Euro
10.1872
0.99%
Dolar
8.4341
1.86%
Altın
494.69
1.14%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
470.862
0.63%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Bolu Dağı geçişinin Ankara yönü ulaşıma kapandı

  TEM'in Bolu Dağı geçişinin Ankara yönü bugün saat 07.00 sıralarında araçların kayması sonucu ulaşıma kapandı.
  • 08.01.2015 - 08:46
  Bolu Dağı geçişinin Ankara yönü ulaşıma kapandı

  EVVEL.JPG

  Bolu Dağı TEM otoyolu Ankara istikameti yönünde ulaşım sağlanamıyor. Kayan araçların yolu kapaması sonucu araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Bölgede araçların geçişine izin verilmiyor. Kar yağışı etkili olurken Karayolları ekipleri yolu ulaşıma açmak için çalışma başlattı.

  KARAYOLLARI'NDAN AÇIKLAMA

  Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol bültenine göre, Karaman-Mut, Pınarbaşı-Malatya, Pınarbaşı-Gürün-Darende, Pınarbaşı-Kaynar-Şarkışla, Konya-Karaman, Konya-Karapınar-Ereğli, Beyşehir-Seydişehir-Akseki, Cihanbeyli-Kulu, Kütahya-Afyon, İnegöl-Domaniç-Tavşanlı, Konya-Afyon, Ankara-İstanbul (Bolu Dağı Tüneli mevkisi) Şavşat-Ardahan-Çıldır, Bayburt-Aşkale (Kop Dağı), Erzurum-Çat-Karlıova, Tortum-Erzurum, Zara-İmranlı-Refahiye, Çetinkaya-Divriği ve Kangal-Gürün yolları kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapandı.

  Kangal-Alacahan-Hekimhan, Eruh-Şırnak, Sivas-Bedirli-Hanlı, Sivas-Ulaş-Kangal, Samsun-Kavak (Samsun-Ankara), Şarkışla-Sivas (Kayseri-Sivas), Aksaray-Nevşehir, Pınarbaşı-Kahramanmaraş ve Karaman-Ereğli yolları kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapalı bulunuyor.

  Şırnak- Eruh-Şirvan yol ayrımı Cevizlik-Cevizlik yol ayrımı-Develi, Yahyalı-Mansurlu-Bünyan-Tuzhisar-Gölcük-Çiftlik-Güzelyurt-Akdağmadeni-Akçakışla-Bozhöyük-Kızılcıova-Derinkuyu-Göllük-Çiflik-Altunhisar yollarında kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor. Yenikorak-Erfelek, Sakız İliç Kemaliye-Arapkir yolları da kar ve tipi nedeniyle trafiğe kapandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir