
0%
Bitcoin
473.548
1.90%
11ºC
İstanbul
Güneşli 11 C

  Başbakan Davutoğlu'ndan Reform Paketi açıklaması

  Başbakan Davutoğlu Sakarya'da yaptığı AK Parti İl Kongresi'nden sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Reform paketiyle ilgili söylentileri yalanladı.
  • Haber Merkezi
  • 07.02.2015 - 14:32
  Başbakan Davutoğlu'ndan Reform Paketi açıklaması

  Başbakan Davutoğlu ndan Reform Paketi açıklaması #1

  Başbakan Davutoğlu Sakarya'da AK Parti il kongresinde açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, açıklamaları sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı ve "Reform paketleri askıya alınacak mı?" sorusuna "Reform paketlerini askıya almayız" diyerek askıya alınacağı söylentilerinin doğru olmadığını ifade etti.

  Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

  REFORM PAKETLERİNİ ASKIYA ALMAYIZ

  "Reform paketlerini askıya almayız. "Askıya alındı" ifadesi doğru değil. Sadece şeffaflıkla ilgili değil çok sayıda reform çalışmamız oldu. Şuan bu saldırıyı yapan teröristlerin izi ve takibi sürüyor. AK Parti demokrasi için her şeyi göze almış insanların partisidir. Her zaman her türlü riski göze aldık.

  SEÇİM YAKLAŞTIKÇA SALDIRILAR ARTACAKTIR

  Hiç bir saldırı AK Parti'nin inancını ve kararlığını ortadan kaldıramaz. Bu aynı zamanda şunun işaretidir seçim yaklaştıkça bu saldırılar artacaktır. Bu sadece bizim partimiz için değiş bütün partiler için geçerlidir. Buradan bütün partilere sesleniyor. Bu konuda duyarlı olmalarını istiyorum."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir