Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
563.459
-1.49%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Başbakan Davutoğlu'ndan sürpriz iftar ziyareti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kızı ile Ankara’nın Mamak semtinde yaşayan Baydan ailesine sürpriz yaptı.
  • 21.06.2015 - 08:56
  Başbakan Davutoğlu'ndan sürpriz iftar ziyareti

  Başbakan Davutoğlu ndan sürpriz iftar ziyareti #1

  Başbakan Davutoğlu, iftar saatinde, eşi Sare Davutoğlu ve kızı Hacer Davutoğlu ile Mamak’ta yaşayan Baydan ailesinin evini ziyaret etti. Davutoğlu ailesi, Afife Aydan ile kızları Aleyna Nur, Meryem ve Elif Nur Baydan tarafından karşılandı.

  Başbakan Davutoğlu, eşi ve kızıyla birlikte gittikleri ziyarette, Baydan ailesinin iftar sofrasında oruçlarını açtı. Eşi İsmail Baydan’ın rahatsızlığı nedeniyle evininin geçimini bir gözlemecide çalışarak sağlayan Afife Aydan, Başbakan Davutoğlu’nun sürpriz ziyareti karşısında çok şaşırdıklarını belirtti.

  Başbakan Davutoğlu ndan sürpriz iftar ziyareti #2

  "RÜYAMDA GÖRSEM İNANMAZDIM"

  Aydan, Başbakan Davutoğlu ve ailesinin kendilerini ziyaret edeceğinin haberini iftar saatinden 1-2 saat öncesinden aldığını, önce inanmadığını anlattı. Aydan, “Evimizin önünde Başbakanımızı ve ailesini görünce çok şaşırdım. Rüyamda görsem inanmazdım” dedi. Davutoğlu ve ailesinin, ziyarette, Baydan ailesiyle orucunu açtıktan sonra bir süre sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çekildikten sonra ayrıldığı öğrenildi.

  Başbakan Davutoğlu ndan sürpriz iftar ziyareti #3

  "KERVAN YOLA ÇIKMIŞTIR"

  Davutoğlu’na, ziyaretinin ardından çıkışta mahalle sakinlerinin de büyük ilgi gösterdiği, bazılarıyla sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çekildiği kaydedildi. Başbakan Davutoğlu, daha sonra Birlik Vakfı iftar programına katıldı. Davutoğlu, “Kim ne yaparsa yapsın kervan yola çıkmıştır, surda bir gedik açılmıştır ve biz yolumuza devam ediyoruz” dedi.

  Başbakan Davutoğlu ndan sürpriz iftar ziyareti #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir